Susisiekite su mumis

Nemokama reklama TAU! Naudokis – reklmuokis!

Pareklamuok savo verslą čia   šiame puslapyje už AČIŪ!

O taip, PASINAUDOK išskirtine galimybe NEMOKAMAI! Paskleisk žinią apie savo produktą / paslaugą / startupą! Nes šį įrašą pamatys daugiau nei 10 000 žmonių vos per kelias dienas!

Kaip paskelbti savo reklamą?

Tuoj papasakosiu:
Po šiuo įrašu yra komentarų skiltis. Pasinaudok ja. Parašyk apie savo siūlomas paslaugas (arba produktą) ir pasidalink savo internetinio puslapio nuoroda! Paspausk „rašyti komentarą“.

Jeigu planuoji sukurti verslą, irgi parašyk.

Jeigu NETURI PUSLAPIO, pasidalink Facebook profiliu, kur aš ir kiti gali sužinoti apie tavo veiklą. Kodėl tai būtų wow? Tai nemokama organiška reklama TAU!!! Paspausk „įkelti komentarą“.

PRIEŽASTYS, KODĖL TU PRIVALAI REKLAMUOTIS ČIA:

 1. Milžiniškas matomumas (gausi kokybiškos organiškos reklamos): jeigu sumokėtum 1000 Eur Delfi portalui už reklamą, tave pamatytų mažiau žmonių nei po šiuo įrašu.
 2. Naujos pažintys: jeigu papasakosi apie tai, ką veiki gyvenime, po šiuo įrašu, tuomet kažkas tau parašys ir tu surasi ateities partnerį!✔️
 3. Kas žino, gal aš įsigysiu tavo produktą arba paslaugą. Man nuolat kažko reikia! Yra daug kitų privalumų, dėl kurių verta pasidalinti savo mintimis čia!✔️
 4. BONUSAS: jeigu tavo reklama bus parašyta išradingai, aš pateiksiu ją kaip pavyzdį šiame įraše, kas suteiks tau daugiau peržiūrų! (Dar geresnis matomumas už ačiū!)

Pateiksiu pavyzdį, kaip gali atrodyti reklama:

„Aš esu Alex Monaco, geriausias organiškos rinkodaros ekspertas Lietuvoje ir pasaulyje. Dirbau su didžiausiomis Lietuvos kompanijomis. Turiu tiek daug patirties, jog parašiau knygą apie organišką rinkodarą. Tai vienintelė knyga apie nemokamą reklamą, kuri pakeis tavo gyvenimą. Užsisakyti šiandien ir sutaupysi mažiausiai 3 Eur! Užsisakyk čia: https://monaco.lt/parduotuve/produktas/organiska-rinkodara/

Taigi, papasakok, kuo užsiimi, kokį verslą planuoji daryti!📢

Palik komentarą!!!

⚠️ TAISYKLĖS: Pasilieku teisę netalpinti reklamų, kurios nėra parašytos su meile. Tai yra, neužtenka pateikti tik paslaugos ir nuorodos. Būtų nuostabu, jeigu parašytum įdomiai ir pateiktum žavų pasiūlymą, kurio neįmanoma būtų atsisakyti! Būk KŪRYBIŠKAS, PO VELNIŲ!!!!

 

1 Comment

1 Comment

 1. Alex Monaco.lt

  2024-05-14 at 21:00

  Pasinaudosiu proga ir pats pasireklamuosiu 🙂
  Aš esu Alex Monaco, geriausias organiškos rinkodaros ekspertas Lietuvoje ir pasaulyje. Dirbau su didžiausiomis Lietuvos kompanijomis. Turiu tiek daug patirties, jog parašiau knygą apie organišką rinkodarą. Tai vienintelė knyga apie nemokamą reklamą, kuri pakeis tavo gyvenimą. Užsisakyti šiandien ir sutaupysi mažiausiai 3 Eur! Užsisakyk čia: https://monaco.lt/parduotuve/produktas/organiska-rinkodara/

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Sukurta Adf.lt