Susisiekite su mumis

2 patarimai, kuriuos padovanočiau sau, jeigu sugrįžčiau į praeitį.

Jeigu galėčiau sugrįžti į praeitį, pasakyčiau sau šiuos žodžius: Stop, mažas šunsnuki! Nebėk nuo manęs – duosiu tau snickers ir…

105
Komentarai

Jeigu galėčiau sugrįžti į praeitį, pasakyčiau sau šiuos žodžius: Stop, mažas šunsnuki! Nebėk nuo manęs! Duosiu tau snickers ir… Žinau, ką jauti ir ką patyrei. Prieš savaitę, važiuodamas autobusu, iš dviejų vyrų gavai „komplimentą“. – Hey, na ir išsigimėlis esi! – pareiškė jie unisonu. Tu niekam apie tai nepasakojai, bet aš žinau. Ir dar žinau, kad vakare tave primušė šeši kaimynai. Žinau, nes esu iš ateities. Žinau daug dalykų apie tave. Pavyzdžiui, rytoj po pietų, literatūros mokytoja, o po to visa mokykla, apkaltins tave dėl to, kad sutrypei mokyklos kiemelyje žydinčias gėles…. Deja, tik tu vienas žinosi, kad tu to nedarei. Bet visiems bus nusispjaut!


Tai ne viskas!

Tau patinka viena mergina, bet kaskart gavęs progą ją užkalbinti, tu viską sugadini…  Nusišneki bandydamas jai įrodyti, kad esi protingas + sąmojingas… Elgiesi kaip dauguma suaugusiųjų vyrų, nesuprantančių, ko moteris geidžia… Tau atrodo, kad esi nemylimas dėl išvaizdos, todėl nekenti savęs. Bijai veidrodžio… Tu nori mirti… Žinau, kaip tau sunku, juk kažkada buvau tavimi. Na, matau supratai, kad nejuokauju ir žinau apie tave viską, todėl taip plačiai išsižiojai… Siūlau susikoncentruoti, juk tuoj pasakysiu tau, ką turėtum daryti, kad nusimestum sielos drabužius – įgytum milžiniško pasitikėjimo, pradėtum gyventi ir jausti drugelius ne tik ten, kur juos jaučia materialistai, bet ir galvoje, pilve ir net mažuosiuose kojų piršteliuose. O taip, PATARIMAIS, kuriuos tuoj gausi, turėtų vadovautis visi – visi mūsų planetos gyventojai ir net šio straipsnio skaitytojas!

Taigi, tuoj, per tris minutes, gausi du patarimus. užsirašyti mano patarimus ne tik į galvoje esančią juostelę, bet ir į baltą popieriaus lapą!!!

Patarimas nr. 1

Vieną dieną prasidės bitkoinų era. Taigi, jeigu nepirksi, tarkime, muzikos grotuvo, galėsi už tuos pinigus nusipirkti bitkoinų! Jeigu tai padarysi, tapsi milijonieriumi!!! Bet nekreipk dėmesio į sumautą bitkoiną ir nusipirk muzikos grotuvą! Muzika ir emocijos, kurias patirsi jo klausant, svarbiau už popierėlius! O taip, geriausia valiuta yra WISDOMcoins (išminties valiuta) ir SOULcoins (sielos valiuta), ir tik po to piniginė valiuta!!!

Patarimas nr. 2

Moterys, moterys… Ech… Kartą tu vienos merginos paklausi, –  „Ar nori su manimi draugauti…“ Po velnių, tai kvailas pasiūlymas!!! Subrendę vyrai neklausia moterų, ko jos nori! Subrendę vyrai nusiveda moterį į savo pasaulį neatsiklausę – juk jie vyrai!!! Tik ateityje tapsi vyru… Tik vėliau suprasi – ESMĖ VEIKTI, O NE KALBĖTI!

Bet veikti reikia ne taip kaip tie vyrukai, kurie bando sugundyti moteris pinigais!!! Bus laikai, kai tu vesies moteris į restoranus tik tam, kad paliktum įspūdį….

Moterys, moterys…

Žinok, šiame gyvenime tu sutiksi moterų, kurios tave mylės be jokios priežasties. Šios moterys pačios nežinos kodėl tave myli, tačiau daug kartų tu pats viską sušiksi. Tu spausi jas prie sienos. Tu bandysi jos pagalba užkimšti sieloje esančią skylę… Tai kvaila… – Kodėl nesielgi taip, kaip norėčiau… – išpūtęs akis, aiškinsi tu jai. Tu lyg sumautas elgeta maldausi dėmesio valiutos – bučinukų. Bet vėliau iš savo kvailumo pasijuoksi. Kas nėra blogai. Taigi, pirmyn, suklysk! Klaidos subrandins tave. Tu pradėsi žydėti. Kuo daugiau klaidų padarysi, tuo ateityje daugiau įdomių knygų parašysi!!! Taigi, mano darbas paskatinti tave padaryti klaidų, o ne jų atsisakyti, supranti? Viskas pasikeis tik tuomet kai pats suvoksi klydęs. Kai tai atsitiks, vieną dieną priėjęs prie merginos, Savanorių prospekte esančiame sustojime, tu pradėsi su ja šokti neatsiklausęs leidimo. Ir jai velniškai patiks. Jos akys degs, o rankos drebės iš laimės. Po to, tu jai duosi vieną ausinę; įjungsi dainą…ir… Mmmm… Šokis laimės lietuje…

Štai ir gavai visus patarimus. Prieš atsisveikindamas paboldinsiu štai ką: viskas kas atsitiko, buvo tau į naudą! Nustok, po galais, bijoti gyvenimo klaidų! NUSTOK VENGTI IŠŠŪKIŲ!!! Kuo daugiau patirsi – tuo gyvesnis būsi! PRISIMINK: kuo dažniau suklysi, tuo greičiau nušlifuosi save lyg DEIMANTĄ ir tapsi stiprus, žinantis, ko nori ŽMOGUS!!!

Kaip supratai, šie patarimai tinka ir tau, skaitytojau!

SVARBU: tavo paliktos padėkos komentaruose parodo, kokie straipsniai tau gelbsti, o kurie ne. Todėl parodyk man ženklą, parašyk komentaruose „Ačiū už šį straipsnį“ arba „Noriu aiškesnių nurodymų“, arba „Alex, suprantu, kad tavo tikslas yra paskatinti mane pačiam inicijuoti pokyčius ir priminti tai, kas svarbiausia!“

105 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt