Susisiekite su mumis

Šuns galva

50
Komentarai

Šiame straipsnyje papasakosiu apie slaptąjį robotukų klubą + šuns galvą ir keletą istorijų, kurios duos aukščiausios klasės maisto tavo smegenims!

Įsivaizduok: gatvėje prie tavęs prieina vyras ir dovanoja bilietą i Monaką pridurdamas: „Jeigu nuvykęs į Monaką nuoširdžiai ten pašėlsi, gausi dar 100 000 eurų!”

Kitas kadras: Tu jau lėktuve, tačiau čia mažai vietos. Lauki, kol baigsis skrydis. „Nusileidęs galėsiu pašėlti – pasimėgauti savimi” – pagalvoji.

Kadras nr.2: Tu oro uoste, paskendusiame nuolat skubančių žmonių miniose. Čia niūru, todėl pagreitini žingsnį, kad greičiau įsėstum į taksi – apžiūrėtum vaizdingą maršrutą, vedantį į turtuolių kraštą, Monako! Bet taksistas klausinėja kvailų klausimų. „Gyvatė – sugadino visą kelionę…” – pagalvoji. Nusprendi pakelti sau nuotaiką – aplankyti Alex Monaco mėgstamą vietelę, restoraną Hotel De Paris, kur padavėjai ne šiaip numeta meniu ant stalo kaip Joniškyje, o atverčia ir paduoda tiesiai į rankas. Bet nepastebi to, galvoji: „Su draugais čia būtų daug linksmiau”… Todėl skubi į naktinį klubą, sakydamas sau: „Štai dabar tikrai prasidės tikros linksmybės”.

Kadras nr.3: Tu klube = žmonių mažoka + judesiuko nėra + Dj groja šūdą + tu tikrai parinktum geresnę muziką + garso kokybė prasta. Rezultatas: kaip ir bet kuriame bare/klube Lietuvoje, pasiimi labai įdomiai atrodantį gėrimą ir neįdomiai atsistoji kampe, įsijungęs stand by

„AAAAAAAAA – juk šiandien ANTRADIENIS, penktadienį čia automatiškai būtų daug linksmiau!!!” – sušunki viduje! Sveikas atvykęs į šabloninių žmogiukų – robotukų klubą, nuolatos laukiančių tinkamos akimirkos / minutės / valandos / penktadienio / penktadienio vakaro / šeštadienio / šeštadienio vakaro / tinkamos dainos / Naujųjų metų…

ROBOTUKŲ KLUBAS

Tikriausiai galvoji, kad šis straipsnis ne apie tave, juk tu kitoks – nesi stabdis kaip kiti: tu tikrai moki atsipalaiduoti ir, gavęs progą, tikra-a-a-a-a-a-ai nuoširdžiai pašėltum!!! BET KODĖL IKI ŠIOL TO NEPADAREI?

Atsakyk: kada paskutinį kartą esi išsirėkęs taip, kad negalėtum kvėpuoti??? Be svaigalų!!? Ok, tu darei tai be jų keletą kartų, bet negi manai, jog tai yra Everesto viršūnė?

Tu visada turi pasiteisinimų, leisk man išvardinti juos:

  1. Tau sunku pradėti mėgautis gyvenimu, juk dar nesutikai dosnaus praeivio, kuris pasiūlytų tau prizą – 100 000 eurų už tai, kad leistum sau pašėlti/pasijusti geriau…
  2. Tu neturi to (pinigų, pažinčių, daiktų), ką turi laimingesni už tave + TU GYVENI NEVYKĖLIŲ VALSTYBĖJE – LIETUVOJE..

Tiems, kurie tiki, kad jie nėra laimingi dėl to, kad gyvena skylėje, o ne toje šalyje, kur žmonės gimę automatiškai tampa laimingi, papasakosiu istoriją, kuri nepaliks nė vieno abejingo:

TETE DE CHIEN

Kartą užkilęs ant Monake esančio kalno, eidamas link mėgstamiausio apžvalgos rato, vadinamo „Šuns galva” (Tete de Chien),
Maonaco-Alex
pamačiau ožį. Jis stovėjo nusisukęs nuo manęs ir svajingai žiūrėjo į Monaką.

Ir štai ką pagalvojau: į Monaką ar į kitas šalis per metus atvyksta tūkstančiai lietuvių, jie žiūri nuo kalno kaip tas ožys ir nieko nedaro

„O ką jie turėtų daryti?” – paklausi.

Jie patys turėtų atsakyti į šį klausimą…

Bet jeigu tau įdomu, duosiu užuominą.

Tik turi būti ypatingai dėmesingas tam, ką tau pasakysiu.

Pasiruošei?

„…Ne!!! Ji tuoj bus purve!!!’’ – plačia gerkle suriktų stebėtojai/ vartotojai pamatę šį vaizdelį:
mERGAITE-ALEX-MONACO

Bet štai ką jiems pasakysiu:

  1. Ši mergaitė ką tik pasilinksmino ir jai užteks kelių akimirkų, kad nusipraustų, o štai tai tau purvo, esančio viduje, vargu ar pavyks greitai atsikratyti!!!
  2. Ji sugebėjo pasilinksminti SAVO KIEME, o ar tu sugebėsi tai padaryti išsvajotoje šalyje?

„Alex’ai, nori pasakyti, kad man reikia dažniau šokti į purviną balą?” – Ne! Turi ne tik šokti, bet ir panerti!!! Bala tėra metafora – kalbu apie galimybes / verslą / santykius / tavo gyvenimą!

PRIVALAI VISKĄ IŠBANDYTI PATS! FIZIŠKAI IR DVASIŠKAI!

Ne-e-e-e-e, negaliu pamiršti ožio…

Štai jo nuotrauka:
ozys monakietis

Tada, stovėdamas aukštai ant kalno, suvokiau vieną labai svarbų dalyką, kurį prisiminsiu v-i-i-i-sąąą likusį gyvenimą: JEIGU ESI OŽYS, TAU JOKS MONAKAS NEPADĖS…

Straisnio antra dalis: www.monaco.lt/laimes-formule

50 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt