Susisiekite su mumis

30 dienų mėsos dieta: išbandyta asmeniškai (Keto dieta)

26
Komentarai

Nėra abejingų terminui: mėsos dieta. Tai „baisi“ dieta, kuomet valgai tik mėsą (geriausia – jautiena), geri vandenį su druską: VISKAS!!! Kai parašiau apie tai Facebooke, praradau daugybę sekėjų. Galima daug diskutuoti kodėl, bet: šiandien paskutinė mano dietos diena!

Faktas: 30 dienų iš eilės valgiau tik mėsą ir pasiekiau visų tikslų, dėl kurių tai dariau. Bet pradėkime nuo pradžių!

Tris metus iš eilės, kiekvieną pavasarį, turėjau gigantiškų problemų su energija. Praėjęs pavasaris buvo ypač sunkus. Kasdien, jau dešimtą ryto, nebeturėdavau jėgų, todėl miegodavau pusę dienos. Supraskite teisingai, tomis dienomis man nebuvo depresijos. Esu žmogus sugebantis valdyti savo emocijas, todėl su nuotaika lengvai susidorodavau – problema buvo tik energijos trūkumas.

Buvo dienos kai buvo sunku mąstyti, todėl tai kenkė mano darbams. Suplanuotus darbus atlikdavau tik todėl, kad naudodavau savo sukurtą 3k metodą (įsipareigojimo technika). Be 3k metodo būčiau neparašęs paskutinių dviejų knygų. Neslėpiau savo problemų ir kreipiausi į specialistus, tačiau jų pasiūlymai buvo labai padriki ir visi kalbėjo skirtingai. Kai tau pasiūlo dietą, apie kurią prirašyta tūkstančiai knygų – tu susipainioji. Visos man pasiūlytos daktarų „profesionalios“ dietos buvo per sudėtingos paprastam žmogui. Kažką galima buvo valgyti, kažką – ne, šimtai Taip ir Ne. Iššvaisčiau daugybę laiko, bet niekas nesuveikė. Gėriau vitaminus x 10. Vieni komentaruose siūlė gerti B, kiti D, kiti… Kiti siūlė išlįsti „ant saulės“, manydami, kad saulė pakraus mano baterijas. Manote nebandžiau? Valgiau ir košytes ir t.t. Bandžiau daugybę dalykų. Komentarų buvo įvairių:
Keto dieta komentaras
Kitas komentaras:
30 dienų mėsos dieta
Buvo pasiūlymų sportuoti, tačiau sportas man suteikdavo tik kelis gramus energijos. Reikėjo kito sprendimo. Privalėjau atrasti atsakymą jau vien todėl, kad už kelių mėnesių gims dar viena dukra, o tai reiškia man reikės dar daugiau energijos.

TITANŲ ĮRANKIAI

Prieš mėnesį knygoje „Titanų įrankiai“ sužinojau apie mėsos dietą.

Dietos esmė: visą mėnesį (30 d.) maitintis tik „Mėsa + Druska“. Mėsa ryte + mėsa pietums + vakarienei.

Dar kartą pabrėžiu, dietos reikia laikytis tik 30 dienų!!! (tekstą paryškinau todėl, kad daugybė žmonių, kurie rašė man laiškus į paštą, teigė, neva aš noriu visą gyvenimą maitintis tik mėsa… Tu pats žinai, daugybė skaitytojų mėgsta kritikuoti neperskaitę straipsnio, todėl dar keletą kartų pakartosiu tai šiame straipsnyje).

Kuo mane patraukė ši dieta?

Mėsos dieta yra paprastesnė už Keto dietą. Taisyklės tokios: nevalgai visko, kas nėra mėsa. Vienu žodžiu, mane sužavėjo paprastumas. Pagalvojau: „gal verta išbandyti?“ Vardan energijos pasinėriau į „Google“ paieškas. Sužinojau kelis dalykus:

 1. Šią „Mėsos dietą“ dievina intelektualai ir verslininkai. O žmogus, kurį itin gerbiu, Jordan Peterson, taip pat naudoja šią dietą (video). 30 dienų iš eilės valgo tik jautieną. (Mikhailos Petersono istorija)
 2. Šią dietą naudoja ir Petersono dukra.
 3. Internete yra daugybė, dešimtys tūkstančių straipsnių apie tai, tačiau komentaruose praktiškai nebūna blogų atsiliepimų.  
 4. Teigiama, jog tai puikus sprendimas svoriui mesti. Šio tikslo neturėjau, tačiau mano svoris sumažėjo 9,5 kg.

DIETOS PRADŽIA (30 dienų mėsos dieta)

Pirmą savaitę su mėsa valgiau žiedinius kopūstus, taip elgiausi, kad organizmas nepatirtų šoko. Labai įdomu, kuo tai baigsis… Pažadu papasakoti, kaip man sekėsi! Ką manote apie tai? Gal kažkas jau yra išbandę? Kam įdomu, kuo tai baigsis, parašykite komentaruose: „Įdomu“. Kas nori, kad parašyčiau apie tai rimtesnį straipsnį, parašykite: „Noriu straipsnio”.

15 DIENŲ DIETOS

Jau po penkiolikos dienų pajutau energijos antplūdį. Tai nereiškia, kad energija liks pusmečiui. Bet faktas yra faktas, kol kas jaučiu tiek energijos kiek turėdavau vaikystėje. Beje, mano dukrai yra virš metukų. Visą savaitę ji nemiegodavo naktimis. Negalėdavau užmigti ir aš, tačiau dienos metu dirbdavau kaip arklys. Pamenu, praeitų metų pavasarį, buvo žymiai sunkiau, nors kai dukrelė buvo laaaaabai maža, ji nekeldavo tiek triukšmo naktimis, kiek paskutiniu metu. Nereikia pamiršti, kad yra dar dvi mergaitės. Naktimis ateidavo miegoti į 1 lovą.

AR AŠ PATARIU KITIEMS NAUDOTI MĖSOS DIETĄ?

Jeigu manęs paklaustų, rekomenduočiau šią dietą tik tuo atveju, jeigu būtų labai saugomasi. Esu ekstremalas, todėl išbandžiau 100% dietą, bet man svarbu, kad skaitytojai nepersistengtų. Pradžiai vieną mėnesį galite valgyti tik mėsą su trupučiu daržovių, kad pajustumėte ar jūsų savijauta gerėja ir tuomet, padarę ilgą pertrauką, galėtumėte išbandyti tą patį be daržovių. Turite suprasti, atsakomybę už tai ką darote prisiimate tik jūs patys. Kai nusprendžiau pradėti šią dietą, iš karto prisiėmiau atsakomybę. Taip, man suveikė, tikiuosi suveiks ir tiems, kas nesurado kito kelio turėti daugiau energijos.

Beje, ši straipsnį skiriu žmonėms, kurie nebijo kalbėti tai ką patys patyrė. Dažnai žmonės bijo, kad juos išjuoks. Aš taip pat galėjau nerašyti šio straipsnio, nes iš manęs dabar galima padaryti durnelį, bet man svarbiausia pasidalinti informacija su žmonėmis, kurie turi analogišką problemą, kurią turėjau aš.

Esu tikras, nuoširdus žmogus. Man ši dieta suveikė, todėl nesiruošiu tylėti.

Taika, broliai ir seseris, ir gerbiamieji vegetarai + veganai!


Beje, kai parašiau straipsnį, gavau šimtus laiškų. Gavau daugybę klausimų:

1. Mėsos gaminimo būdas? Nekepti aliejuje. Geriausia troškinti ir … Pats supranti tai..

2. Mėsos kokybė ir kur pirkti? Geriausia mėsą pirkti turguje arba… jūs patys žinote kur rasti mėsos. Bet nevalgykite pigių dešrų ir supresuotų pjuvenų. Mėsa neturi būti brangi. Galite pirkti ir vietiniame prekybos centre. Geriausia ūkininkų turgelyje.

3. Ką daryti, jeigu esi mieste? Ką valgyti? Kartą atsidūriau Mac Donalde. Norėjau labai valgyti, todėl nesusilaikiau. Suvalgiau tik mėsą. Kitą kartą užsakiau tik šašlyką be nieko. Dažniausiai valgiau namuose. Tai labai svarbu, kai laikaisi tokios dietos.

4. KOKIĄ BŪTENT mėsą geriausia valgyti. Jordanas Petersonas dietos metu valgo tik jautieną. Kiti valgo jautieną, kiaulieną, ėrieną, vištieną, žuvį. Kažkas knygoje rašė, kad reikia valgyti raudoną mėsą.

5. Ar mėsos dieta kainuoja daug? Šiek tiek daugiau nei įprastai, bet maisto gamyba, kai kuriais atvejais labai palengvėja. Troškini ir tiek. 

6. Kiek valgyti ir kada? Atsakymas: kiek nori! Jokio režimo nebuvo. Kartais 9, kartais 7 ryto. Valgydavau 3 kartus. Dažniausiai vakare valgydavau 9 valandą vakaro.

7. Ką gerti? Vandenį su druska. Kai kurie žmonės, pavyzdžiui, „Amber O’Hearn“ , mano, kad jie vis dar nori gerti kavą ar arbatą. Tai darykite tol, kol į karštus gėrimus nepridėsite cukraus ar saldiklių. Venkite karštų ar šaltų gėrimų, į kuriuos pridėta angliavandenių, pavyzdžiui: gaivieji gėrimai, daržovių gėrimai, energetiniai gėrimai, baltymų miltelių kokteiliai ir pan.

8. Ar dietos metu kažką skaudėjo ar buvo pablogėjimų? Taip buvo. Penktą dietos dieną paskaudėjo galvą. 10- tą dieną šiek tiek skaudėjo pilvą, bet kai pavalgiau – praėjo. Visas kitas dienas jaučiausi nuostabiai.
Skauda galvą arba… Patarimai: https://www.biohackerslab.com/keto-flu

9. Kokią mėsą valgiau: Daugiausiai jautieną. Kartais kiaulieną. Žuvis: lašiša.

10. Ar man reikia valgyti tik ekologiškai užaugintą mėsą?
Ne, ekologiškai užauginta mėsa suteikia privalumų sveikatai, tačiau ji daugiau kainuoja. Nėra jokių problemų valgyti mėsą, kuri nėra brangi ir telpa į jūsų mėnesio biudžetą. Neleiskite tinkamos mėsos paieškoms sutrukdyti jums pradėti šią mitybą.

11. Ar galima ilgai maitintis tik šia dieta?
Keista, bet yra tokių žmonių, kurie valgo tik mėsą. Pvz: Kelly Hogan. Yra toks Joe Andersenas, kuris nuo 1998 m. propaguoja mėsos mitybą. Yra daugybė žmonių, kurie angliavandenių dietos bendruomenės forumuose skelbiasi neva jau keletą dešimtmečių valgo vien tik mėsą. Ilgalaikė mėsos idėja man nepatinka, todėl nepritarsiu šiems žmonėms.

PADĖKA

Dėkui už tai, kad skaitote ir reaguojate sveiku protu, o ne emocijomis. Tikiuosi mano noras turėti energijos (tam, kad galėčiau parašyti daugiau knygų), neišgąsdino vegetarų, veganų? Jeigu bandysite šią dietą, siūlau tai daryti tik išbandžius visus standartinius metodus, kuriuos propaguoja profesionalai, ok? O jeigu jūs jau išbandėte viską, tuomet galbūt laikas pabandyti mėsos dietą. Jeigu išdrįsite, papaskokite komentaruose, kaip jautėtės ir kas pasikeitė. Beje, šiais metais būtinai pakartosiu mėsos dietą ir galbūt dar apie tai parašysiu.

26 Komentarai

 1. Vikis

  2019-04-02 at 18:36

  Ekstrimalas. Šaunuolis

 2. Jolanta

  2019-04-02 at 21:44

  Noriu straipsnio.

  • Kristi

   2020-03-26 at 01:16

   Noriu straipsnio

 3. Laura

  2019-04-02 at 22:16

  Noriu straipsnio.

 4. Karolina M.

  2019-04-02 at 22:40

  Skaitydama užsimaniau valgyti…mėsos, nors šiaip prie jos visai netraukia. Šakės kaip reiks užmigt dbr:))

 5. Vita

  2019-04-02 at 22:49

  Gerai kad taip atsargiai rekomenduoji. As nedrysciau isbandyti

 6. Diana

  2019-04-02 at 22:51

  Noriu straipsnio

 7. Rytis

  2019-04-02 at 23:01

  Labai laukiau atsiliepimo apie šią dietą.
  Lyginant su anksčiau, pats turiu dideliu problemų su energija ir labai sunkiai randu sprendimus darbe. Klausimai kuriuos spręsdavau per valandą dabar sprendžiasi kelias dienas. Ir jokie vitaminai,magniai, žuvų taukai ar kiti populiarūs energijos gavimo būdai visiškai nepadeda.
  Tikrai išbandysiu pats ir parašysiu savo pasiektą rezultatą.

 8. Sandra

  2019-04-02 at 23:04

  Noriu straopsnio!

 9. Inga

  2019-04-03 at 00:01

  Alex tokią dieta naudoja daugelis žmonių, kurių darbo krūvis yra didelis. Apie ją rinkausi labai daug info, tik patarimas yra kuo mažiau vištienos, nes daug baltymų turinti mėsa. Bet palaikau, svarbiausia yra ne dieta, net ne jos laikymosi būdas, o atrastas būdas vėl jaustis pilnai pajėgiu ir energingu žmogumi.

 10. Mindaugas

  2019-04-03 at 01:16

  Dietos yra juokingas dalykas, kam su savo organizmu daryti eksperimentus, kai galima tiesiog sveikai maitintis ir ryte 30 min pasportuoti, kad pasikrautum energijos visai dienai. Žinau daugybę pavyzdžių, kai tokios dietos prie gero nepriveda.

 11. Rasa

  2019-04-03 at 09:38

  Labai įdomus straipsnis, svarbiausia tai,kad padėjo pasiekti savo tikslų .Beje pati prieš kokį 11metų buvau atsisakiusi visų rūkytų ir keptų mėsos gaminių dėl savo sveikatos.Ir padėjo,tai dariau kokius metus ir daugiau.Ačiu Alexai, NORIU STRAIPSNIO.!!!!

 12. Margarita

  2019-04-04 at 00:14

  Noriu straipsnio. Man smalsu kas atsitiko su virskinimu? Ar nebuvo viduriu uzkietejimo, o gal atvirksciai issivale zarnynas? Ar nepute pilvo? Ar nepakilo rugstingumas skrandyje? Ar nebuvo nemalonaus kvapo is burnos (kaip daznai buna nuo gausios baltymines mitybos)? Ar oda liko svari, ar vis tik atsirado spuogeliu?

 13. Sonis

  2019-05-24 at 15:13

  Superine dieta, jau kazkur pusmeti ja propaguoju. Nieko nera geriau:)

 14. evelina

  2019-08-07 at 22:12

  noriu straipsnio

 15. Simona

  2019-08-09 at 17:47

  Noriu straipsnio

 16. Zambijos žmonių respublika

  2019-11-07 at 22:29

  Tuojau pat reikalauju straipsnio !!!!!!!

 17. Asta

  2020-07-09 at 10:40

  Noriu straipsnio. Mano brolis jau antri metai valgo vien mesa, zuvi, kiausinius ir pieno produktus. Jam 24 metai dabar. Oda issivale, raumeningas, sviesaus proto ir pilnas energijos. Rodos ekstremalu, bet paskaicius ivairiu sekmes istoriju ir pagyjimu, verta pameginti!

 18. Jūratė

  2020-07-16 at 11:49

  Noriu straipsnio. Sudomino.

 19. g

  2020-12-27 at 12:58

  noriu straipsnio

 20. Jolanta

  2021-01-09 at 10:44

  Noriu straipsnio

 21. Viktorija

  2022-10-06 at 10:55

  Noriu straipsnio!
  Esu dariusi mėnesio iššūkį su mėsos dieta, pojūčiai buvo nerealus ir noriu grįšti prie jos kokiam pusmečiui.

 22. Lolita

  2023-03-23 at 21:17

  Noriu straipsnio

 23. Lolita

  2023-03-23 at 21:18

  Noriu straipsnio kokia savijauta ir kada pradejo kristi svoris

 24. Auksė

  2023-12-03 at 22:35

  Šiandien 5-ta diena, kaip valgome tik mėsą, tiesa šiek tiek cukinijos, nes tikrai organizmui šokas. Bet klausimas būtų toks: visiškai nebeliko jėgų? Labai keista, atrodo valgom mėsą! Ar tai normalu? Iki to buvome labiau ne mėsavalgiai….Dėkoju!

 25. Giedrė

  2024-05-04 at 15:04

  Noriu straipsnio.
  Valgysiu mėsą ir aš.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt