Susisiekite su mumis

Alex Monaco?

13
Komentarai

„Kodėl tu tai darai? Kam tu rašai straipsnius? Kas tau iš to, kad įkvepi žmones pokyčiams? Kas tu toks, Alex Monaco?“ Girdžiu šiuos klausimus taip dažnai, kad tiesiog privalau į juos atsakyti.

Padarysiu tai savo mokytojo žodžiais. Štai ką mokytojas man atsakė, kai paklausiau jo, kodėl jis sutiko mane mokyti, kaip būti sėkmingu versle ir gyvenime:

Kartą žurnalistas paklausė ūkininko, ar jis galėtų pasidalinti paslaptimi apie kukurūzų auginimą – šis metų metais laimi visus konkursus, pelno apdovanojimus. Ūkininkas atsakė, kad paslaptis yra kruopštus geriausių sėklų atrinkimas ir išdalinimas kaimynams tam, kad ir jie galėtų sodinti kukurūzus.

– Koks tikslas atiduoti geriausius grūdus kaimynams, jei jie nuolat kovoja prieš Jus konkursuose ir varžybose?

– Matote, – nusišypsojo ūkininkas, – vėjas išnešioja žiedadulkes iš mano laukų į kaimynų žemes, ir atvirkščiai. Jei kaimynai turėtų blogų kukurūzų veislių, laikui bėgant suprastėtų ir mano kukurūzai. O rezultatas priklauso nuo to, kaip kruopščiai kiekvienas prižiūri savo kukurūzus.„

Panašiai vyksta ir žmonių gyvenime. Kiekvienas, kuris nori būti sėkmingu, turėtų rūpintis ir padėti kitiems pasiekti sėkmę. Šiame pasaulyje viskas susiję…

Alex Monaco

Alex-Monaco.lt

16 Komentarai

 1. Joana

  2014-10-29 at 20:41

  Sie zodziai man labai patinka ,

 2. J.S.K.

  2014-11-04 at 22:32

  Jei aš priimsiu tave tokį, koks tu esi, tau nebus geriau; tačiau jei laikysiu tave tuo, kuo tu gali tapti, aš tau padėsiu tapti tokiu (Goethe)

 3. Sandra

  2014-11-07 at 23:40

  Tai vis dėl to… Kas tu? 🙂

 4. Gintarė

  2014-11-08 at 01:20

  Manau, tai paprasta – jis protngas vyras. Labai protigas. Ir gal aš neteisi. Jis protingas žmogus, nes tavo protas nepriklauso nuo lyties. Ir gera, kad dar yra tokių žmonių. IR reikia jų tokių kuo daugiau, nes mąstyti sveika. 🙂 Perskaičiau tik vieną straipsnį, kuris man parodė, kad vyrai niekuo neisiskiria nuo moterų savo bėdomis. Sužavėjo minčių gilimas ir gal kiek suglumino jų sudėtingumas, bet mankštintis – sveika. Tikrai manau, kad skaitysiu, tamstos, rašinius ir kiekvieną kartą bent mintyse dėkosiu ir siųsiu pačias geriausias mintis. Sėkmės. 🙂

  • Ativvita

   2015-06-22 at 12:07

   Tai – daugiau nei tik protas. Tai – labai skoningai pateikta išmintis. „Geriu“ straipsnius su pasimėgavimu ir žaviuosi minties skaidrumu.

 5. Vaida

  2015-01-08 at 18:27

  Sveikinu suradus savo kelyje tinkamą mokytoją. Mokytis niekam niekada nėra vėlu, taigi visos mintys kurias dėlioji vertos dėkingumo tau ir tavo mokytojui. Džiaugiuosi, kad ryškėja tokie žmonės visuomenėje 😉 Genialumas slypi paprastume 🙂

 6. DALIA

  2015-03-22 at 22:56

  Noretusi pasakyti tiek daug,bet tai butu tik zodziai.Viena ,ka tikrai vertetu pasakyti ,tai didelis ACIU,uz tai ,kad padedi zmonems atrasti save…Tai duoda rezultatu. bent jau tiems ,kas tikrai idemiai skaito ir savo protu suvokia kiekvieno zodzio prasme.Kai atrandi save ,viskas tampa paprasta ir aisku.Tada pradedi zingsnis po zingsnio keliauti savo tikslo link…netgi ne zingsniais.Viskas kuo toliau igauna vis didesni pagreiti,imi daryti dalykus ,kuriu net nesitikejai,kad sugebetum.Imi nuolat ieskoti ,kas dar tau suteiktu ziniu ir ta sielos laisves jausma…taip tik tada ,kai tikrai pasijunti laisvas,nuo visu stereotipu, svetimu nuomoniu,kazkieno sukurtu sablonu..Tada gyveni is tikruju ,gyveni tam ,kad darytum tai ,kas is tikruju tau rupi ir teikia dziaugsma…Aciu!

 7. Jinai

  2015-04-22 at 23:08

  Labai smagu skaityti gerus tekstus. Siela krykštauja iš malonumo. Džiaugiuosi atradimu. O kartu kažkur kutena ir kikenimas dėl tos savotiškos autoriaus kaukės (kas tu?). Žinoma, personažas su paslaptimi visada intriguoja labiau. Tikras Žmogus Voras ar Supermenas (kaip kad kažkuriame straipsnelyje užsiminta). Tegu taip ir lieka 🙂 Ilgai ilgai.

 8. Martynas

  2015-05-13 at 00:57

  As jau issiaiskinau kas tu esi Alex 🙂

 9. Darius

  2016-01-13 at 10:52

  Wow! Šis blogas tikras šių metų atradimas. Kažkas nerealaus! Yra nemažai panašaus stiliaus blogų, bet už jų slypi seminarų, knygų, programų pardavimai.
  Alex, spaudžiu dešinę. Pradžiai bent jau virtualiai 🙂

 10. Rūta Rami

  2016-07-12 at 01:03

  Taip ir neatsakyta, kas tas Alex Monako. O židžiai tikrai geri ir pilni išminties. Patiko.

 11. jurgita

  2016-12-04 at 19:05

  Paslaptingumas žmogų gundo ir vilioja. Šaunu, kad geromis idėjomis dar kažkas dalinasi

 12. Laura

  2017-04-22 at 17:33

  Aš labai džiaugiuosi, kad tokie žmonės yra!!! Kiek jie pasiekia mūsų akis, mintis, mūsų pasaulį!!!
  Laukiu dar daugiau gerų minčių!!!

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt