Susisiekite su mumis

Kas ką valdo, tu gyvenimą ar jis tave?

3
Komentarai

Įdomu, kas ką valdo, tu savo gyvenimą ar jis tave? Į šį klausimą gali atsakyti labai paprastas, efektyvus, testas. Tau reikės tik 1 minutės, kad išsiaiškintum, kas būtent trukdo tau tapti subalansuotu ŽMOGUMI! Galbūt jau esi matęs šį testą, bet įdomu, ar nuo tuo karto, kai matei jį, tavo gyvenimo rezultatai pagerėjo? Patikrinkime tai!

1. Atsispausdink arba paimk popieriaus lapą ir nubrėžk ,,GYVENIMO RATĄ”, kuris pavaizduotas paveikslėlyje. Matai, jame yra 8 tavo gyvenimo sudedamosios dalys.
Gyvenimo-ratas-saviaugda

2. Pažymėk taškelius blaiviai įvertindamas kiekvieną savo gyvenimo komponentą 10 – ties balų sistema. O tada sujunk pažymėtus taškus apskritimo linija.
Pvz:
2-zmo

3. Įvertink situaciją ir nuspręsk, kokioms gyvenimo sferoms turi skirti daugiau laiko, kad pradėtum kvėpuoti pilna krūtine.

Nenusimink, jeigu nė vieno komponento nepažymėjai 10 taškų ir tau nepavyko jo sujungti ratu, verčiau imkis pokyčių! Atlik šį testą kas mėnesį. Netrukus pastebėsi teigiamus pokyčius ir „gyvenimo ratas” ims suktis žymiai greičiau.

Prisimink: problemas, dengiančias tavo gyvenimo skyles, reikia ne lopyti, kaip Kauno kelius, o profesionaliai rekonstruoti!.. Nuo pamatų!!!

Beje, tu gali paskaičiuoti savo gyvenimo rezultatus ir procentais. Tarkim, tu surinkai 80 taškų, tai reiškia, kad iš gyvenimo išspaudei 100 procentų (gyvenimo ratą sudaro 8 sudedamosios dalys). Tik nepamiršk, kad objektyviausiai tave gali įvertinti kiti žmonės, kurie bent truputį tave pažįsta. Tegul jie užpildo tavo gyvenimo ratą. 

3 Komentarai

 1. Idiotas

  2015-08-20 at 22:34

  Gyvenime reikia kaitalioti prioritetus tam, kad daug ko pasiektum.

 2. Laimonas

  2015-08-27 at 18:57

  Geras testas, dėkui

 3. Angelė

  2015-08-30 at 11:59

  Man patiko

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt