Susisiekite su mumis

13 požymių, kad jūs švaistote savo gyvenimą

2
Komentarai

Carol Morgan, praktikuojanti psichologė ir mokytoja, paprašė savo skaitytojų atsakyti į 2 klausimus: kas jie norėjo būti vaikystėje ir ar išsipildė jų svajonė? Tiems, kurie atsakė neigiamai, ji išskyrė 13 požymių, kad gyvenimas eina pro šalį. Patariame visiems perskaityti Carol straipsnį. Galų gale, tai tik dar viena priežastis, kad taptumėte šiek tiek laimingesni.

1. Jūs praleidžiate per daug laiko veiklai, kuri to neverta

Video žaidimai. Televizija. Internetas. Daug maisto. Daug alkoholio. Sąrašą galima tęsti. Pažvelkite į savo gyvenimą rimtai. Kur ir kaip jūs praleidžiate didžiąją dalį savo laiko? Ar tai duoda jums naudos? Ar tai veda jus į geresnį gyvenimą? Jei ne, jums reikia peržiūrėti savo kasdieninę veiklą ir atlikti pakeitimus.

2. Jūs daug skundžiatės

Žinau daugžmonių, kurie nuolat nepatenkinti gyvenimu, ir jie niekada nenustoja kalbėti apie tai. Jūs– vienas iš jų? Jūs skundžiatės savo darbu, blogas viršininkas, jūsų atlyginimas, jūsų kaimynai ar jūsų sutuoktinis? Jei taip, tai jūs nieko nekeičiate, o tik skleidžiate neigiamą energiją aplink save. Skundai stumia  jus į aklavietę. Stenkitės kalbėti apie tai, ką jūs mėgstate, o ne apie tai, kas jums nepatinka, ir rezultatas ateis nelauktai.

3. Jūs neduodate darbo savo protui

Jei jūs neaugate ir netobulėjate kaip asmenybė, tada jūs sustingstate – kaip tylus tvenkinys, kuris laikui bėgant pasidengia dumblu. Taip pat su jūsų protu, jei neduodate jam veiklos ir neišmokstate naujų dalykų. Problemos ir išbandymai treniruoja ir grūdina jūsų protą.

4. Jūsų viduje vyksta negatyvi diskusija

Vidinis dialogas gali būti jums lemtingas. Kaip sakė Henris Fordas: „Nepriklausomai nuo to kaip jūs galvojate, ar galite tai padaryti ar ne – jūs bet kokiu atveju esate teisus“. Jei jūs pasakysite sau, kad jūs esate nepakankamai protingas kad įgyt aukštąjį išsilavinimą ar pradėt savo verslą- tai tiesa. Ką jūs besakytumėte sau, tai tampa jūsų realybe. Kontroliuokite savo mintis ir gyvenimas pradės prie jų derintis.

5. Nejauti įkvėpimo

Ar jaučiate kažkam aistrą? Žinau daug žmonių, kurie galvoja, kad jie neturi aistros. Bet tai neteisybė. Turi   būti kažkas, kas jums patinka. Taigi, jums reikia atrasti, kas jaudina jus, ir tada tuo užsiimti daugiau.

6. Jūs neplanuojate savo ateities

Nors visada malonu gyventi „dabar“ ir „būti šiuo metu“, kartais reikia žiūrėti į priekį, kad pamatyti, kur jūs norite eiti. Jei jūs neturite tikslo ar plano, tada jūs tarsi valtis, kuri klajoja be tikslo vandenyne, tikėdamiesi galų gale nudreifuoti kažkur ten, kur gerai. Bet jūs negalite to daryti. Jūs turite pasidaryti „žingsnis po žingsnio“ planą, kad patekti ten. Tiesiog kaip ir GPS nuveda jus į paskirties vietą, jums reikia savo vidinio GPS, kuris vestų jus.

7. Jūs praleidžiate per daug laiko su žmonėmis, kurie neprisideda prie jūsų augimo

Lengva įstrigti su žmonėmis, kurie neleidžia jums jaustis geresniu žmogumi. Bet jei jūs tai tęsite, tada jūs liksite sustingęs arba jie net nutemps jus paskui save. Aš juos vadinu „Energijos vampyrais“. Jie čiulpia gyvenimą iš tavęs ir neduoda jums nieko teigiamo mainais. Vietoj to, eikite ieškoti į augimą orientuotų žmonių aplink save.

8. Jūs priklausomas nuo savo telefono

Žinoma, mobilieji telefonai yra nuostabūs dalykėliai, kurie gali užkerėti mus, kai mes juos naudojame. Nors tai smagu, pagalvokite apie visą tą laiką, kurį jūs išeikvojate su savo telefonu. Dar blogiau, pagalvokite apie visus santykius, kurie gali būti paveikti. Gal jūs rašote sms arba naršote internete, pietaudami su savo sutuoktiniu ar vaikais. Jei taip yra, prarandate šansą į laiką, kurį galite prasmingai praleisti su savo artimaisiais – ar į laiką, kurį galite skirti savo ateities planų kūrimui.

9. Jūs leidžiate pinigus daiktams, kurie nėra reikšmingi

Yra skirtumas tarp „reikia“ ir „noriu.“ Aš tikiu, kad mes visi sužinojome apie tai jau darželyje. Tačiau šiuolaikinėje visuomenėje, mes nelabai bematome ribų tarp tų sąvokų (žr. # 8 … mobilųjį telefoną). Tiesą sakant, aš žinau žmonių, kurie negali sumokėti savo paskolų, bet vis tiek turi išmaniausių dalykėlių planetoje. Gerai pagalvojus, yra labai nedaug dalykų, kurių mums iš tikrųjų reikia. Maistas, vanduo, pastogė ir meilė yra kai kurie iš šių dalykų. Visa kita yra tik priedai. Taigi pažiūrėkite, kam jūs išleidžiate savo pinigus ir pagalvokite, ką galite pakeisti. Gal galite panaudoti sutaupytus pinigus investicijai į savo ateitį.

10. Jūs neišsimiegate

Aš nesu gydytojas, bet aš perskaičiau pakankamai knygų, kad žinočiau, kaip gyvybiškai svarbu išsimiegoti. Galėčiau parašyti 20 puslapių apie tai. Bet tam aš akivaizdžiai neturiu pakankamai vietos šiame trumpame straipsnyje. Miegas yra labai svarbi geros sveikatos sąlyga. Jei esate per daug užsiėmę, kad gautumėte pakankamai miego, arba jei jūs tiesiog turite blogą įprotį naktinėti iki 3 val. ryto, jums reikia iš naujo įvertinti savo įpročius.

11. Jūs nesirūpinate savo kūnu

Ne tik miegas labai svarbu jūsų sveikatai, tokie pat svarbūs yra maistas ir mankšta. Aš žinau, aš nepasakau jums nieko naujo, ko jūs jau nežinote. Bet valgant subalansuotą, sveiką maistą ir daug judant, gaunate daug daugiau nei tik kūno svorio kontrolę. Tai veikia jūsų psichiką ir bendrą savijautą. Taigi, pažvelkite į savo mitybą ir aktyvumo lygį. Jūs galite pastebėti, kad padarius keletą nedidelių pakeitimų, galėsite žymiai pagerinti savo gyvenimą.

12. Jūs nepaliekate savo komforto zonos

Aš žinau, kaip lengvai galima gyventi komforto zonoje. Tiesą sakant, kai aš einu į pažįstamą restoraną, aš visada užsisakau tą patį. Ne todėl, kad aš bijau bandyti kažką naujo, bet todėl, kad man patinka maistas, kurį aš paprastai valgau. Bet tai ne visai ta komforto zona apie kurią aš kalbu. Aš kalbu apie riziką, kuri galėtų pagerinti jūsų gyvenimą. Ir nepamirškite, yra skirtumas tarp „rizika“ ir „apskaičiuota rizika“. Bet koks pavojus turi tikimybę būti lemtingu, bet apskaičiuota rizika yra ta, kurioje jūs pasvėrėte visas galimybes ir taip sugalvojote gerą, protingą veiksmų planą.

13. Jūs gyvenate gyvenimą, kurio jūs nemėgstate

Būdas įvertinti sėkmę yra vertinti kažkieno laimingumo lygį. Ar esate laimingas? Jei ne, tada jūs turėtumėte ką nors pakeisti! Net sotumo ar pasitenkinimo jausmas dar neparodo, kad jūs gyvenate pilną gyvenimą. Gyvenimas turėtų būti įdomus! Taigi, jei jūs nesimėgaujate gyvenimu, pažvelkite į kai kuriuos pakeitimus, kuriuos galite padaryti, kad patekti į geresnę padėtį.

Jei kuris nors iš šių 13 simptomų nuskambėjo kaip skirtas jums, nenusiminkite. Jūs galite daryti pakeitimus. Bet pirmas pokytis, kurį reikia padaryti yra atsikratyti minties, kad jūs negalite nieko padaryti. Dažniausiai, jūsų didžiausia kliūtis yra jūsų mąstymo procesas. Taigi, pradėkite nuo to. Pakeiskite savo mąstymą – tada pakeiskite savo gyvenimą!

Straipsnis: Lifehack
Vertimas: www.monaco.lt

2 Komentarai

  1. Aurimas

    2018-01-18 at 05:09

    Va va ! Va cia ir prasideda sunkiausia..kova su tuo demonu galvoje..

  2. Eglė

    2018-06-03 at 22:38

    Su tuo įmanoma susitvarkyti, valdant mintis ir klausant savo vidinio balso, viską darant palaipsniui.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt