Susisiekite su mumis

Alex Monaco?

13
Komentarai

„Kodėl tu tai darai? Kam tu rašai straipsnius? Kas tau iš to, kad įkvepi žmones pokyčiams? Kas tu toks, Alex Monaco?“ Girdžiu šiuos klausimus taip dažnai, kad tiesiog privalau į juos atsakyti.

Padarysiu tai savo mokytojo žodžiais. Štai ką mokytojas man atsakė, kai paklausiau jo, kodėl jis sutiko mane mokyti, kaip būti sėkmingu versle ir gyvenime:

Kartą žurnalistas paklausė ūkininko, ar jis galėtų pasidalinti paslaptimi apie kukurūzų auginimą – šis metų metais laimi visus konkursus, pelno apdovanojimus. Ūkininkas atsakė, kad paslaptis yra kruopštus geriausių sėklų atrinkimas ir išdalinimas kaimynams tam, kad ir jie galėtų sodinti kukurūzus.

– Koks tikslas atiduoti geriausius grūdus kaimynams, jei jie nuolat kovoja prieš Jus konkursuose ir varžybose?

– Matote, – nusišypsojo ūkininkas, – vėjas išnešioja žiedadulkes iš mano laukų į kaimynų žemes, ir atvirkščiai. Jei kaimynai turėtų blogų kukurūzų veislių, laikui bėgant suprastėtų ir mano kukurūzai. O rezultatas priklauso nuo to, kaip kruopščiai kiekvienas prižiūri savo kukurūzus.„

Panašiai vyksta ir žmonių gyvenime. Kiekvienas, kuris nori būti sėkmingu, turėtų rūpintis ir padėti kitiems pasiekti sėkmę. Šiame pasaulyje viskas susiję…

Alex Monaco

Alex-Monaco.lt

16 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt