Susisiekite su mumis

Autopilotas. Kodėl gyvenimas lagina 2

Likimas… Man šis žodis taip švelniai skamba, kad norisi jį pakutenti! Kuti – kuti! Žinai, mes su tavimi tai padarysime! Uždėsime likimui antrankius ir pažiūrėsime, ką jis mums pasakys… Tai ką sužinosi visiems laikams pakeis tavo gyvenimą!!!

26
Komentarai

***** – tas rytas. Autopilotuoji ant dar nesušildyto sosto. Baaaam! Tu jau darbe, darai tai, ką tau sako. Vėl pamiršai atsigerti vandens, taip reikalingo tavo organizmui! „Ech…“,  – sakai sau užmerkęs akis, o atsimerkęs supranti – vėl praėjo savaitė… Visas įvyko autopilotu – liko tik ištraukos iš siaubo filmo, o didžiausias 7 dienų pasiekimas – perpildyta šiukšliadėžė, bet ne piniginė…

,,Kas gi po velnių čia darosi?!” – paklausi. Atsakysiu! Tik prieš tai turiu perspėti:

Dėmesio! Jeigu manai, kad nesi vertas geresnio gyvenimo, gali išeiti iš šios svetainės ir toliau ,,mėgautis” gyvenimu pagal visuomenės rekomenduojamą 800×600 rezoliuciją.

Gyvenimo-rezoliucija
Bet jeigu tau atsibodo daryti minjetą savo baimei & įsitikinimams, turėtum sužinoti daugiau apie programas, valdančiais tave. Aprašysiu vieną iš jų:

PROGRAMA NR. 78 „NE AŠ“

Šią programą nešiojasi galvoje visi organizmai, ne išimtis ir žmonės, kurie labiausiai dievina pasiteisinimus. Štai kaip jie atrodo iš šalies:

image09

O ką kaltini tu, kai paklausi savęs, kodėl tapai ne tokiu žmogumi, kokiu norėjai būti? Netinkamai susiklosčiusias aplinkybes? Sėkmę?

O gal kaltini likimą?

LIKIMAS

Man žodis likimas taip švelniai skamba, kad norisi jį pakutenti! Kuti – kuti!  Žinai, mes su tavimi tai padarysime! Uždėsime likimui antrankius ir pažiūrėsime, ką jis mums pasakys…

Jeigu tik jį pagausim… Bet nesu girdėjęs, kad kas nors būtų įrodęs, jog jis tikrai egzistuoja… Tačiau šis faktas netrukdo tau kaltinti likimą dėl jovalo, kuris dedasi tavo gyvenime! Elgiesi taip dėl dviejų priežasčių:

1 priežastis: Likimas neturi raumenų!

Iš patirties žinai, kad likimas negali ateiti į tavo namus ir fiziškai išspardyti tau subinės, kaip tai padarytų pripūstas vyrukas, jeigu apšmeižtum jį dėl to, kad tau nesiseka.
Raumeningas likimas
Dwayne Johnson (nuotrauka paimta is Lazyboys)

2 priežastis: Likimas negali paduoti tavęs į teismą.

Tu puikiai žinai, kad apšmeižtas žmogus gali paskambinti advokatui, bet oras arba karma negali to padaryti – paduoti tavęs į teismą!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Noriu GARSIAI išrėkti tikintiems likimu tiesiai į veidą: UŽTEKS KALTINTI VISUS, KAS NEGALI UŽ SAVE PASTOVĖTI!!!

POPIERINĖ KATASTROFA

Keisčiausia tai, kad pasiskundęs sau ir pažįstamiems dėl  likimo, jautiesi taip, lyg būtum kažką padaręs dėl savo ateities, todėl leidi sau pailsėti! Pailsėjęs vėl eini užkąsti! Po to į tualetą… Ir čia, ant sosto, atlieki savo reikalą… Bet staiga tavo burna plačiai atsiveria ir tu: „PO-O-O-OPIERIUS  PASIBAIGĖ?!!! Kodėl būtent man taip nuolat nutinka?!!!” – pagalvoji.

TAU NESISEKA? KAŽKAS DANGUJE VISA TAI SUREŽISAVO? O gal tu tiesiog apsižioplinai? Nenumatei, kad tokia BAISI KATASTROFA dėl popieriaus gali tau atsitikti?

Bet turiu tave paguosti: žiopliu tu negimei. Tiesiog tu nedraugauji su dėmesingumu ir atsakingumu…

„Neee, Alex’ai, tu nesupranti: tie, kurie kuria likimus, tikrai nesprendžia, kada turi pasibaigti popierius. Jie sprendžia daug svarbesnius mano gyvenimo klausimus! Tai jie kalti, kad aš pavėlavau į susitikimą su svarbiu žmogumi!“ – pareikš skaitytojas. OK, turiu atsakymą: Jeigu tu tiki, kad kažkas iš dangaus tau trukdo, kodėl nenuvykai į susitikimą 5 valandomis anksčiau? Juk tu tikrai nepramiegotum, jeigu užsistatytum 8 žadintuvus?

VIS DAR GALVOJI, KAD DĖL PRASTŲ TAVO GYVENIMO REZULTATŲ KALTAS LIKIMAS?

LIKIMO KOMPETENCIJOS

Tikiu, kad likimas iš tiesų neturi galių, todėl jis negali sutrukdyti man daryti tai, ką noriu. Pavyzdžiui, pabūti su savimi: pasimėgauti tuo, ką gavau dovanų – GALIMYBĘ GYVENTI!
Kaunas,-raudondvaris
Kaunas, Lampėdžių Karjeras (→ daugiau Alex monaco nuotraukų)

Ir jeigu vieną dieną pasijusiu šūdinai, tai reikš tik vieną – buvau nerūpestingas šiknius, patingėjęs padirbėti su savimi! Ir viskas…

Tik tiek!!!

Bet aš ne visada buvau toks.

Prisimenu savo pirmą kartą…

Pirmą kartą, kai pabandžiau atsikratyti įpročio galvoti apie tai, jog esu nevykėlis + turiu prastą likimą. Man nepavyko, juk pasikrapštęs galvoje giliau suradau navikinį failą! Užėjęs ant jo, paspaudžiau DELETE – iššoko lentelė:
image07

Paaiškėjo, jog buvau vergas, priklausantis robotukų/lūzerių armijai. Mano operacinė lagino, o virusai pasičepsėdami ėdė mano gyvenimą…

Bet viskas pasikeitė, nustojau kaltinti likimą, juk..

„Kaltinti likimą už atsiųstus gyvenimo išbandymus yra tas pats, kas kaltinti padavėją restorane už tai, kad jis atnešė meniu…”

Bet žengiau dar toliau, pasiunčiau likimą kartu su sėkme kuo toliau!

SĖKMĖ

„Šiam šunsnukiui, Alex Monaco, lengva juoktis iš likimo/sėkmės, juk jis tūsina su Monaco princu” – pagalvos vienas iš kritikų, pamatęs nuotrauką apačioje:
Is-saint-tropez-i-monaco
Monako princas pirmas iš kairės.

Štai ką pasakysiu jam: Jeigu tiki, kad man nusišypsojo sėkmė dėl to, kad gavau pakvietimą pasivažinėti su Monaco princu dviračiais, atsakyk, kodėl aš pats turėjau nusipirkti bilietą į Monak’ą? Kodėl sėkmė nenumetė man bilieto į alex@monaco.lt paštą ir už mane nepadarė chek-in’o?

Jeigu tiki, kad mano meilužei – sėkmei tikrai rūpi mano užpakaliukas, kodėl ji privertė mane prakaituoti – minti pedalus? Juk nuo Saint-Tropezo iki Monako yra daugiau nei 130 kilometrų !!! Gyvenime nesu nuvažiavęs dviračiu didesnės nei 50 kilometrų distancijos, todėl pavargau kaip šuo!!!
Pavargau-kaip-suo
Dar šis tas:

Jeigu manai, kad sėkmė tokia dosni man, kodėl tą dieną nebuvo saulės, o juk man ji taip patinka?
Saint-tropes-kelione
Tarp Saint-Tropezo ir Nicos. (→ Alex monaco instagram)

Atleisk, mielas skaitytojau, bet man nesuvokiama, kodėl tokiems sėkmingiems žmonėms kaip aš nesukuriamos atskiros oro sąlygos…

Tai ne viskas…

Atsakyk, kodėl sėkmė nepasirūpino manimi, kai vakare į jachtą, kurioje šėlo Monaco princas, pakvietė ne mane, o mano verslo partnerę???!!! Manai, nenorėjau pašėlti kartu su Albertu ll? Kažkodėl sėkmė, turinti tiek daug pažinčių, nesugebėjo susitarti su apsauginiais, saugančiais jachtą! Be emocijų veide, nė nemirktelėję, jie diskvalifikavo mane – maloniai paprašė nukelti koją… nuo jachtos laiptelio…

Bet kitą dieną paėmiau „likimą” į savo rankas!
Monaco-princas-ir-Alex
Selfis su princu Albertu 2 (Vieną dieną atskleisiu, kas esu, pamatysi visą nuotraukos versiją)

Atsidūriau VIP vakarėlyje…
Princas-groja-bugnais
Monako, Slammers” bare

Niekada nemaniau, kad pamatysiu princą, grojantį būgnais!

Tik pagalvok, kas būtų, jeigu tu būtum mano pakeleivis ir turėtum galimybę viską pamatyti pats, kokią naudą iš viso to išpeštum? Juk net jeigu tau labai pasisektų, princas padovanotų tau laikrodį, gyvenimas vis tiek nepasikeistų! Juk atlikus gamtinius reikalus vandenį klozete vis tiek reikėtų nuleisti pačiam, kaip ir šlykščią nuotaiką dėl oro arba atėjusios sąskaitos už paslaugą, be kurios tikrai būtum išgyvenęs…

GUMINĖ SĖKMĖ

Įdomu, ką tu laikai sėkme? Laimėjimą loterijoje? Pažintį su pripūsta pupyte / milijonieriumi?

1. Pripūsta lėlė

Jeigu tavo gyvenimo tikslas yra pakabinti papingą merginą, natūralu, kad padaręs tai, džiaugsies taip lyg nusišypsojo fortūna, tačiau šis grandiozinis sėkmės apsireiškimas negarantuoja, kad ilgą laiką būsi laimingas…Jau kitą dieną tavo lėlė gali būti nusavinta kito vyro!!! Ir ji tam neprieštaraus, todėl kad tavo piniginė yra tik A dydžio, trigubai mažesnė už jos krūtinę!

2. Pažintis su milijonieriumi.

Tarkim, tau tikrai pasisekė – susipažinai su milijonieriumi: jis davė pinigų & patarimų verslui. Bet kur garantijos, kad tavo verslas nebankrutuos po 1 metų? Vėl gi susiduriam su faktu, kad pažintis su milijonieriumi nesuteiks 100% garantijos, kad ateityje tau jau nereikės galvoti apie tai, ką veikti toliau.

„Dauguma žmonių visą gyvenimą tik tai ir daro – laukia atsitiktinės /guminės – trumpalaikės sėkmės…”

KODĖL VERTA PASIŲSTI TRUMPALAIKĘ SĖKMĘ KUO TOLIAU?

Jokia trumpalaikė sėkmė negali tau suteikti 100 % garantijos, kad iki gyvenimo pabaigos būsi laimingas. Būtent dėl šios priežasties siūlau susikurti laimę ne iš atsitiktinių aplinkybių, o pasistatyti ant žymiai tvirtesnių pamatų! Todėl turi performatuoti tave užvaldžiusias programas (apie jas jau rašiau straipsnyje „kodėl gyvenimas lagina”) + dažniau peržiūrėti savo vertybes/mentalitetą tam, kad pagaliau taptum ŽMOGUMI!

„Kaip tapti ŽMOGUMI, kaip pagaliau tapti laimingu?” – paklausi tu. Turiu tau extra pasiūlymą!!!

https://youtu.be/-9IMAP7inzU

Supratai teisingai – turi viską pasidaryti pats: ištraukti laukan visą šlamštą, o tuštumą užpildyti geriausiomis žmogiškumo savybėmis!!!

Kasdieną skirk mažiausiai 10 minučių mankštindamas mentalitetą, užsirašyk ant popieriaus lapo kiekvieną priešą – įsitikinimą, kuris trukdo tau siekti tikslo, ir kiekvienam paspęsk spąstus!
Alex-Monaco-knyga
„Nuooooboooooduuuuuu” – sakysi? Štai kodėl didesnė dalis skaitytojų, perskaičiusi šį straipsnį, nieko nepakeis savo gyvenime – liks vartotojais, kuriems rūpi tik trumpalaikis pasitenkinimas: neatsakingas seksas, daiktai, kurie turėtų užlopyti skersvėjį, besidraskantį sieloje… Tačiau…

„iškamša, prikimšta daiktais, negali tapti žmogumi…”

TAPK ŽMOGUMI!

Nagi, atsakyk man, kaip ruošies pasielgti? Lauksi kito gyvenimo, kuriame likimas maitins tave šaukšteliu + vaikščios į darbą vietoj tavęs? O gal lauksi, kol nusišypsos fortūna: pro langą įskris superherojus Alex Monaco ir padarys tau operaciją – įsiųs į galvą geriausias žmogiškąsias savybes?
Alex-monaco-superman
Pagalvok: jei jis tai padarys, ar tikrai turėsi ką papasakoti savo anūkams? Juk negali būti apdovanotas medaliu kare, kuriame nedalyvavai! N-E-E-E-E-E-E, neleisk kitų žmonių šešėliams užgožti tavo vidinių jėgų, kurios netrukus prasiverš iš tavęs! Esu šventai įsitikinęs – tu gali viską padaryti pats, perprogramuoti save! Tai padaręs tapsi Ž-M-O-G-U-M-I (ŽMOGUS iš didžiosios raidės man yra tas, kuris supranta, kas dedasi aplinkui, su kuriuo gera būti kartu, kuris įkvepia, sušildo!)

Taigi, kaip pasielgsi? Toliau gyvensi robotukų gyvenimą?

P.s.

Nori, kad aš dažniau tave pažadinčiau?

Tavo žadintuvo adresas: www.facebook.com/AlexMonaco.lt

27 Komentarai

 1. Zshakv

  2015-05-10 at 21:51

  Wow Bomba kaip visada BOMBA! Aciu.

 2. Izidorius

  2015-05-11 at 00:35

  Super,straipsniai vienas po kito,geresni ir geresni 🙂 ACIU ir pagarba didziausia tau uztai kad savo laika atiduoti zmonem,kuriem reikia viso sito ka rasai savo straipsniuose 🙂

 3. Vilma

  2015-05-11 at 00:46

  o ką daryt, jei kai kurie priešai nepasiduoda? su daugeliu ‘sukovojau’. Išspyriau save ir iš komforto zonos (į kurią atgal grįžt nebesiruošiu). Bet yra ‘failų’, kurie taip apsaugoti, jog mano ‘antivirusinė’ nors juos identifikuoja, bet ištrinti visiškai nesugeba (jau kaip ‘beišmąsčiau“, taip bandžiau).

 4. Mykolas

  2015-05-11 at 08:22

  Dėkoju Alex puikus straipsnis.
  Vilma ar pagalvojai gal Tavo „failai“ visai yra ne Tavo, o tiesiog kitų?? Juk „Tu visada pasitikėjai tuo, ką apie Tave Tau sakė kiti ir pamiršai, kas esi iš tiesų.“ Gal per tam tikrą laiką kitų žmonių failai tapo Tavo, ir reikėtų atsikratyti ne „failų“ o tie kurie juos sukūrė?

 5. Adrian

  2015-05-11 at 11:44

  Bomba … bomba … ir vistiek tik 0,01 % prades veikti !
  Bet ir tai yra super !

 6. Vilius

  2015-05-11 at 21:57

  Super darbas Monaco 😉 norėčiau paspausti dešine ranką vieną dieną 😉

 7. as

  2015-05-12 at 08:28

  Atsikratyt draugeliu itakos,
  Nustot skaityt delfius,

  Mano pradzia tokia

 8. Linas

  2015-05-12 at 11:46

  Visad patinka Monaco stiprios įžvalgos:
  Tikiu kad visi turim virusinių failų,o netgi dar giliau pasikapsčius rasim ir užšifruotų failų kokia nors koduotę(md5 – gal kasnors supras apie ką aš).Iššisfravus failą – staiga atrandam kažokia savybę ar suvokimą – kitoks pasaulis – kitoks džiaugsmas.Tam kad atšifruot daugiau failų reik spartesnio kompiuterio?.Na taip – bet tik pašalinus virusus,rasim savo užsifruotas savybęs,gabumus,talentus.Ar tau tai rūpi?.Ar tau patinka tavo netikros,apsimestinos savybės?.Woow nuskambėjo kaip straipsnis.
  P.S
  Pasigirsiu Monaco jau mačiau pilną nuotrauką – bet nemačiau jo realybėj,o žiniatinklį.

  – Best regards.

 9. Paulius

  2015-05-12 at 13:50

  aciu tau ! ikvepi judesyje pirmyn kilti ir aukstyn!

 10. Matas

  2015-12-07 at 21:58

  Aleksai, prašau atasakyk man, jeigu skaitai šitą klausimą!!
  Man yra depresija… Visiškai nesportuoju, pradėjau rūkyti. Tikrų draugų neturiu, aplinkui tik pažįstami, kurie naudojasi mano gerumu. Nėra pastoviai nuotaikos, jaučiuosi palūžęs, nieko nesinori daryti……….

  • dulkė

   2015-12-07 at 23:33

   Tu jau priėmęs pirmuosius sprendimus, kas tau yra. Siekiantys tavo sprendimai, kaip tai reikia pakeisti ir tik tu visą šį savo nepasitenkinimą turi nuspresti kada keisi. Tik pasiskaityti dar kartą ir dar kartą, kol galiausiai suvoksi, ką rašo šis straipsnis. Nežinau ar padėjau, bet čia tik mano nuomonė.

  • Rūta Rami

   2016-06-29 at 13:54

   Baik sau meluoti ir bėgti nuo savęs ir savo problemų. Kelk užpakalį, įsijunk muziką ir eik šokti!!!!:) išsiplauk kojines ir indus, bei pasikloti lovos nepamiršk!

   Arba ne, padepresuok dar….. 🙂

  • Rūta Rami

   2016-09-23 at 02:24

   Matai, su depresija reikia kovoti . Atmesk ją, negalvok apie ją. Velniop. Tu čia ne tam, kad per amžius amen, kentėtum! Tu čia tam, kad kurtum. Ir dar mane pralinksmintum! 🙂 Depresija yra šūdas, žinau…. bet turi lipti lauk. Daugiau sportuok, reguliariai, kasdieną!!!!!! Miegas plius geras maistas. Ar galiu paklausti kodėl sergi depresija? Dėl panos?.. Depresija sergama, kai žmogus nepriima SPRENDIMO. Todėl priimk situaciją tokią, kokia yra , IR NUSPRĘSK JUDĖTI PIRMYN.
   Tiesiog judėk pirmyn. Po mažą žingsnį, ir tuo džiaukis.
   Šaunu, kad ieškai pagalbos, va, matai- žengei žingsnį- ir pagalba jau čia:) Beje, depresija serga gan egoistiški žmonės, tad pamąstyk, ką galėtum padaryti dėl kitų.
   Sėkmė su tavimi, Matai!
   Laimingai!

 11. Rūta Rami

  2016-06-29 at 13:51

  Ačiū! 🙂 Taip ir toliau:)))

 12. Mona

  2016-08-12 at 06:56

  Pritariu Rūtai Ramiai,
  Tiems, kuriems sunku save užsukti rimtiems pokyčiams, siūlau pradėti nuo mažų darbelių….“ išsiplauk kojines ir indus, bei pasikloti lovos nepamiršk! “ Geriau pradėti nuo mažų kasdienių darbelių, nei eilini kartą postringauti nieko nekeičiant…)))

  • Rūta Rami

   2016-09-23 at 01:52

   Ačiū, MONA:D

 13. Diana

  2016-09-14 at 11:16

  Ačiū 🙂 geras straipsnis.

 14. Laiminga dabar

  2016-09-23 at 02:07

  „1 priežastis: Likimas neturi raumenų!
  2 priežastis: Likimas negali paduoti tavęs į teismą. (UŽTAT LAIKYK LIKIMĄ SVO RANKOSE!!!!)
  Ir jeigu vieną dieną pasijusiu šūdinai, tai reikš tik vieną – buvau
  nerūpestingas šiknius, patingėjęs padirbėti su savimi! Ir viskas…
  Tik tiek!!!
  Bet aš ne visada buvau toks.
  … kitą dieną paėmiau „likimą” į savo rankas!
  …VERTA PASIŲSTI TRUMPALAIKĘ SĖKMĘ KUO TOLIAU…
  Kasdieną skirk mažiausiai 10 minučių mankštindamas mentalitetą, užsirašyk ant popieriaus lapo kiekvieną priešą – įsitikinimą, kuris trukdo tau siekti tikslo, ir kiekvienam paspęsk spąstus!
  TAPK ŽMOGUMI!
  Juk negali būti apdovanotas medaliu kare, kuriame nedalyvavai!
  …TU gali viską padaryti pats, perprogramuoti save! Tai padaręs tapsi Ž-M-O-G-U-M-I (ŽMOGUS iš didžiosios raidės man yra tas, kuris supranta, kas dedasi aplinkui, su kuriuo gera būti kartu, kuris įkvepia, sušildo!)“

 15. Augutė

  2016-10-06 at 21:45

  Kai neieškai priešų, jų ir nebebūna. Reikia savęs klausti ne kodėl, o kaip tai išspręsti?

 16. j

  2016-12-08 at 23:55

  Aciu, pasirodo turiu bomba, kuria reikia sprogdint, kad netapciau zmogaus iskamsa

 17. Sigita

  2017-04-05 at 15:27

  gerai programini 😉 man patinka 🙂 isvis as megstu tokia literatura 🙂 reikia dazniau smegeninej failus perkratyt gal ir lagina todel, kad perdaug visko prisikaupe 🙂 eisiu tuoj pasiskaitinesiu as cia daugiau, labai aciu, smagumelis! Tuoj susikonfiguruosiu, nes nu naujo kompo taigi nenusipirksi, teks su ta pacia smegenine padirbet :))

 18. Simona

  2017-06-08 at 17:28

  Man patinka Tavo tiesiai-sviesiai stilius! Sutinku su Tavimi!

 19. Remigijus

  2018-08-25 at 17:59

  Ačiū, labai stipru ! Gerai spyrė į užpakalį !

 20. Karolis

  2019-06-29 at 06:28

  Ačiū. aš esu labai laimingas 😀

 21. Neringa

  2019-06-29 at 08:33

  Nerealiai

 22. Rima

  2019-06-29 at 12:00

  Pagaliau noriu, kad žodis taptų kūnu.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt