Susisiekite su mumis

Verslo klubai Lietuvoje; Vilniuje, Kaune, ir…(2024)

4
Komentarai

Šiame straipsnyje papasakosiu apie lietuviškus ir lietuviams skirtus klubus, funkcionuojančius Lietuvoje ir net Monake. Tai geriausias straipsnis Lietuvoje apie klubus, networkingus. Tai katalogas, kuriam nėra lygių bei kuris nuolat augs, jeigu tik tu ir kiti žmonės rašys man ir rekomenduos čia dar nepaminėtus klubus.

Tikuosi pasinaudosi šiuo katalogu! Dėkoju iš anksto!!!

Verslo klubas verslo klubai

VERSLO KLUBAI, VEIKIANTYS VISOJE LIETUVOJE

1. BNI

BNI yra vienas iš rimčiausių verslo ryšių klubų, kuris yra išsibarstęs po visą pasaulį. 2024 metais Vilniuje buvo net 13 BNI padalinių. Kaune – 8 padaliniai. Ištyrinėjau 4 iš 8.

Klaipėdoje yra 4 klubai. BNI klubus rasi Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Marijampolėje, Alytuje. Nereikia pamiršti, kad Kaune yra sukurtas specialus padalinys skirtas eksportui. Taigi, jeigu nori išeiti į užsienio rinką – pirmyn! Eksporto padalinio dėka aš gavau kelis klientus iš JAV.

Vieni sako, kad BNI klube lankosi smulko plauko verslininkai (tinklinės rinkodaros entuziastai bei draudimo brokeriai), tačiau tai nėra visiška tiesa. Aš išbandžiau šį klubą asmeniškai ir žinau, kaip yra iš tiesų. Tiesa yra ta, kad čia būna visai rimtų verslininkų. Bent jau aš susipažinau su didžiausių įmonių vadovais. Aš nesu lūzeris, todėl sugebėjau pasinaudoti proga ir gauti užsakymų, ir klientų. Jeigu tu nesielgsi kaip lūzeris, tuomet tau irgi pavyks išspausti naudos iš šio klubo.

Didžiausias BNI klubo minusas yra tas, kad jis yra konservatoriškas ir biurokratiškas, ir gan brangus pradedančiam verslininkui. Dalyvio mokestis metams apie 1500 EUR. Man ši investicija atsipirko, nes dirbau, o ne žiovavau. Apskritai gyvenime nereikia žiovauti, nebent prieš miegą.

Verslo klubas Vilniuje

2. Prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Chambers)

Chambers veikia įvairiuose Lietuvos miestuose, klubo padalinius rasi Vilniuje, Kaune ir mažesniuose miesteliuose.

Vilniaus amatų rūmus vienija virš 500 narių, kurie priklauso įvairiausiems verslo sektoriams. Čia aktyviai dalyvauja universitetų, kolegijų bei kitų mokymo įstaigų atstovai.

Aš buvau ir vis dar esu šio klubo narys, nors retai lankausi susitikimuose.

Susitikimai vyksta penktadieniais šalia Soboro. Kartą vedžiau čia paskaitą apie organišką rinkodarą (straipsnis apie organišką marketingą). Gaila, kad tavęs ten nebuvo. Praleidai daug emocijų ir patarimų. O gal manai, kad šis ir kiti verslo klubai nėra verti tavo dėmesio? Tuomet būk namuose ir žiūrėk serialus. Būk arogantiškas. Tačiau žinok, kad narystė kainuoja tik apie 200 EUR per metus. O BNI klube, kaip minėjau, mokėtum apie 1500 EUR ir dar tektų atsiskaitynėti ant kilimėlio prieš kitus narius. Tie, kas buvo BNI, žino, ką kalbu. Kartą vienas iš BNI skyriaus vadovų viešai pasakė: Aleksandras nepildo BNI programėlės, dabar mes jį nubausime.“ Nesakau, kad tau nereikia lankytis BNI, tik sakau, kad jie reikalaus, kad vestumeisi svečius ir kad pildytum taškus ir t.t. Bet teks pripažinti, kad BNI klube aš sutikau ne vieną klientą ir partnerį, ir tai yra ganėtinai rimta vieta ambicingiems žmonėms.

3. Rotary

Pirmasis Lietuvos Rotary klubas įkurtas 1934 m. spalio 15 d. Kaune. Rotary yra pasaulinė organizacija, kurią sudaro 1,2 mln. narių. Šio galingo verslo klubo nariai yra problemų sprendėjai, kurie keičiasi idėjomis ir imasi veiksmų, kad sukurtų ilgalaikius pokyčius mūsų bendruomenėse. Rotary nariai naudoja savo lyderystę ir kompetenciją socialinių problemų sprendimams.

Rotary klubai skirti ir jaunimui, ir vyresniems dalyviams, todėl jie tikrai gali tikti tau, skaitytojau.

2024 metais Lietuvoje buvo apie 61 Rotary klubas.

Štai kaip atrodė šios organizacijos žemėlapis. 

Rotary verslo klubas, VERSLO KLUBAI VILNIUJE

VERSLO KLUBAI VILNIUJE

1. Founders Club

Founders Club yra rimčiausias Lietuvoje verslo klubas skirtas ambicingiems verslo savininkams (-ėms), norintiems padidinti savo įmonės vertę. Dėja, šiuo metu veikia vienas klubas, į kurį patekti nauji nariai neturi galimybės (visos vietos yra užimtos). Klubo įkūrėjas Darius Jonauskas, turi 17 metų patirtį verslo konferencijų, mokymų ir klubų organizavime, kartu su Igoriu sukūrė unikalų klubo formatą ir įdiegė efektyvią motyvacinę sistemą, kuri padeda išlaikyti narių fokusą į svarbiausius dalykus ir įpareigoja juos įgyvendinti būtinus pokyčius savo versluose.

Klubo pagrindinis mentorius Igoris Čalovas – patyręs verslininkas ir investuotojas, kuris valdo įmonių grupę. Jos konsoliduota apyvarta 2023 metais siekė 30 mln. eurų, o EBITDA 3 mln. eurų.

Nuo 2025 m. sausio startuos trys nauji Founders Club, kurių nariai bus suskirstomi pagal įmonių apyvartas:

 1. nuo 250 tūkst. iki 1 mln. eurų;
 2. nuo 1 mln. iki 3 mln. eurų;
 3. nuo 3 mln. iki 10 mln. eurų.

2. Starfish Academy

Starfish Academy nesiskelbia, kaip verslo klubas, tačiau jis atlieka panašias funkcijas. Starfish yra bendruomenė, kurios misija skatinti finansinį švietimą, raštingumą ir… Nesu dalyvavęs šios organizacijos renginiuose, todėl kol kas neturiu jokio vertinimo. Bet man patinka entuziastai, kurie padeda Lietuvos jaunimui gerinti finansinį raštingumą.

NETWORKINGAS, ARBA „KONTAKTŲ PUSRYČIAI“

a) TurboLink (Kaunas)

TurboLink yra žavus renginys, kurio tikslas užmegzti naujas pažintis su skirtingų sričių specialistais. Užsukęs čia gali pristatyti savo veiklą ir gauti užsakymų arba… Unisex renginys, kas yra nuostabu. Man teko dalyvauti TurboLinke. Buvau pakviestas kaip renginio svečias. Verslo kontaktų renginys vyko 2024 birželio 11 dieną.

Kaip veikia TurboLinkas? Renginio lankytojai susėda 1 on 1 principu ir pasakoja pašnekovui apie save, o po to kitas pašnekovas pasakoja apie save. Jeigu pajusi sinergiją – pasidalinsi kontaktais.

b) Verslių moterų kontaktų rytmečiai Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Panevėžyje

Šiė kontaktų rytmečiai skirti moterims kurioms aktualu:
+ didinti prekės ženklo žinomumą,
+ dalintis su bendramintėmis patirtimi,
+ didinti verslumą ir potencialių klientų ratą 👌

Kontaktų Rytmečių atviri ryto renginiai vyksta 1 kartą per savaitę skirtinguose miestuose: Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Panevėžyje bei 1 kartą per mėnesį online. Nėra narystės mokesčio. Dalyvės aplanko ir sužino vis kitas moterų įkurtas erdves, renginyje pristato savo verslą ar kūrybinį projektą, užmezga naujų pažinčių, renginio metu vyksta verslo užklausų sesijos, mugė. Atviri kontaktų renginiai skelbiami @rytmeciai paskyroje fb: https://www.facebook.com/rytmeciai

c) ?

Deja, kol kas neturiu informacijos apie kitus Networkingo klubus Kaune, bet mielai tokiose vietose apsilankyčiau ir apie tai parašyčiau.


Verslo klubai Kaune

a) Virtuoso.

Virtuoso klubas – padeda veikliems žmonės pasiekti išskirtinių rezultatų išlaikants džiaugsmą ir harmoniją gyvenime. Galite registruotis čia

VERSLO KLUBAS MONAKE

Monake yra keli dėmesio verti verslo klubai. Vienas iš jų skirtas lietuviams ir tik po to monakiečiams bei prancūzams. Klubo pavadinimas – Monaco Club. 

Monaco Club užduotis – eksportuoti lietuvių paslaugas į užsienį. Jau buvo suorganizuoti 2 susitikimai Monake. Daugiau informacijos rasi čia: club.alexmonaco.net.

Klubas Monake
REZIUMĖ (grįžtamasis ryšys)!

Dėkui už tai, kad domiesi verslo klubais. Tikiuosi apsilankysi bent viename iš jų ir papasakosi komentaruose, kaip sekasi. O taip, man grįžtamasis ryšys yra svarbesnis nei gali pasirodyti.

O galbūt tu žinai apie verslo klubą, kurio čia nepažymėjau? Tuomet papasakok apie jį. Pagelbėk man ir kitiems žmonėms atrasti geriausią verslo klubą Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje arba kitame Lietuvos mieste. Galbūt žinai apie lietuvių verslo klubus svetur? Atsiųsk man el. laišką ir, kas žino, gal aš papildysiu šį straipsnį.

Dėkui!

4 Komentarai

 1. Inga

  2024-06-10 at 22:45

  Laba, nepaminėtas didžiausias verslių moterų LT tinklas Start4networking.lt Klubai yra daugumoje miestų. Taip pat projektas She is glowing.

 2. Edita

  2024-06-11 at 01:01

  Nepaminėtas aktyvus tinklaveikos klubas start4networking. Šis tinklaveikos klubas vienija verslias moteris visoje Lietuvoje bei Online (Vilniuje, Kaune, Aukštaitijoje, Šiauliuose, Klaipėda).
  Esu šio klubo projektų kokybės vadovė. Jeigu norite apsilankyti gyvuose susitikimuose ar Online,parašykite man. Suteiksiu visa išsamią informaciją.

  Edita /IG edita_jak

 3. Savas

  2024-06-14 at 19:41

  Rotary tai tikrai ne jis yra labdaros . Pramonės rūmai nelabai .

 4. Pingback: Kauno miesto savivaldybė Pranešimas apie mokymus verslo naujokams - RENGINIAI KAUNE

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt