Susisiekite su mumis

Apie drabužius, kurie šildo ne tik tavo kūną

38
Komentarai

„Jeigu nori palikti įspūdi – tau reikia Prada + Gucci. Reikėtu nepamiršti ir Louis Vuitton. Na, o jeigu nori tapti laiko valdovu, tuomet siūlau įsigyti Patek Philippe! Ypatingai svarbu įsigyti ypač geras kojines – Harrys of London. Kuo brangesnes kojines turėsi, tuo geriau jausiesi ir sėkmingesnis būsi!“ – pareikštu tau stilistai. Bet mano nuomonė apie drabužius yra šiek tiek kitokia. Tuoj pasidalinsiu negirdėtais, tačiau laaaaaaabai naudingais patarimais, susijusiais su apsirengimu + drabužiais. DĖMESIO: Šis straipsnis bus velniškai gilus, todėl prieš neriant, siūlau įkvėpti daugiau oro.

Pasiruošei?

Jau užlipai ant tramplino?

Plium!!!

Atsakyk, ką dėvi šią akimirką? O ką apsirengtum į pasimatymą su antrąja puse? „Man nerūpi gražiai rengtis, esu paprastas žmogus“ – pasakysi? BET KALBU NE APIE TUOS RŪBUS, KURIE DENGIA TAVO KŪNĄ.

Kaip manai, apie kokio tipo drabužius aš kalbu?

Žinau, kad supranti, ką noriu pasakyti, juk dažnai pagalvodavai apie tai, kaip būtu smagu, jeigu tave supantys žmonės pagaliau nusimestų nuo savęs madingus ir stilingus elgesio šablonus + įsitikinimus + prisiminimus + trylika kaukių. Taigi, tu suvoki problemą, tuomet atsakyk, kodėl pats vis dar seki mados uodegą – stengiesi sužavėti kitus žmones drabužiais? O dabar atsakyk, kur pasidėjai seksualiausią sielos drabužį – pasitikėjimą?

Pradžiai turėtum „išlyginti“ susiraukšlėjusį pasitikėjimą, o ne tik kūnui pasiūtus marškinius arba suknelę!

Ech…

Karpt karpt… Jeigu įsiklausytum, išgirstum, kaip milijonai stilistų šią akimirką savo žirklėmis karpo žmonių laimę į skutelius… Tu net neįsivaizduoji, kiek mamų paskutinius pinigus išleidžia madingesniems drabužėliams tam, kad jų dukrytė mokykloje nesijaustų atstumta. Argi tai normalu? Neslėpsiu, pats norėjau būti madingas, bet vieną dieną suvokiau, kad turiu užsiūti skyles, esančias galvoje, širdyje ir sieloje. Iš pradžių nepavyko, juk bandžiau padaryti tai su sintetiniais siūlais, kurios padovanojo visuomenė. O tu, gerbiamas skaitytojau, ar esi pasiruošęs pasiimti į rankas adatą? Sakai turi tik keletą centimetrų pilnatvės siūlų???

„Alex, šunsnuki, tu mane apgavai! Tikėjausi sužinoti daugiau tikrųjų mados subtilybių, aprangos paslapčių! pareikš vienas iš skaitytojų. Na gerai, pasidalinsiu keliais patarimais.

1. Nesistenk pateisinti drabužių dizainerių lūkesčius, norinčių, kad tu rengtumeisi taip, kaip nori jie! Tik kvailys gali galvoti, kad gali atrodyti kitaip apsipirkdamas masinių drabužių parduotuvėje… Vis dar ieškai marškinių su „įdomiais“ raštais? „Bet aš noriu įdomesnių marškinėlių“ pasakys kažkas. Žmogau, tu turi būti įdomesnis poelgiais, o ne tuo, ką dėvi! Prisimink: tai, ką kalbi, taip pat yra daug svarbiau už tai, ką dėvi!!!

2. Užsirašyk ant veidrodžio arba miegamajame ant lubų šią frazę: Jeigu nori sužavėti žmones, apsirenk nuostabiausius ir seksualiausius drabužius pasitikėjimą + dosnumą ir… „Bet Versace man padeda jaustis geriau, rengiuosi gražiai tik dėl savęs!“ – pertrauks mane mergina, kuri daugybę laiko sugaišo ieškodama laikinų ir laaaaaaaaaaaaaaabai madingų kūno skarmalų, o ne tikrų vertybių. Turiu atsakymą. Žmogus turėtų jaustis gerai savaime! O gal klystu? Tuomet atsakyk, kas bus, kai liksi nuoga su antrąja puse??? Bėgsi užsidėti džinsus, su kuriais jautiesi geriau??? Gal nepatikėsi, bet esu sutikęs gražiausių moterų, kurios velniškai gėdijosi savo nuogo kūno. Fuuuu… Savo kūno gėdytis yra tiesiog kvaila!!!

Velniava, negaliu pamiršti aukštakulnių! Esu matęs labai gražių! Tikrai gali įsigyti, bet daugiausiai naudos gautum, jeigu panaudotum kaip stovelį mano knygai!
lm-a

Merginoms: Tam, kad pašokti virš materialumo, reikia iššokti iš aukštakulnių!
issokti-is
Ką dar galiu pasakyti?

Viskas pasikeis tik tuomet, kai mes išmoksime apsinuoginti vienas prieš kitą nenusimetę drabužių!

P.s. Tikriausiai kai kurie skaitytojai tikėjosi, kad pasidalinsiu patarimais susijusiais su pasitikėjimu! Špyga taukuota! Ne pasitikėjime klausimas, žmonės!!! Šiame straipsnelyje, pavadinimu „Apie drabužius, kurie šildo ne tik tavo kūną užsiminiau apie žyyyyymiai didesnes problemas, bet matyt skaitytojams per daug rūpi jų asmeninės subinės!

38 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt