Susisiekite su mumis

Apie drabužius, kurie šildo ne tik tavo kūną

38
Komentarai

„Jeigu nori palikti įspūdi – tau reikia Prada + Gucci. Reikėtu nepamiršti ir Louis Vuitton. Na, o jeigu nori tapti laiko valdovu, tuomet siūlau įsigyti Patek Philippe! Ypatingai svarbu įsigyti ypač geras kojines – Harrys of London. Kuo brangesnes kojines turėsi, tuo geriau jausiesi ir sėkmingesnis būsi!“ – pareikštu tau stilistai. Bet mano nuomonė apie drabužius yra šiek tiek kitokia. Tuoj pasidalinsiu negirdėtais, tačiau laaaaaaabai naudingais patarimais, susijusiais su apsirengimu + drabužiais. DĖMESIO: Šis straipsnis bus velniškai gilus, todėl prieš neriant, siūlau įkvėpti daugiau oro.

Pasiruošei?

Jau užlipai ant tramplino?

Plium!!!

Atsakyk, ką dėvi šią akimirką? O ką apsirengtum į pasimatymą su antrąja puse? „Man nerūpi gražiai rengtis, esu paprastas žmogus“ – pasakysi? BET KALBU NE APIE TUOS RŪBUS, KURIE DENGIA TAVO KŪNĄ.

Kaip manai, apie kokio tipo drabužius aš kalbu?

Žinau, kad supranti, ką noriu pasakyti, juk dažnai pagalvodavai apie tai, kaip būtu smagu, jeigu tave supantys žmonės pagaliau nusimestų nuo savęs madingus ir stilingus elgesio šablonus + įsitikinimus + prisiminimus + trylika kaukių. Taigi, tu suvoki problemą, tuomet atsakyk, kodėl pats vis dar seki mados uodegą – stengiesi sužavėti kitus žmones drabužiais? O dabar atsakyk, kur pasidėjai seksualiausią sielos drabužį – pasitikėjimą?

Pradžiai turėtum „išlyginti“ susiraukšlėjusį pasitikėjimą, o ne tik kūnui pasiūtus marškinius arba suknelę!

Ech…

Karpt karpt… Jeigu įsiklausytum, išgirstum, kaip milijonai stilistų šią akimirką savo žirklėmis karpo žmonių laimę į skutelius… Tu net neįsivaizduoji, kiek mamų paskutinius pinigus išleidžia madingesniems drabužėliams tam, kad jų dukrytė mokykloje nesijaustų atstumta. Argi tai normalu? Neslėpsiu, pats norėjau būti madingas, bet vieną dieną suvokiau, kad turiu užsiūti skyles, esančias galvoje, širdyje ir sieloje. Iš pradžių nepavyko, juk bandžiau padaryti tai su sintetiniais siūlais, kurios padovanojo visuomenė. O tu, gerbiamas skaitytojau, ar esi pasiruošęs pasiimti į rankas adatą? Sakai turi tik keletą centimetrų pilnatvės siūlų???

„Alex, šunsnuki, tu mane apgavai! Tikėjausi sužinoti daugiau tikrųjų mados subtilybių, aprangos paslapčių! pareikš vienas iš skaitytojų. Na gerai, pasidalinsiu keliais patarimais.

1. Nesistenk pateisinti drabužių dizainerių lūkesčius, norinčių, kad tu rengtumeisi taip, kaip nori jie! Tik kvailys gali galvoti, kad gali atrodyti kitaip apsipirkdamas masinių drabužių parduotuvėje… Vis dar ieškai marškinių su „įdomiais“ raštais? „Bet aš noriu įdomesnių marškinėlių“ pasakys kažkas. Žmogau, tu turi būti įdomesnis poelgiais, o ne tuo, ką dėvi! Prisimink: tai, ką kalbi, taip pat yra daug svarbiau už tai, ką dėvi!!!

2. Užsirašyk ant veidrodžio arba miegamajame ant lubų šią frazę: Jeigu nori sužavėti žmones, apsirenk nuostabiausius ir seksualiausius drabužius pasitikėjimą + dosnumą ir… „Bet Versace man padeda jaustis geriau, rengiuosi gražiai tik dėl savęs!“ – pertrauks mane mergina, kuri daugybę laiko sugaišo ieškodama laikinų ir laaaaaaaaaaaaaaabai madingų kūno skarmalų, o ne tikrų vertybių. Turiu atsakymą. Žmogus turėtų jaustis gerai savaime! O gal klystu? Tuomet atsakyk, kas bus, kai liksi nuoga su antrąja puse??? Bėgsi užsidėti džinsus, su kuriais jautiesi geriau??? Gal nepatikėsi, bet esu sutikęs gražiausių moterų, kurios velniškai gėdijosi savo nuogo kūno. Fuuuu… Savo kūno gėdytis yra tiesiog kvaila!!!

Velniava, negaliu pamiršti aukštakulnių! Esu matęs labai gražių! Tikrai gali įsigyti, bet daugiausiai naudos gautum, jeigu panaudotum kaip stovelį mano knygai!
lm-a

Merginoms: Tam, kad pašokti virš materialumo, reikia iššokti iš aukštakulnių!
issokti-is
Ką dar galiu pasakyti?

Viskas pasikeis tik tuomet, kai mes išmoksime apsinuoginti vienas prieš kitą nenusimetę drabužių!

P.s. Tikriausiai kai kurie skaitytojai tikėjosi, kad pasidalinsiu patarimais susijusiais su pasitikėjimu! Špyga taukuota! Ne pasitikėjime klausimas, žmonės!!! Šiame straipsnelyje, pavadinimu „Apie drabužius, kurie šildo ne tik tavo kūną užsiminiau apie žyyyyymiai didesnes problemas, bet matyt skaitytojams per daug rūpi jų asmeninės subinės!

38 Komentarai

 1. Saulius

  2017-05-22 at 22:12

  Super straipsnis

 2. Tomas

  2017-05-22 at 22:45

  Tikrai prieš keletą metų nebūčiau tinkamai supratęs šio straipsnio esmės bet dabar viskas kitaip, atverei akis į tiesą Aleksai…
  Kažkada galvojau kad tikrai apsirengęs gražiais drabužiais patrauksiu moterų dėmesį, na taip jos atkreipdavo dėmesį į mane bet po poros savaičių bendravimo viskas atsiskleisdavo, mano surūdijęs charakteris nesugebėjo ilgesniam laikui pasislėpti ir būtinai turėjo pasirodyti… bet tik pradėjau save ugdyti… na supranti apie ką kalbu.
  Dabar jau metai kaip viskas pradėjo keistis ir kuo toliau tuo daugiau!

  • IRMA Vo

   2017-05-23 at 07:18

   Kaip laukiu Alex Monaco naujosios knygos „sielos drabužiai“.
   Noriu būti madinga ir pasipuošti tai rūbais kuriuos rekomenduoja Alex

   • IRMA Vo

    2017-05-23 at 07:19

    Kaip džiugu, kad vyrai taip pat sąmoningeja. Ieško savęs ir tampa vidumi turtingi.

 3. Jura

  2017-05-23 at 07:29

  Geriausia straipsnio vieta yra nuo p.s. tikriausiai. …

 4. Vaida

  2017-05-23 at 09:36

  Gražu

 5. Aistė

  2017-05-23 at 15:35

  Straipsnis priverčiantis susimastyti…

 6. Airidas

  2017-05-23 at 15:37

  Liuks Alex’ai!

 7. Diana

  2017-05-23 at 15:42

  Cha. Čia taip pat kaip apsirengi patogiai bei „madingai“ bei užsidedi neišvaizdžius kroksus. Baltus, kad labiau kristų į akis. O man patogu ir ką ? Kol viską dėvėjau Vokietijoje, Austrijoje ir Italijoje, kol keliavau, tol niekam tas neužkliuvo. Grįžau Į Lietuvėlę ir suvokiau, kad turėčiau jaustis susinepatoginus dėl savo tokio pasirinkimo į viešumą išeiti tiesiog su kroksais. Buvo įdomu po 5 mėn. grįžti į savo gimtinę ir vėl prisiminti, kaip žmonių skvarbūs žvilgsniai stebi tave, kaip maždaug tu čia išdrįsai taip nesuderinti savo aprangos. Keistai įdomu. Atpratau nuo to, nes kitur daugelis žmonių užsiima savo gyvenimu, o ne kitų, todėl jiems spoksoti į kiekvieną žmogų nėra reikalo. Laiko gaišimas.

  • Rita

   2017-05-23 at 16:02

   Geras…..

  • algis

   2017-11-03 at 20:11

   bet mes tuo ir skyriames nuo,vokieciu ,italu, norvegu ir kitu.As gyvenu norgeje ir lietuvaites atpazystu is graziu rubu,nes norveges rengesi baisiai ir ka bekalbetumet,bet norgu vyrai issizioje zvilgsniais palydi musu moterys,nes yra i ka akys paganyti.

 8. Aušra

  2017-05-23 at 16:13

  Norėčiau, kad bent vienai dienai visa žmonija apnuogintų savo sielas ir kalbėtų tik tai kas slypi jų viduje. Tai manau prilygtų šimtam atominių bombų, nes būtų pasakyta tiek tiesos ir nukristų tiek kaukių, kad dauguma turbūt net nepatikėtų tuom, kas vyksta aplink….. o gal aš klystu, gal kaip tik visi pasijaustų kur kas laimingesni, nusimetę tokį svorį nuo savęs…. Hmm neturiu tos burtų lazdelės visai žmonijai, tad pradėsiu kol kas nuo savęs 😀

 9. Agnė

  2017-05-23 at 16:17

  Puikus straipsnis Alex’ai, priverčia susimąstyti, nes kartais jaučiu aplinkinių spaudimų dėl aprangos, nors man svarbiausia, kad būtų šilta ir patogu, kodėl turėčiau žiemą, kai minus dvidešimt, vaikščioti su plona striuke ir plika nugara, nes kitiems mano apranga atrodo nestilinga.. Velniop tokius žmones.. Jau ne kartą įrodžiau, koks šiltas žmogus esu ir nesvarbu, kaip aš apsirengus, nes įgavus daugiau pasitikėjimo jaučiu aplinkinių susižavėjimą mano lengvu bendravimu.
  Alexai, tavo žodžiai ne tik žodžiai, tai patirtis, tai gryniausia tiesa 🙂

 10. Diana

  2017-05-23 at 16:31

  Labai gaila, kad tai, kas iš pradžių atrodė kitaip, įkvepiančiai, drąsiai, atvirai ir asmeniškai, dabar blanksta, tampa masiška ir tas pats, tik kitais žodžiais. Nors viskam yra savo gerbėjų ratas:).

  • Indre

   2017-05-23 at 17:48

   Diana, jus teisi, jo kuryba isejo i mases, o tai reiskia visuomene keiciasi!!! Pagaliau!

 11. E

  2017-05-23 at 16:43

  Ka as galiu pasakyti, lakstai su dviraciu, netiketai pamatai alexo laiska, prisedi and suoliuko paskaityti. Ir suvoki kad geriausiai jautiesi su dzemperiu kuri tiesiog radai per viena festivali.
  The End

  • Nijolė

   2017-05-23 at 18:38

   Niu,E,tiesiogiai LIUX TAVO pasakyta! 🙂
   ŠAUNUOLIS.

 12. Jolanta

  2017-05-23 at 17:05

  sena svajonė –
  dar nuo studijų laikų…
  sunkiai pildosi, bet žinau – jei aš taip galiu, gali ir kitas…

 13. Geda

  2017-05-23 at 18:06

  Super straipsnis

 14. Kristina

  2017-05-23 at 18:07

  Super!

 15. Anonimas

  2017-05-23 at 19:00

  Super super!!! 🙂

 16. Nikolet

  2017-05-23 at 19:08

  Alexai,
  Džiugu,SUPER-TU kaip visada !
  O plunksna lieja mintis TAVO dešinėje rankoje ( tikiuosi desiniarankis) tiesiog kaip ano meto rašytojo… 😉

  Išorinis grožis? Drabužiai/ avalynė, kt.-vardiniai ar tik „alia“ tokie,manęs niekada nezavejo. Niekad nesureiksmindavau . Atrodau stilingai ir be jų- rengiuosi ar/ ir dabinuosi ir džiaugiuosi 🙂 Nes…bene svarbiausias mano aksesuaras-puiki, pakyleta vidinė būsena . Šypsena, nuotaika, jumoras uzkreciantys ir kitus. Mėgstu frazę: TAU gerai,MAN gerai ir…kaimynams gerai! 😉
  TU žmogau rengiesi kitaip? Sureiksmini savo aprangą,kt.aksesuarus,išleisdamas nesuskaičiuojama galybes šlamančių-TAVO pasirinkimas. NEI PEIKIU,NEI GIRIU, JEI ATVIRAI,- MAN TAS PATS.Ne mano kiškis,ne man ir kištis 🙂 O kartais,ne kurie “ personažai“
  ima ir prajuokina mane… :))
  Natūralu. Žmogiška.Suprantama. Nes…aš nežinau – galbūt ir aš kurį “ personažą“ juokinu?

  TAIP.Grožiui niekada nebuvau abejinga.
  Grožis mus skraidina ant sparnų, ar ne?
  Tik mano GROŽIO supratimas / pajautimas jaukiai isipatogines .Jis – mano širdyje 😉

 17. Rimantas

  2017-05-23 at 20:15

  Taiklus straipsnis. Super!

 18. Ina

  2017-05-23 at 20:35

  As tai ziauriai megstu puostis, (tik nesakau kad butent vardiniais rubais, ) nes tiesiog pati jauciuosi sau grazi. O kai tikrai daug komplimentu susilaukiu ir del savo budo, charakterio, emociju parodymo… viliuosi, kad nesu sugadintas zmogus 🙂

 19. Daiva

  2017-05-23 at 21:02

  Tobula

 20. Zydrune

  2017-05-23 at 21:06

  Super!!!!

 21. Regina

  2017-05-23 at 21:13

  Super straipsnis,ačiū Tau

 22. Jurgita

  2017-05-23 at 22:31

  Dėkui! Puikus straipsnis!

 23. Daiva

  2017-05-24 at 08:04

  Gerai pasakyta, bet visgi stilingi (ne madingi ar brendiniai ) žmonės traukia akį, atrodo įdomūs. Net gatvės nusidažo kitomis spalvomis o jų juk net nepažystam gal viduje jie visiškas niekas. Rūbais galima irgi pasakyti daug net nepravėrus burnos. Tad manyčiau nereikėtų būti nuolatos nuogam, kad tu būtum įdomus kitiems.

  • Indre

   2017-05-24 at 09:09

   ,,zmones traukia aki, atrodo idomus“ Na ir ka ,,padarete“ su tais patraukliais zmonemis?

 24. Rasa

  2017-05-24 at 14:12

  Alex Monaco , tavo straipsniai tiesiog nuostabūs !

 25. Asta

  2017-05-24 at 20:35

  Aš deviu tokius drabužius su kuriais jaučiuosiu laisva, nevaržoma, aš jų nejaučiu…visiškai nieko, nieko…
  Argi tavęs nepuošia, šypsena, spndinčios akys, nuoširdumas argi to nepakanka…
  Nereikia perskaityti šimtus knygų, kad parodytum, tai ką tu turi savyje geriausia. Grožis turi spindeti iš vidaus.

 26. Rasa

  2017-05-25 at 09:16

  Puikus straipsnis. 😉

 27. Mindaugas

  2017-05-25 at 14:05

  Na jo… Gražiai parašytas straipsnis. Bet gal kaikuriems nepatartina nusimesti drabužių, nes parodo savo tikrą. Chamišką , idiotišką veidelį…
  Beja, gegužės 26-27 dienomis Kauno akropolyje JAMAM, visi laukiami, netgi nuogas Aleksas Monaco.

 28. Laurynas

  2017-05-26 at 21:30

  Nupirkčiau už protingą kainą tokius marškinėlius ar maikutę kaip nuotraukoje tik vyriškus. :)) ;D

 29. Pavasarėja:)

  2017-05-27 at 12:36

  Ačiukas:D

 30. Karolina

  2017-06-02 at 09:25

  Puikus straipsnis! 🙂

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt