Susisiekite su mumis

15 priežasčių, kodėl tavo draugas nesikeičia!

41
Komentarai

Dalinuosi priežastimis, kodėl tavo pažįstamui arba draugui nepavyksta pasikeisti!

1. Tavo draugo šaldytuve vis dar yra maisto. Tavo draugas neblogai gyvena, todėl nėra reikalo keistis… Na jeigu yra alaus, tuomet tikrai net neverta nieko rūpintis…

2. Į tavo draugo smilkinį nesiremia šautuvo vamzdis. Įsivaizduok: Alex Monaco pridėtų prie tavo draugo smilkinio ginklą sakydamas: „prižadėk, kad pasikeisi per tris mėnesius. Jeigu ne, turėsi nuogas šokti Vilniaus Katedros aikštėje!“. Kaip manai, ar tavo draugo tingulys dingtų ar ne? Kalbu apie įsipareigojimą! Yra žmonių, kurie nepradės pokyčių, kol nepasirašys krauju sutartyje, kurioje po parašu būtų šis tekstas: leidžiu man nukirsti abi rankas, jeigu nepasikeisiu per 3 mėnesius… Žiauru, bet tai tiesa…

3. Tavo draugas pasakodamas apie savo tikslus dažnai sako žodį „NORIU“. Žodis „noriu“ yra skystas, lyg snargliai. Nenaudoju, nevartoju šio žodžio. Kodėl? Sėkmingi žmonės sako – trokštu; negaliu be to; esu apsėstas. Kai tu NORI, žiovaudamas eini prigulti; kai tu TROKŠTI tu negali eiti miegoti! Jauti skirtumą tarp žodžių NORIU ir APSĖSTAS?

4. Už lango nekrenta raketos, nevyksta karas. Kadangi viskas ramu, galima pailsėti ir pažiūrėt, kas vyksta internete… Tiesa, per tv šiandien serialą rodys – wow!!! 🙂

5. Tavo draugas tyliai tiki sėkme ir prietarais, nors nėra prietaringas. Taip elgiasi dauguma. Tai galima pakeisti tik pakeitus mąstymą. Pradžiai reikėtų įkalti sau į galvą šiuos žodžius: Elkis su savimi taip, kaip norėtum, kad sėkmė elgtųsi su tavo gyvenimu!

6. Tavo draugo charakteris atitinka zuikučio charakterį… Tokie zuikučiai mėgsta, kad kažkas suvaldytų jų gyvenimą. Tiesiog yra tokie žmonės… Jie tik mėgsta karpyti ausytėmis – Karp-karp… Žinai kaip sakoma „Kas pas jus šeimoje vadovauja?“. Tas kas mėgsta būti valdomu yra zuikutis ir dažnai tokie net nesiruošia pokyčiams. Tokie tik skundžiasi, norėdami atkreipti dėmesį. „Miau – aš vargšelis, man reikia dėmesio, apkabink mane, juk man nepavyksta pasikeisti. Karp – karp!“

7. Tavo draugas yra emocinis sadomazochistas. Vieni dievina fizinius skausmus (žinai tuos, juodas odines kelnes mėgstančius vyrukus?), o yra ir tų, kurie mėgsta emocinį skausmą. Jie jaučia savotišką malonumą kankindamiesi. Įdomiausia tai, kad tokie žmonės atkentėję mėnesį pažeminimų, jaučiasi savotiškais herojais-didvyriais. Tokie sako sau: Niekas nėra atkentėjęs, kiek aš esu… Na ir šūdinas mano gyvenimas… 

8. Langažmogis kaltas… Langažmogis yra žmogus, kuris įlindęs pro langą įvykdo visas svajones. Deja, jis yra vienas, todėl kol kas nespėjo aplankyti tavo draugo. Man dėl to gaila…  (Daugiau apie Langažmogį: www.monaco.lt/laimes-formule)

9. Kol kas niekas nepasiūlė tavo draugui 1 000 000 eur už tai, kad jis sutiktų tapti laimingu žmogumi… Įsivaizduok: gatvėje tavo draugą užkalbina kostiumuotasis, rankoje laikantis raudoną portfelį. Pasiūlo: „Jeigu per tris savaites pasikeisi, gausi 1 000 000 eur!“ Kaip manai, ar jis pasistengtų?

10. Jis turi per daug blogų įsitikinimų + įpročių, kurie nuolat grąžina jį į pradžią… SVARBU:  problema slypi ne informacijoje, kurią jis turi galvoje, o charakteryje. Faktas: situacija pakis tik po to, kai pasikeis jo įpročių, vertybių visuma…Bet čia esmė ne filmus žiūrėti. Norintiems pakeisti mąstymą reikia dirbti su sumautu mąstymu. Smaukymasis nepagelbės…

11. Tavo draugas tiki savimi mažiau nei tu tiki juo. Jis netiki savimi, todėl nieko nebando pakeisti. Žinau tai keista, bet taip jau yra… Tavo draugas pasikeis tik po to, kai pats to ne tik panorės…

12. Deja, brangusis skaitytojau, bet žinios tėra žinios… Nors tavo draugas žino, ką reikia daryti, deja, žinios negali laimėti kovos prieš… Įdomu apie ką aš? Ar žinai kodėl Donaldui Trumpui dirbantys finansininkai uždirba mažiau už savo vadovą – Donaldą? Atsakymas: Donaldas turi draivo! O taip, Donaldas yra laimingas šunsnukis. Užuot išmokęs kažko pats, jis pasamdo tuos, kas žino daugiau už jį… Donaldui nerūpi žinios. Donaldas nėra baigęs prezidentams skirto universiteto arba kursų, tačiau jis yra prezidentas. O tavo draugas nėra prezidentas, todėl, kad yra sutelkęs dėmesį į žinias, o ne į draivą!

13. Kaltas esi tu, skaitytojau. Bet taip mano tik tavo draugas. (Jis apie tai dažnai negalvoja, bet jam tikrai buvo kilusi ši idėja, todėl, kad jis yra savanaudis šiknius)

14. Mokyklai tavo draugas nerūpėjo. Mokykla davė jam tik sumautas bazines žinias, reikalingas tik vergavimui. Mokykla nesistengė įtakoti tavo charakterio, kad gebėtum keisti save + valdyti emocijas.

15. Vyriausybei nusispjaut ant tavo draugo. Ji nesuinteresuota nei tavo, nei tavo draugo asmenybės pokyčiais. Dėl to nesi gavęs nei vieno sumauto el. laiško ar užklausos iš vyriausybės, kurioje būtų parašyta: Ačiū už tai, kad esate. Kuo galime Jums pagelbėti?? Seime taip pat niekas neperžvelgia tavo problemų. Savivaldybei taip pat nerūpi… Savivaldybėms nerūpi nei keliuose, nei žmonių širdyse esančios skylės. Pikšt pakšt – dėl įvaizdžio su snargliais, kai artėja rinkimai…

Ačiū už tai, kad rūpiniesi draugu! Taip pat dėkoju avansu už paliktą apačioje komentarą. Parašyk komentaruose savo priežastį, kodėl žmonės nesikeičia. ARBA: PARAŠYK, kurios priežastys tinka tavo draugui! DĖĖĖĖĖKUI!!!!

41 Komentarai

 1. Austėja

  2018-01-22 at 20:27

  Taip atitiko daugelį punktų. Ypač 7,9,10,11.. Ech, gal kadanors pasikeis.

 2. Tomas

  2018-01-22 at 20:30

  Dėkui….

 3. Gintarė

  2018-01-22 at 20:31

  Arba man pačiai ?Todėl, kad tai reikalauja pastangų, tam tikros patogios komforto zonos palikimas. Ir „baisiausia“, kad tai supranti (-u).

 4. Tomas

  2018-01-22 at 20:31

  Dėkui, labai daug gerų pavyzdžių

 5. Neringa

  2018-01-22 at 20:40

  Keistis – tai lyg persirengti kitais drabužiais, kol nėra būtinumo, tol gerai ir taip

 6. Giedra

  2018-01-22 at 20:42

  Draugas nesikeicia, nes nezino kaip keistis?! Nuo ko pradeti keistis?! O gal jau per velu tai daryti…

 7. Deimante

  2018-01-22 at 20:47

  Sakyčiau net ne draugų, o šeimos nuolatinis sedėjimas prie „išmaniųjų dėžių“ ir tingėjimas daryti bet ką, net išeiti į lauką pasigrožėti trumpąja žiema. Manau ją stabdo rutina ir nesupratimas, kad nebūtina daryti valgyti tada kada „reikia“, o ne tada kada nori, savaitgalius praleisti virtyvėje bei prie „dėžių“.. Noris padėti, bet suknistai prastai gaunasi. Ką galiu pasakyt, kad ir kaip mylėčiau savo šeimą, toks jausmas, kad jie jau seniai nuobodžiauja, o ne GYVENA.

 8. Zita

  2018-01-22 at 20:52

  11tas punktas tinka ir draugui ir man,o ziniu turim kad ir vezimu vezk. Kartais susiburimuose tuom ,,pasirodom,,ir dedames viska padare.

 9. Mindaugas

  2018-01-22 at 20:54

  Labas,
  Ačiū už nuostabias ir tikslias įžvalgas!
  Tačau, kaip pats pradėjau keistis, tai dabar ir draugu neturiu 🙂
  O buvusiems draugams keistis tikrai nesinori, nes jiems atrodo, kad viskas yra ir bus visada puiku, turi darbus, šeimas ir financiškai patenkinti gyvenimu, tačiau savęs tobulinti jie nemato jokio tikslo….

  • Ineta

   2018-01-22 at 21:18

   Pritariu Mindaugui, ir man tas pats..pradėjau keistis pati ir supratau, kad aplinkiniai liko senojo sukirpimo…liūdna

   • Olga

    2018-01-22 at 22:59

    Bet tuomet atsiranda naujų žmonių mąstančiu panašiai.Naujos pažintys, nauji atradimai.Nereikia liūdėti.;)

 10. Daiva

  2018-01-22 at 21:01

  Kitus mes matom kiaurai, o saves ne. Manau, tai ka pritaikai draugui, drasiai gali ir savyje ieskot.. maziau ziurekim ka daro kiti blogai, rupinkimes, kad kuo maziau tu punktu butu pas mus pacius..

 11. Laurynas

  2018-01-22 at 21:13

  Čia apie ar apie draugą? 😀

  • Laurynas

   2018-01-22 at 21:14

   Čia apie mane ar apie draugą? (Pataisymas) ;D

   • Alex Monaco.lt

    2018-01-22 at 21:21

    Apie draugą ir… 🙂

 12. Ineta

  2018-01-22 at 21:20

  Labai tiko 1, 3, 6, 10, 11, 12 …liūdna , kad taip tiksliai pataikei, Alex…bet ačiū, kad padėjai atsimerkti man pačiai…

 13. Jovita

  2018-01-22 at 21:33

  JIE BIJO PASIKEITIMŲ!!! Yra žmonių, kurie bijo keistis todėl, kad juos gąsdina nežinomi dalykai. Tokiu atveju, išstumti iš komforto zonos jie kaipmat skuba atgal – ten, kur saugu ir gera.
  JIE NEŽINO KAIP PASIKEISTI!!! Kartais įveikę pokyčių baimę, žmonės nežino ką daryti, kad pokyčiai įvyktų. Jie neturi aiškaus veiksmų plano. Tam, kad jį turėtume, reikia gerai pasikapstyti savo viduje. Tai leidžia suvokti, kas iš tiesų esame ir kuo norime tapti.
  POKYČIAI REIKALAUJA PASTANGŲ!!! Norint pasikeisti reikia įdėti nemažai darbo. Vien norėti nepakanka, būtini veiksmai. Neturint atkaklumo ir ryžto, įgyvendinti pokyčius – sudėtinga.
  NEPRISIEMA ATSAKOMYBĖS UŽ SAVO VEIKSMUS!!! Dėl visų nesėkmių – papraščiausia kaltinti kitus, tokiu atveju nėra pagrindo savyje kažką keisti. Tik tie, kurie sugeba prisiimti atsakomybę – randa kelią pokyčių link.

  • Alex Monaco.lt

   2018-01-22 at 21:42

   Dėkui, Jovita!

 14. Anželika

  2018-01-22 at 21:53

  Gryna teisybe. Seimui ir vyriausybei nusi…….ant protingu lietuvaiciu. Tik ziuresim kas jiems uzdirbs atlyginimus. Greit nebus tokiu. Geras straipsnis! Liuks! kai atrandi tokiu kurie galvoja taip kaip tu! Ačiū 🙂

 15. Jūratė

  2018-01-22 at 22:33

  Super dalis apie prietarus ? neprietaringi esam, bet šventai tikim, kad jei lemta, tai sėkmė į rankas tiesiog įkris ?

 16. Ieva

  2018-01-22 at 22:42

  Alex,
  Dekui uz tikrai gerus pasisakyms, tikrai sutinku ? manau reikia pradeti pirma nuo saves?☺
  Beje perskaiciau tavo knyga, esu suzaveta yavo laisvu styliumi, jis lengvas bet tuo paciu labai stiprus!???

 17. Marijus

  2018-01-22 at 22:42

  Del to kad yra giliai viduje issitikinimai , apie save , savo praeiti , gyvenima , o dazniausiai zmogui kuriam reikia pokyciu ta praeitis buvo nesekminga , o is nesekmingos praeities yra nesekminga dabartis , o delto kad praeityje buvo mazai sekmes ir dabartyje jos nedaug tai ateiti sunku issivaizduoti kad kazkas gali buti gerai , ir pamazu zmogus nustoja isvis kazko siekti atsiranda apatyja viskam. Ir paskaicius straipsni pamato zmogus kad yra ta sekme , na pav. jusu sekmes istorija , tuom patiki , bet galiausiai baigias skaityti straipsni ji uzmirsta , nes istiesu jam nera iremtas ginklas , dar nera taip blogai , … siuo atveju tas ginklas ir butu motyvacija pamirsti savo praeiti nes kito varianto nebutu … manau kad labiausiai ir trugdo zmogui pasikeiti tai issitikinimai apie save pati ..issitikinimai kaip reaguoji tam tikrose situacijose .. turi uzmigti ir atsibusti su mintimi kad tu dabar keitiesi , turi itikinti save kad kai bijosi kalbeti kalbesi , kad kai bijosi naujos situacijos eisi i ja .. ir taip kiekviena akimirka , pvz niekada nesipirkai savitarnos kasoje nes galvoji kad nemokesi eini ir ten nusiperki preke atrodo smulkmena , bet dazniausiai zmones kuriems reikia pokyciu jie bijo nauju dalyku , ir nuo tokiu mazu dalyku eini link didesniu … kito varianto nezinau kaip tik kasdiena stengtis itikinti save , nes nera kazkokios frazes kuri pakeis gyvenima jei ji butu jau visi zinotume jos nera.. manau kad pats stipriausias dalykas ir ira mintys , musu galvojimas ir issitikinimai … ir tai nera kad pagalvojau kad as esu drasu ir busiu drasus,.issivaizduoji kad elgsiesi drasiai , ten kur bijai , ir veiksme atsiranda ta laisve , po daugybes bandymu ir klausk saves kodel tureciau bijoti kodel tureciau nesakyti pamatysi kad nera jokios priezasties .. pamirsk praeiti Iskur tu zinai kad bijosi kazka daryti jei dar nedariai vat butent del issitikinimu ir nesekmingu praeities ivikiu uzmirsk juos viskas dabar nebegalvoji o darai ,.. itikink save kad tau tai yra tiesa .. del klaidu nepyki , greitai rasau daug minciu , turinyje esme o ne rasyboje.

 18. Olga

  2018-01-22 at 22:56

  Negali priversti keistis kitą žmogų bet gali jį įkvėpti savo pavyzdžiu.;)Pradėkime nuo saves.

 19. Tomas

  2018-01-22 at 23:58

  12 punktas jega!!! Varau pradet kanors daryti del to ????

 20. Aušra

  2018-01-23 at 00:12

  Net ir šiuos punktus pritaikius, draugas nesikeičia … bet toliau keitiesi pats ir tada, po kurio laiko, belieka atsisveikinti, deja tai skausmingas reikalas, bet neišvengiamas, jei lieki ištikimas realiam tobulėjimui ir savo tikslų įgyvendinimui.

 21. asd

  2018-01-23 at 02:18

  Žmonės, juk tai Jums rašo, draugas tik pagyvinimui, kad Jūsų jausmų neįžeistų…

 22. Zita

  2018-01-23 at 07:54

  Draugas-pats aiškiausias mano veidrodis!!!Tik jo dėka,galiu suvokt,kas vyksta manyje!…

 23. Aurelija

  2018-01-23 at 10:21

  Todėl, kad jiems taip yra patogu. Visada lengviausia kaltinti kitus, keikti blogą gyvenimą, tačiau patys nė piršto nepajudina, kad jis jiems taptų geresnis. Arba ieško būdų, kaip pagerinti kitų sąskaita 🙂 O bet tačiau – žmogus turi pats norėti keistis, nes kiti jo neprivers.

 24. ERLANDAS

  2018-01-23 at 11:04

  Tikėtina dėl informacijos pertekliaus. Neįstengia sudėlioti visą gėrį į teisintas lentynas ir susitvarkyti žinių bardaką.
  Šokinėjama nuo vieno mokomojo šaltinio prie kito, kaip nuo vieno gyvenymo „guru“ išminties prie kito gyvenymo keitimo revuliucionieriaus straipsnių.
  Ir taip vis pametant naujus principus jų dar neįrašius į smegenis kad dirbtų automatu.
  Krūvą įsipareigojimų kurie stabdo veikti ir čia labai tinka 7 punktas.
  Ir visų 15 išvardytų pavyzdžių po kažkurią dalį.
  Sėkmės jam.

  Ačiū Alex už straipsį,
  Pagarbiai,
  Erlandas.

 25. Mindaugas

  2018-01-23 at 15:34

  Prajuokinot, taigi draugas tai tik dėl to , kad neįžeisti jūsų visų, apie jus visus čia parašyta.
  O man tai visi punktai atitiko :D.

 26. Asta

  2018-01-23 at 16:56

  Nereikia keisti žmonių, pakeisti draugo, reikia pradėti nuo savęs. ?

 27. Diana

  2018-01-23 at 20:06

  Visi pokyčiai vyksta tik tada, kai pradedi keistis pats 🙂

 28. Sandra

  2018-01-23 at 20:19

  Tas draugas esu aš…. :/

 29. Monika

  2018-01-23 at 22:13

  Straipsnis puikus, tikrai AČIŪ, bet komentarai…. Taip atrodo, kad vieni kitų neskaitome, tik savo nuomonę rašome, kad ir kokia pataikūniška ji bebūtų 😀 Apie save galiu pasakyti tik tiek, kad dirbu dvejose įstaigose (kol kas :-D), STUDIJUOJU MAGISTRĄ (dar neišmetė :-D), mokinuosi šokti liaudiškus šokius ir dainuoti lietuvių liaudies dainas (TOKIŲ KANTRIŲ MOKYTOJŲ VALSTYBINĖJE MOKYKLOJE NESUTIKAU, KOKIUS SUTINKU KIEKVIENĄ PIRMADIENIO VAKARĄ), taip pat mokinuosi būti savanore (šnd tvirtai pasiryžau įveikti šiuos mokymus, kai tik padariau namų darbus ir kibau skaityti Tavo straipsnio ALEX MONACO), sekmadieniais einu į Šv., Ignoto bažnyčią, nes viena moteris prie kopijavimo aparato pasidalino puikiais įspūdžiais apie ten sakomus nuostabius pamokslus ir tikiu, kad kiekvieno mūsų gyvenimas yra vertas tiek, kiek vertės jam suteikiame. Žinoma turiu begalę nuodėmių, bet apie jas gal kokį kitą komentarą parašysiu, bet kol iš bažnyčios niekas neišmetė, tai tikiu, kad aš ir mano nuodėmės telpame visur 😀 Sėkmės Tau Alex Monaco IR .VISIEMS TIEMS, KAS SKAITO

  • Nijolė

   2018-01-24 at 08:50

   Taiklus Tavo komentaras, Monika (apie komentarų skaitymą :-)). Akivaizdu, kad esi arčiau Laimės, nei visi kiti 😉 O man pačiai trukdo mano mintys, bet aš su jomis kovoju ir einu į priekį 🙂 Ačiū, Alex Monaco, kad dalinasi savo nerealiomis mintimis.

 30. Laura

  2018-01-24 at 17:58

  Žmonės nesikeičia, nes ne jie tingi atsisakyti senų įpročių ir bijo imtis naujų! Ir nepradėję jau sako, kad neišeis. Gerai, kad, Alexas spardo visų jų užpakalius! 😀

 31. Guga

  2018-01-25 at 16:13

  Sveiki, pasakysiu tiesiai šviesiai.Zmones pasidare baisus tinginiai ir toliau kasa sau duobe.

 32. Jurgita

  2018-01-27 at 01:18

  Reikia nuo saves pradeti…

 33. dalia

  2018-01-30 at 19:39

  Sveikas…Aciu uz nuostabu laiska skirta draugo „perzvalgai“…bet cia as izvelgiuau ir savo NUODEMIU…
  Super atverei akis man paciai…

 34. Aivaras

  2018-02-07 at 22:43

  Kaip visada Aleksai, kaip pirštu į akį.. šis straipsnis kaip ir kiti verčia susimąstyti ir pagalvoti apietai ,,ką aš lo šimts ne taip darau..“ ir puikūs spyrei į užpakalį. Taigi labai ačiū už straipsnius nuostabiu ir motyvuojančius. Ir gsliausiai prie viso to galiu tik pridurti vieną paprastą faktą, kurį nesenai išgirdau viename nuostabeme seminare:
  ,,~5% žmkniū visame pasaulyje galvoje,
  Kiti ~10% galvoje kad galvoje,
  o likusieji ~85% žmoniū, geriau mirs nei oradės galvoti“ ☺

 35. Baile

  2019-02-15 at 11:54

  Puikus straipsnis.. labai daug jame tiesos.. Tiesa visada buna skaudi.. Pati jauciu jog tureciau gyventi kitaip,bet negyvenu todel,kad bijau iseit is sio gyvenimo,bijau naujoviu,kurios manes laukia ir galvoju ar su Joni’s susidorociau.. O gal but butu viskas dar sudiniau?? Todel ir negyvenu, o egzistuoju.. Ir lygiai taip pat mano partneris.. gyvena svajonese.. zinau kad svajoti zmogus turi ,bet kai nesuvokiama realybe o tik galvojama kaip bus Po metu ar poros menesiu… todel tenkinames tuo ka turim.. ogi niekuo…://

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt