Susisiekite su mumis

9, pakeitusios mane …

114
Komentarai

Ką pasiūlyčiau paskaitinėti žmonėms, norintiems pasiekti išsvajotų tikslų? Knygas, kurios padėjo sutvarkyti bardakėlį mano galvoje!

Tikiuosi, kad perskaičius mano siūlomas knygas, tavo mintys kristalizuosis – galėsi akimirksniu identifikuoti ir utilizuoti problemas, kurios gali kilti tavo gyvenime, santykiuose + versle.

9. Way of the Peaceful Warrior“, Dan Millman, 1980 m.
Šis kūrinys gali padėti suprasti, koks gi yra tikrasis gyvenimo tikslas. Jeigu neturi laiko knygai ir vietoj investicijos į savo ateitį mieliau leidi laiką Feisbukiškėse – gali pažiūrėti ir filmą. Tik, maldauju, atkreipk dėmesį į vietą, kai mokytojas pasiima mokinį į kelionę. Jie prieina kalną, mokinys suranda akmenį. Ir… Svarbiausia gyvenime yra..? Nagi, ar tau įdomu?

8. „How to Make Big Money in Your Own Small Business“, Jeffrey J. Fox,  2004 m. („Kaip uždirbti didelius pinigus nuosavame smulkiajame versle“). Ši knyga nuostabi, jei nori užsidirbti papildomai. Pinigai neišspręs visų tavo gyvenimo problemų, bet siūlau išmokti uždirbti pinigus dėl vienos svarios priežasties. Matai, uždirbti tam tikrą kiekį pinigų yra užduotis, kuri reikalauja plano. Plano reikalauja ir tavo norai, tikslai, kurių dar nerealizavai. Verslas – tai nuostabi treniravimosi aikštelė! Čia išmoksi strategijos, bendravimo, gyvenimo meno!

7. „The 4 Hour Work week, Timothy Ferriss, 2007 m. („4 valandų darbo savaitė“ )
Iš pradžių ši knyga man nepatiko. Pasirodė, kad ji parašyta kirviu. Nepaisant to, ji yra labai naudinga. Čia pateiktas verslo modelis, kaip internetinis verslas gali generuoti dideles pajamas be asmeninės priežiūros. Ir galiu pripažinti: tie neįdomiai atrodantys grafikai, esantys knygoje, iš tiesų veikia! Taip, tai – viena iš knygų, kuri man ir keletui mano partnerių padėjo išsilaisvinti nuo nuolatinio sėdėjimo biure, ir pagaliau užsiimti ir socialiniais projektais! Šią knygą rekomenduoju todėl, jog noriu, kad taptum naudingas visuomenei. O ne sėdėtum prie zombadėžės galvodamas, kad prezidentė paspaus tau ranką tik dėl to, kad tu nežudai praeivių ir policininkų. Negi manai, kad esi vertas pagarbos tik dėl to, kad dirbi viršvalandžius?! Dirbti reikia ne daugiau, o prasmingai, kad rezultatas būtų pasiektas šiame, o ne kitame gyvenime!

6. „Rework“, Jason Fried, David Heinemeier Hansson, 2011 m. („Nedirbk”)
Kišeninė, trumpametražė knyga – vienkartinis nuotykis, kuris turėtų nulaužti tavo sistemą. O gal tavo sistemos nulaužti nereikia? Gal tu esi tobulas ir manai, kad su tavimi viskas „ok“?
Apsidairyk aplinkui, ar tavo garaže stovi Ferrari? Na, gerai, nesvarbus tas feraris, bet ar tu turi daug laiko savo antrajai pusei, šeimai, savo pomėgiui, kelionėms? Ar viską suėda darbas? Mesk į šiukšliadėžę savo senus įsitikinimus ir taisykles apie tai, kaip uždirbami pinigai – VISA TAI NEVEIKIA. Ir jeigu tau svarbi tavo šeima ir tavo sveikata, turėtum patikėti tuo, kas parašyta nuostabioje knygoje „NEDIRBK“. Ši knyga padės suvaldyti laiką, atsikratyti nereikalingų nervų ir išgyvenimų darbe.

5. „The Black Swan: The Impact of The Highly Improbable“, Nassim Nicholas Taleb, 2010 m.  („Juodoji gulbė: be galo mažos tikimybės poveikis“)
Galbūt manai, kad esi nevykėlis, tave supa vien problemos? Problemų turėjo ir šios knygos autorius, ir jis tuo net džiaugėsi. Jis pasinaudojo nesėkmėmis, prisijaukino jas, iš jų užsidirbo, susitvarkė gyvenimą ir tapo tikra įžymybe! Ir tu gali tai padaryti, tau tik reikia išmokti iš tave supančio chaoso išspausti naudos.

Tai sudėtinga knyga, reikės laiko, kad perprastum ją, todėl paskaityk mažiausiai du kartus.

4. „War and peace“, Levas Tolstojus, 1869 m. („Karas ir taika”)
Perspėju: nežiūrėk filmo. Negi manai, kad įmanoma žmonių patirtį ir išgyvenimus įkišti į 2 arba 10 valandų trukmės DVD? Rekomenduoju knygą, o ne pagal vartotojų norus „nupyškintą“ šedevro parodiją. „Karą ir taiką“ sudaro 4 tomai. Perskaitęs juos keletą kartų, įsisavinau kiekvieną personažą. Galima sakyti, išgyvenau tai, ką ir jie. Įdomiausia buvo stebėti personažų transformaciją, kuriai įtakos turėjo gyvenimo praradimai, pavydas. Vieną dieną man jau teko pasirinkti, kaip elgtis, bet kaip pasielgsiu kitą kartą, kai mane vėl išduos? Ar pasielgsiu kaip Levinas, ar kaip Vrosnskis iš romano „Anna Karenina“, ar kaip jos vyras? O kaip pasielgsi tu? Ar turi surinkęs pakankamai kitų žmonių patirties? Ar vadovaujiesi tik savo? Ar tu išmintingas? Kaip pasielgsi, kai tau pasirodys, kad tave išdavė partneris arba antra pusė? Ar pasielgsi garbingai?

3. „The Fountainhead“, Ayn Rand, 1943 m.
Jeigu manęs paklaustų, kaip turėtų elgtis ir atrodyti tikras vyras, paminėčiau Howard Roark, pagrindinį knygos herojų. Tai – knyga apie konfliktą tarp pašaukimui ištikimo ir 
klientams nenuolaidžiaujančio architekto, tarp visuomenės ir bepročių užsakovų. Nesu matęs garbingesnio vyro, kuris būtų taip susitvarkęs sieloje. Jis taip besąlygiškai atsiduoda savo idealams! Šis žmogus kaip ir tu – vienas kovojo prieš visą pasaulį. Juo niekas netikėjo, kol…

Sužavėjo ir meilės 
istorija tarp Horwardo ir Dominykos. Šiame 1943 metais išleistame romane buvo kalbama apie būtent tokią meilę, kurią asmeniškai pripažįstu ir aš.  Suformuluosiu taip: tikra meilė egzistuoja tik tada, kai už ją nieko nereikalauji atgal. Absurdiška galvoti, kad žmogus lyg daiktas gali priklausyti tik tau…

2. „The Little Prince“, A. de Saint-Exupéry, 1943 m. („Mažasis princas“)
Dievinu šią mažą knygelę suaugusiems. Vaikystėje perskaičiau kaip pasaką. Vėliau perskaičiau dar ir dar, ∞ kartų. Šią knygą galima perskaityti per valandą. O tam, kad suprastum, reikia viso gyvenimo. Esu įsitikinęs, kad tie, kurie ją skaitė, mano, kad perkando šį šedevrą – NĖ VELNIO! Pabandyk iš naujo, atrasi naują pasaulį!

1. „Atlas Shrugged“, Ayn Rand, 1957 m.
Skaitydamas pirmus puslapius, tapau romano įkaitu. O antroje dalyje iš knygos išniro didžiausias drakonas, kuris surijo mane visu kūnu ir iki šiol manęs neišspjovė. Galima teigti, kad vis dar gyvenu šia knyga. Ji paliečia gyvenimo, egzistencijos klausimą. Aiškiai ir tiksliai išdėstyta, kokia yra žmogaus gyvenimo prasmė; kas yra narsa, atsidavimas ir laisvė.

Tai – iš tiesų nuostabiausias, 1168 puslapių šedevras, parašytas žavios ir nuostabios moters – Ayn Rand.

O tu, kokią knygą skaitai šiuo metu? Kuri iš knygų tau padarė didžiausią įtaką?
Kaip manai, kokią knygą turėtų perskaityti kiekvienas žmogus?

Alex Monaco

114 Komentarai

 1. mantas

  2015-03-03 at 08:31

  Aciu!!!

  • Raimonda

   2017-04-12 at 07:46

   Aciu! Bet kuria knyga skaitydamas antra trecia ar ketvirta karta atrasi vis nauju minciu ir ideju 🙂 siuo metu uzsiimu savo vidaus ir praeities „tvarkymu“ knyga Nepriklausomi isvercia i pavirsiu visas isgyventas situacijas ir kaip tu susidoroji su tuo priklauso tik nuo skaitanciojo.

  • Rūta

   2017-04-15 at 23:04

   man patinka
   skaityti visja išsktrus romanus

   • Ruslanas

    2020-01-21 at 10:47

    Skaityt pradejau“egzekutorius“

    • Romas

     2020-01-23 at 12:45

     Ačiū 🙏

     • Ieva

      2020-01-26 at 19:33

      Ačiū Alex. Dabar skaitau knygą Robin Sharma Nebijok gyventi.

   • Akvile

    2020-05-15 at 10:46

    Aciu uz patarimus. Dabar skaitau Umberto Eco Fuko Svytuokle. Epic book.

  • Rūta

   2018-07-17 at 17:28

   Ar visos knygos yra verstos į lietuvių kalbą?

  • Mantas

   2019-01-03 at 10:52

   Ačiū ALEXAI už knygas,kad pasidalinai.

  • Fausta

   2019-02-13 at 21:17

   Dabar skaitau Robin Sharma „Nebijok gyventi!“ Gera knyga, lengvai skaitoma ir išsamiai bet paprastai pateikiama informacija.

   • Alina

    2021-06-19 at 07:51

    Dėkoju. 👍👌

  • Evaldas

   2019-06-06 at 23:07

   Aciu uz knygas!nieko neskaitau kol kas nes esu uzstriges laiko kilpoje

   • Liucija

    2019-08-18 at 22:11

    Ačiū už knygas! Kaip tik perskaičiau LAIMINGUS ŠUNSNUKIUS, tad imsiu kitą knygą „Aladino faktorius arba prašymo menas“. Didžiausią įtaką padarė „Tavo antras gyvenimas prasideda supratus, kad gyveni tik kartą“

  • aurelijus

   2020-01-19 at 21:00

   ačiu 😉

   • Izolda

    2020-05-14 at 08:43

    Ačiū už sąrašiuką, kai kas jau skaityta, kai kas ne, bet perskaitysiu. Kol kas eina į pabaigą knygos „Save keičiančios smegenys“ skaitymas.

  • Lineta

   2021-05-18 at 08:28

   Puikus knygų sąrašas. Paskutinė perskaityta knyga. Eleanor H. Porter Poliana pozytivi ir gerų emocijų pakraunanti knyga.

 2. VILMA

  2015-03-03 at 12:23

  Sveiki,tos knygos stiprios ,sutinku su Jusu zodziais kad ,,Mazasis princas gali skaityti daug kartu ir vistiek atrasi kazka naujo,be to jo knygos ir kitos neblogos.alchemikas -gera knyga,kitu is Jusu saraso neskaiciau ,reiketu paskaityti,dekui.Malonu kad vel sugrizot prie stipriu dalyku aisku kad ir ne visiems ikandamu.gera bent kartkartemes prisiliesti prie Jusu straipsniu,juos beskaitant kyla daug klausimu ir del gyvenimo kuri gyvenu.dekui

 3. Nedas

  2015-03-03 at 18:38

  Ka manai apie ideja kad Ayn Rand idelizuoja savanaudiskuma ir goduma savo kuriniuose skelbenti kad zmonems turetu rupeti tiktai ju paciu interesai ? Jos remejai tuomet zinomi kaip „the collective “ ir vienas ju Alan’as Greenspan’as kuris buvo federalinių rezervų pirmininkas yra laikomas vienu 2007 metu krizes kaltininku del savo sprendimu kurie labiau buvo naudingi finansu pasaulio asams nei visuomenei.

  • Aan

   2016-07-22 at 08:11

   Manau , jei žmogus nekenkia kitiems (t.y. žmonėms, paukščiams, gyvūnams, augalams, ir pačiai Žemei)- jis gali elgtis kaip tik nori. Čia jo gyvenimas, jo patirtis, bus ir jo karma…. 🙂

 4. Chloe

  2015-03-04 at 01:09

  Sveiki,
  nuostabus knygų sąrašas! Būtinai pasistengsiu jas paskaityti vakarais 🙂 Šiuo metu skaitau R. Dobelli ,,Aiškaus mąstymo meną“. Knyga, kuri reikalauja ‘suvirškinti’ kiekvieno skyriaus apibendrinimą, tikrai nebloga 🙂

  • Reda

   2019-09-06 at 08:55

   Nesenai perskaiciau Joseph Murphy „Jusu Pasamones Galia“. O dabar skaitau „Laimingi sunsnukiai“. Jas skaitydama atradau nemazai ideju kurias galiu panaudoti save tobulinimui, ilga laika buvau uzstrigusi vienoje vietoje. Butinai perskaitysiu kazka ir is jusu rekomenduojamu!!!

  • Virginija

   2020-01-19 at 07:44

   Myliu knygas.Tolstojaus knygas,,, Mažąjį princą “ skaičiau. Dabar skaitau K Sabaliauskaites,, Petro imperatore“. Kitų jūsų rekomenduotų neskaičiau.

 5. Julija

  2015-03-04 at 15:03

  Tipping point parasyta Malcolm Gladwell

 6. Dovilė

  2015-03-14 at 14:06

  Knygos jos formuoja požiūrį,liepia kaip gyventi,jų prisiskaites savo išvadų nedarai ,o bandai kopijuoji.
  Verslo sukurti jos nepadės,tai tiesiog kažkieno verslas kad pirktum,skaitytum. Paprastai jos tik pablogina situacija žmonės prisiskaito ir neturėdami gabumų,verslumo bando kažkokias nesamones,prisikuria problemų ir.t.t
  Geriau yra ne knygose ar iš jų gyventi ar pagal jas,o taip kaip pats mastai…o jai nemastai knygos nepadės.

  • Rita

   2015-12-19 at 19:04

   Bet šis žmogus nevadina savęs rašytoju, kaip tai darote Jūs. Apie rašymą šį tą išmanau – rinkčiausi ne Jūsų tekstus … Pirmiausia rašykite sakiniais …
   Sėkmės

  • Aan

   2016-07-22 at 08:07

   Sėmės mokantis mąstyti:D!!!

   Kiekvienas yra unikalus. Tačiau vieni žino, kas svarbiausi, kiti- ne.
   Manau daug ką lemia žmogaus asmeninės savybės ir patirtis.

  • Olga

   2017-04-11 at 08:31

   O kodėl negalima suderinti abiejų dalykų: tiek skaitymo, tiek savarankiško mąstymo? 🙂 Man knyga niekada nebus besąlyginis autoritetas iš kurio aklai mokyčiausi-aš tik pasiimu tai, ko man reikia..Aš suprantu ką norite pasakyti apie prisiskaitymą ir iš to kylančias problemas, bet nereikia vien prisiskaityti.., reikia pačiam filtruoti informaciją.

 7. Juozas

  2015-04-29 at 01:21

  kiek is situ 9 knygu yra parasyta lietuviu kalba?

  • Paulius

   2015-06-28 at 22:52

   ieškojai gal? kiek radai?

 8. Gediminas

  2015-06-15 at 00:12

  Iš visų skaitalų galima šio to pasimokyti, na o aš siūlau knygą: „Mąstyk ir būk turtingas ! „(Napoleon Hill) . Turtingu galima būti ne tik finansiškai, bet ir dvasiškai, mentališkai ar fiziologiškai 😉

  • Lauryna

   2017-04-10 at 08:37

   tikrai gera knyga, skaičiau ją

  • Jovita

   2020-05-08 at 08:52

   Pritariu! Kaip tik sia knyga skaitau.
   Dar Robin Sharma „Nebijok gyventi“ verta demesio knyga 😉

 9. Diana

  2015-07-08 at 22:25

  „Paslaptis “ Rhondos Byrne,verta demesio,nes apima visas tas paminetas knygas i visuma

 10. Rita

  2015-12-19 at 19:00

  Hermanas Hesė. ,,Sidharta“.

 11. Aan

  2016-07-22 at 08:02

  „Doriano Grėjaus portretas“ Oscar Wilde (2015/1980m.).
  Knygoje pasakojama kaip jaunas, patrauklus, donžuaniškas, daug pasiekiantis vyras tapo senu, bjauriu ir supuvusiu baisuokliu. Pagrindinė mintis- žmogaus vidinių savybių svarba, ir kad jos valdo mūsų gyvenimą, ir niekur nuo to nepabėgsi. Kaukės padeda tik laikinai, ir jei žmoguje tūno demonas- jis būtinai išsiverš…. Savęs neįmanoma apgauti. Galiausiai- žmogaus išvaizda – yra jo vidinių savybių atspindys. Ne veltuj sako- pažiūrėjęs į akis, pamatysi žmogų. Tikrasis darbas ir vertė yra mūsų viduje.
  Ši knyga, nors skaityta labai senai- padarė man didžiulį įspūdį. Tikrai verta perskaityti tiems, kurie trokšta pakeisti savo gyvenimą ir nebijo susitikti su savimi.

 12. Aan

  2016-07-22 at 08:17

  dėl „Way of the Peaceful Warrior“, Dan Millman, 1980 m.
  Yra dar filmas „Peaceful warrior“- irgi labai geras filmas. Kuriame parodo, kas svarbiausia gyvenime, kaip greitai viskas gali sudužti, ir kaip svarbu būti čia ir dabar….

 13. Eglė

  2017-04-06 at 07:42

  Šiuo metu skaitau „Dievas visada keliauja Incognito“

 14. Deimantė

  2017-04-06 at 08:20

  Šiuo metu skaitau ir tikrai užkabino Dievas Visada Keliauja Incognito, pirmi puslapiai įtraukiantys 🙂
  P.s. Vis ruošiuos, bet neprisiverčiu perskaityt taip draugų išliaupsintą knygą Vienuolis, kuris pardavė ferrari ))
  P.p.s. Mažasis princas – viena geriausių gyvenimo mokyklų :))

  • Edita

   2018-07-07 at 01:41

   Deimante, Vienuolis, kuris pardavė ferarį yra ir audioknyga. Klausyti ją man tikrai patiko. Verta dėmesio 😉

  • Edita

   2020-01-19 at 15:22

   Šiuo metu kaip tik nieko neskaitau, bet, vakar jau įsigyjamų pora knygų savišvietai.

 15. Giedrius

  2017-04-08 at 09:38

  Sveiki. Kadangi čia esu ne vienas mėgstantis skaityti. Gal yra čia ir vilniečių kurie norėtu taip susitikti prie kavos puodelio?:)

  • Dovydas

   2017-04-13 at 18:32

   Jo, gal 🙂

 16. Lidija

  2017-04-10 at 07:19

  Aciu

 17. Lauryna

  2017-04-10 at 08:35

  Skaitoma knyga „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“ ši knyga pakeitė mano mastymą, ir vis dar keičia suvokimą į daugelį dalykų. Knyga tikrai labai gera.

 18. Rūta

  2017-04-10 at 09:56

  Aleksandras Svijašas „Išmintingas pasaulis“ – knyga savianalizei ir idealizacijų suvokimui.

 19. Sigita

  2017-04-10 at 18:35

  Ačiū. Apart Alex Monaco, turiu dar keletą mokytojų, Leonora Blekaitytė bei Elena Nikonovaitė „Sielos aritmetika“, Brendon Burchard „Life’s golden ticket“ beje ji turi uzkabinanti triuką 🙂 knygos pabaigoje ya iklijuotas vokas, kurio prasoma neatidaryti kol neperskaitysite, nes dings visas magic 🙂 tai turejau du egzempliorius sakiau tikrai pravers ir kai draugei buvo sunku prasitare, kad bando nusiraminti daug skaito, sakau imk. Dar noreciau pamineti Žaką Fresco knygą „The Best That Money Can’t Buy (Book)“ cia reiketu paklausti ar girdejote kazka apie https://www.thevenusproject.com/ jus ja galite rasti visai nemokamai PDF formatu sito jus pamokins kitas mano didysis mokytojas visais klausimais Google 🙂 as taip pat skaitau rusu autoriu knygas, pvz. Viktor Pelevin, yra daugybe nemokamu knygu internete, neskubekite pirkti, narsykite ar paprasykite, kad jums jas surastu ir atsiustu draugai

 20. Jurgita

  2017-04-10 at 22:50

  Man padejo atsakyti i klausima , kur žiūri Dievas, kai išgyvename skausmą knyga „Trobele“ ( Paul Young). „Gerumo dienorastis“ ( Leon Logothenis) irodo, kad verta tiketi zmonemis ir uz gerus darbus gyvenimas atlygina keturgubai !

 21. Rasa

  2017-04-10 at 23:08

  Mano gyvenimo pokyčiuose didžiausią įtaką padarė Plataus mąstymo jėga
  David J. Schwartz, Nes čia ir slypi visos mūsų bėdos, džiaugsmai ir gyvenimo būdas. Viskas priklauso nuo ūsų minčių ir mąstymo.

 22. Laisvė:Laisvė

  2017-04-11 at 07:37

  Ačiū, puikus sąrašas. iš pasiūlytų dešimtuko kol kas perskaičiau tik dvi: „Karas ir taika“ ir „Mažasis princas“. Bet vasara juk ne už kalnų…

 23. Rasa

  2017-04-11 at 22:04

  Nuoširdus ačiu!!!!!!

 24. andrea

  2017-04-11 at 22:51

  Siuo metu skaitau „Neribota galia“ Anthony Robbins ir rekomenduoju knyga kuria privalo kiekvienas perskaityti tai „sekmes universitetas“ Og Madino

 25. Vaidas

  2017-04-12 at 08:01

  Anksciau neskitydavau knygų man tai atrodė nuobodu bet jau kuris laikas kaip jas skaitau tikrai smagu skaityti ir geriau uz sėdėjimą Facebook šiuo metu trys skaitomos knygos Karas ir taika, keliu tiesimas ir keliu statiniai nes kadangi studijuoju reikia dalintis tarp trijų knygų

 26. Agne

  2017-04-12 at 08:46

  Aš skaitau viena knyga šiuo metu tai yra „Sedonos metodas“ knyga padeda paleisti nereikalingas emocijas, o ne kaupti viską savyje

 27. Silvija

  2017-04-12 at 09:02

  Laba jau mandriai tie knygų pavadinimai išrodo. Letuviškais pavadinimas nėra šedevrų? Karą ir taiką perskaitėm dar mokykloje.Beje galima paršyti Karas ir taika Levas Tolstojus, mes lietuviai brangieji. Ale kas kitoniškai , kad ir velnioniškai vis tik mandriau atrodo, aš neskaitau anglškai, man pakanka lietuviškų vertimų, Mano knyga su kuria miegame ir gyvename yra Didžioji Og Mandno trilogija. Dar rekomenduočiau visas Robin Sharma knygas ypač „Vienuolį kuris pardavė ferarį“, ir be abejo Pauelo Choelko „Alchemiką“ ir „Vienuolką minučių“. Beje „Alchemikas“ yra ir elektroninis variantas.

 28. Ina

  2017-04-12 at 09:06

  Robin Sharm Vienuolis kuris pardave ferrari. The secret Rhonda Byrne. Eckart fon Hirschhausen Is kur ateina meile. Nuo romantikos iki fiziologijos.

 29. Aurelija

  2017-04-12 at 09:10

  Negaliu išskirti vienos knygos. Skaitau nuo vaikystės, todėl manau, kad daugelis jų įtakojo tam, kuo aš esu.

 30. Armis

  2017-04-12 at 11:36

  Dekui, Aleksai uz pasidalyta informacija!!! Kuo greiciau stengsiuosi jas perskaityti ir manau, net ne karta teks skaityt

 31. Nerijus

  2017-04-12 at 15:25

  Aciu uz naudingu knygu sarasa. butinai reiks jas gauti ar bent daugeli is ju. Rekomenduociau ikvepiancia knyga visom gyvenimo situacijom: bryan tracy- maksimalus pasiekimas

  • Vilma

   2020-06-07 at 11:00

   👍😊🌺

 32. Renata

  2017-04-12 at 15:38

  Šiuo metu skaitau mokslinius straipsnius apie viešąsias paslaugas 😀 deja, tokia mano kasdienybė 😉 bet kai pabaigsiu rašyti magistrinį ir apsiginsiu, skaitysiu toliau, nes knygas aš mėgstu 🙂 būtinai atsižvelgsiu į rekomendacijas 😉

 33. Aiste

  2017-04-12 at 17:52

  Vau!!! Cia tai bent! Vos kelias knygas esu tik girdejusi. Aciu labai!

 34. Artūras

  2017-04-13 at 09:08

  Charles Duning „Įpročio galia: kodėl mes taip elgiamės ir kaip tai pakeisti“

 35. Dovydas

  2017-04-13 at 18:37

  Šiuo metu skaitau „Proto galios XXI amžiuje“ John Kehoe. Labai gera knyga.

 36. Milda

  2017-04-14 at 12:02

  Dekui uz pasidalinima. Bus idomu paskaityti.

  Siu metu mano atradimas – Konkordia Antarova „Du gyvenimai“. Giliai iki pacios esybes saknu paveiki knyga.
  Must read. Nepaprastas gilus romanas apie gyvenima ir pacia jo esme. Po jos jau susidejus pagrindus galima skaityti ir kita augti padedancia literatura 🙂 Taip pat Sinelnikovo „Skiepai nuo streso, Tony Robbins, N, Hill. ai dar MUST READ – Dale Carnegie „Kaip susirasti draugu ir daryti itaka“. 🙂 Skanaus skaitymo 🙂

 37. Rita

  2017-04-16 at 16:25

  Aciu,labai!!!!!!!!!!!!!!!1

 38. Evelina

  2017-04-19 at 10:52

  sveikas , vakar baigiau skaityti tavo knyga 🙂 likau labai suzaveta ir labai daug kas pasikeite !:) (bent jau mastime ) 🙂

 39. Monika

  2017-04-21 at 14:26

  Delkoju, šiuo metu skaitau 2 knygas , Watkins masters of wisdom. (Osho Living dangerously) Labai gera nuraminanti knyga:) ir Luise L. Hay Pamilk save ir buk laimingas ( šia knyga turetu perskaityti visi žmones manau ..

 40. Rimantas

  2017-04-23 at 20:25

  Sveikas, nuostabus sąrašas knygų. Skaičiau „Karas ir taika“. Šiuo metu skaitau “7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai”. Būtinai perskaitysiu rekomenduojamas knygas.

 41. Aurelija

  2017-04-26 at 11:59

  sąrašas patiko, tikrai norisi perskaityti bent keletą knygų iš pateiktų 🙂 šiuo metu skaitau : Paul Kalanithi „Įkvėpti tyla“

 42. Laura

  2017-04-27 at 11:52

  Labai ačiū, kad pateikėte tokį gerą sąrašą. Noriu perskaityti visas.
  Šiuo metu neskaitau jokių knygų, todėl mielai vėl imsiuosi to, nes tai suteikia daugiau!
  Esu skaičiusi Mažąjį princą, bet dabar manau suvokčiau visiškai kitaip.

 43. Laura

  2017-04-28 at 07:24

  Noriu siandien pradeti skaityti, tik nezinau nuo kurios pradeti!!!

 44. Justas

  2017-05-09 at 07:05

  Pradėsiu nuo Mažasis princas,ačiū Alex : ) !

 45. TOMA

  2017-07-24 at 11:09

  Nuosirdziai dekoju

 46. TOMA

  2017-07-24 at 18:56

  Siuo metu skaitau vaiko auklejimo, meiles pazinimo knygas.
  Aciu uz sarasiuka, filmas nerealus. Labai vercia susimastyti apie viska.

 47. Karolina

  2017-07-31 at 23:00

  Siuo metu skaitau knyga ,,Geros nuotaikos vadovas„ padeda sudelioti mintis i vieta jei jos pasiklysta 🙂

 48. Ingrida

  2017-08-09 at 09:23

  Ačiū už knygų sąrašiuką. Dabar skaitau dvi knygas: Sandra Brown „Riba“ ir Eglės Zakaraitės „Kaip tapti dama “ I dalis (II dalį jau perskaičiau ,labai patiko).

 49. Ada

  2017-08-24 at 17:56

  B. Moestl „Menas prisijaukinti drakoną“

 50. Irena

  2017-09-26 at 07:14

  Džonatanas Livingstonas „Žuvėdra“.

 51. Saulius

  2018-06-12 at 07:07

  Du Gyvenimai, knyga kuri padeda nusiraminti sielai ir viska sudelioti i lentyneles 🙂

 52. giedrius

  2018-06-14 at 12:11

  Sveikas Aleksandrai as daugiau skaitau istorines, pazintines kmygas.

 53. Juozas

  2018-06-22 at 10:38

  Kaip tyčia ir skaitau karas ir taika 🙂

 54. Vaida

  2018-07-03 at 13:30

  Mažasis princas
  Bėganti su vilkais
  Galia ir jėga, David.R Hawkins
  Teigiamo mąstymo pagrindai, Napoleon Hill
  Wake up your DNA, Janosh

 55. Miglė

  2018-08-03 at 10:17

  Joe Vitale „Gyvenimo Pamokos“ patiko.. Dabar laukiu knygos „Sielos drabuziai“..

  • Miglė

   2018-08-04 at 21:54

   Raso,jog sia knyga reikia tureti tik gimus.. Pamokanti knyga.

 56. Gediminas

  2018-09-03 at 21:24

  Pora knygų žinomos (Karas ir taika, Mažasis princas) bet taip dar neprisiruošiau perskaityti 🙁 laikas susiimti, kad nors ir labai užimtas esu. Ačiū 🙂 Esu skaitęs Oskaro Waildo ,,Doriano grėjaus protretas“ Galiu pasakyt, kad knyga nuostabi ir verta būti įtraukta prie šio sąrašo knygų. Teko vėliau ir filmą žiūrėti, tai labai nusivyliau, nes to ką skaičiau nei pusės filme taip neįsivaizdavau.

 57. Dovilė

  2018-11-09 at 09:03

  Niekada nemėgau knygų,neskaičiau jų ir mokykloje.Bet draugė nupirko man knygą „Šokoladas sielai“.Pradėjau skaityti ir nebaigiau.Tada pradėjau domėtis saviugda,buvau Mažvydo Šimkaus seminare,po to nusipirkau Alex Monaco knygą“Sielis drabužiai“ir perskaičiau visą😊nereali knyga,labai patiko.Draugė turi Alex Monaco knygą“Laimingi šunsnukiai“tai apsikeisim😊ir dar noriu jo naujos knygos“Pasitikėjimo instruktorius“,bet deja knygynuose jos nebus😐

 58. Tomas

  2019-01-23 at 08:13

  Pasitikėjimo instruktorius

 59. Sonata

  2019-02-12 at 08:41

  Šiuo metu klausau Audio -N.Hilas Pergudrauti velnią.Laisvės ir sėkmės paslaptis. Įsimintinos Venuolis pardavęs Ferari, Mąstyk ir būk turtingas,Laimingi Šunsnukiai, Pasitikėjimo instruktorius, Sielos drabužiai 🙂

 60. Gediminas

  2019-02-12 at 22:49

  Robin Sharm autoriaus geros knygos, lengvai skaitos ir tuo pačiu motyvuojancios.

 61. Dalius

  2019-02-17 at 10:43

  Ačiiiūūū!!!!!!

 62. Deimantė

  2019-04-09 at 11:40

  Siuo metu skaitai subtilus menas nekrusti sau proto.

  Labai didele itaka padare “galvok ir buk turtingas”. Ta orasme didziausia iki siol. Kitos tik padeda kazka isryskint :))

 63. Jolanta

  2019-04-18 at 15:12

  Tavo ir Anna Karenina 🙂 ačiū už knygų sąrašą būtinai pasižvalgysiu ☺️

 64. Edita

  2019-05-18 at 13:40

  Šiuo metu baigiu skaityti Antarovos Konkordijos „Du gyvenimai“.
  Visoms moterims rekomenduoju perskaityti „Bėgančios su vilkais“. Tai knyga, kuri padeda atrasti moteriškumą, suprasti savo prigimtį.

 65. Edita

  2019-05-18 at 13:42

  Ačiū už knygų sąrašą!
  Šiuo metu baigiu skaityti Antarovos Konkordijos „Du gyvenimai“.
  Visoms moterims rekomenduoju perskaityti „Bėgančios su vilkais“. Tai knyga, kuri padeda atrasti moteriškumą, suprasti savo prigimtį.

 66. Reda

  2019-05-20 at 13:08

  Ačiū už knygas

 67. Indre

  2019-06-09 at 11:03

  Dekui uz sarasa, labai sudomino. Skaitau Matthew Walker ‘Why we sleep’ kuri pasakoja apie viena is svarbiausiu gyvybes poreikiu- miega ir jo svarba. Rekomenduoju.

 68. LAURA

  2019-06-18 at 23:24

  Sveiki ,pasistengsiu perskaityti visas knygas .ačiū

 69. Vilius "Hideo"

  2019-06-25 at 03:22

  Nyčės – Štai taip Zaratustra kalbėjo (galbūt netikslus pavadinimas, vet kam įdomu – rasite!

 70. Ernesta

  2019-06-30 at 13:50

  Esu daug knygu perskaiciau,bet Is mineto saraso tik Kai kurias. viena asmeniskai labai daug ramybes vidines davusi vadinasi „paukstis Be guztos“, indu tautybes rasytojas. pasakoja apie vieno tokio zmogaus gyvenima su giliomis prasmemis. Dar Kastanedos knygos praplete supratima kas yra zmogus. Ir dabar skaitau, daugiau kaip realizuoti „tehniskai“ pokycius, kuriuos noriu, kas veikia man, kas ne, kodel.

 71. Ramunas

  2019-07-05 at 13:57

  Didelis Aciu

 72. Edita

  2019-07-08 at 08:35

  Labas, nugi gėda pripažinti, bet nieko neskaitau😏Tik tavo straipsnius ir misijas, man pažanga kad ir tiek skaitau 😎😎Bet dabar jau žinau ką skaitysiu, Ačiū 😉

 73. Snicelis

  2019-07-10 at 11:11

  Z. Froido , Kasdieninio gyvenimo prichopatalogija ( tiesiais sviesiai ir aiskiai kas vyksta su mumis cia ir dabar ir kodel).
  Dan Hariis 10% laimingesnis, kaip susitvarkyti gyvenimo pusiausvyra ir pakreipti savo mintis mastyti kitaip.

  Butinai prigriebsiu alekso skaitytas👍

 74. Sarunas

  2019-07-10 at 11:19

  Dabar skaitau Nick Vujicic knyga, Gyvenimas be ribų, įkvepianti ir įdomi knyga, bet būtinai iš mėginsiu ir šias knygas rekomenduotas Alexo Monaco

 75. Loreta

  2019-08-19 at 07:32

  Labas!Perskaiciau Joseph Murphy-Jusu pasamones galia“bet dar pavartau kartais ,kai galvoje pradeda darytis „bardakelis“,Laimingi sunsnukisi dabar skaitau-super!,ir dar turiu Angeles Caso-Pries veja,dar neskaiciau bet pradesiu,tikiuosi ir stengiuosi susidelioti galvoje pozityva ir pirmyn😄

 76. Lina

  2019-10-07 at 08:01

  Aciu

 77. Lina

  2019-10-07 at 22:18

  Laba …aciu uz Sarasa knygu.. keleta jau esu skaicius ,bet tikrai perskaitysiu visas …

 78. Laimute

  2020-01-19 at 09:13

  Ačiū už knygų sąrasą.Perkaičiau ,,laimingi šunsnukiai“ ,labai patiko.

 79. Eglė

  2020-01-19 at 09:27

  Leonora Blekaitytė „Sielos aritmetika“

 80. Daiva

  2020-01-19 at 09:41

  Ačiū už knygų rekomendacijas. Daugiau laiko noriu skirti šeimai, knygoms, turiningam laisvalaikiui. Šiuo metu skaitau Oleg Gadeckij “Likimo dėsniai” tai knyga ne tik teorija bet ir praktika. Autorius parašęs knyga užduoda ir pratimų, meditacijų. Ir jas privaloma atlikti. Tai darbas su savimi. Prasminga.

 81. Laima

  2020-01-19 at 10:54

  Ačiū už pasidalintų knygų sąrašą. Šiuo metu skaitau Gintarės Dovainienės ( Svajonę paversk tikrove). Turiu atsisiuntusių gal 10 knygų kurias žadu perskaityti. (Kliūtis paversk galimybėmis, Neribota galia, Kurk savo likimą, Likimo pamokos, Atvira pasąmonė, Pažadinkite savyje milžiną, ir t.t. Dar turiu sarašiuką kurių noriu😁. Dabar savo sarašiuką praplėsiu

 82. Eglė

  2020-01-19 at 19:16

  Ačiū 🤗, rytoj einu į knygyną ir pradedu skaityti 😊😊😊

 83. Ona

  2020-05-08 at 10:10

  Dėkoju🙂būtinai perskaitysiu visas. Nors esu jau perskaičiusi:,,Karas ir taika“.,, Mažasis princas“. O šiuo metu skaičiau, baigiau jau.(,,Dievas visada keliauja ignito“)Lauren Gounelle.(,,Tavo antras gyvenimas prasideda supratus, kad gyveni tik kartą“)😊

 84. Rasa

  2020-05-10 at 20:01

  Ačiū 🙂

 85. Neringa

  2020-05-14 at 19:04

  Ačiū.Už rekomendacijas.
  Aš seniai jau noriu perskaityti,“Karas ir taika“ir jūs ją rekomendavot.Super.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt