Susisiekite su mumis

Tech. naujienos!

19
Komentarai

technologijos-naujienos
Bum! Pakalbėkime apie KARŠČIAUSIAS technologijų NAUJIENAS. Kapstysiu giliau…

Ratuota, bepilotinė skraidyklė (autonominis aeromobilis)   

2017 metais atsiras galimybė įsigyti aeromobilį!


Bet vyrukai jau dirba ties dar naujesniu modeliu, kuriam nereikės vairuotojo! Pakalbėkime apie tokio autonominio aeromobilio privalumus.

1. Kadangi vairavimui nebereikės rankų, Egis galės rodyti policininkams ne vieną, o du pirštus… Policija negalės jo pagauti todėl, kad pirštus jis rodys iš dangaus!2. Įsigiję autonominį aeromobilį galės skirti daugiau laiko savo mylimiausiam gyvūnėliui – Feisbukiukui, ir kitoms pramogoms…

Dažnai pagalvoju, kokia nauda iš taupančių laiką išradimų, jeigu žmonės iššvaisto jį dalykams, kurie nėra svarbiausi…

,,Su aeromobiliu man nereikėtų stovėti kamščiuose – sutaupyčiau toną laiko!” – išrėktų vyrukas, kuris sugrįžęs į namus:
porele-seiminis-vakaras

Per tūkstančius metų žmonės taip ir nesugebėjo suprasti kas yra svarbiausia, bet išmoko gaminti atomines raketas!

Pažangiausios atominės raketos В61-12
testines-raketos

Ką tik pasibaigė pažangiausių pasaulyje atominių raketų testavimai. Pagamins 300 riklių (vienetų). Šie žaisliukai kainuos daugiau nei 11 milijardų dolerių. Beje, nuo 2012 iki 2016 finansinės institucijos jau investavo 28 bilijonus į karo produkciją. Bet netrukus bus investuota dar  $1 trilijonas. Tai ne viskas. Kai kurie bankai, siūlantys pensinius fondus, mielai investuoja mūsų, europiečių pinigėlius į karinę pramonę. Vienas iš tokių yra „Barclays” (nuoroda)… 

Tik pagalvok kaip pasikeistų pasaulis, jeigu ,,žalieji” būtu investuoti ne į kruvinus ginklus, o į naują visuomenę, besivadovaujančią tikrosiomis vertybėmis.

Ech…

Beje, yra žmonių, kurie norėtų, kad 1 trilijonas (apie kurį kalbėjau aukščiau) būtų išdalintas visiems planetos gyventojams. Kaip manai, kiek pinigėlių gautų kiekvienas? Bet argi tai ką nors pakeistų? Tu juk numanai, kaip pasielgtų pilkoji masė, gavusi šiuos pinigus? Net neabejoju, kad dalis žmonių užsisakytų naująjį „Obuoliuką 8“, kurį Steve’o Jobs’o palikuoniai jau pradėjo auginti savo laboratorijose!

Iphone 8

Paukščiukai čiulba, kad Iphone8 turės stiklinius šonus, todėl veiks kaip ekranas. WOW! Bet abejoju, kad Iphone 8, arba Iphone 21 turės funkciją, galinčią užtikrinti pilnatvę arba tobulus santykius su draugais + šeimos nariais, taigi, nerandu priežasčių, kodėl žmonės turėtų pirkti šį atnaujintą plastmasės gabalą. Dėl mados?

,,Hey, Alex Monaco, updeitai, atnaujinimai, pagerinimai palengvina gyvenimą, pagreitina darbus ir…!‘’- ištars technologijų įkaitas. Turiu jam keletą žodelių:
1. MAIGYTI reikėtų ne mobilius telefonus arba prietaisus, o savo merginos užpakaliuką! Paskaičiuok kiek kartų palieti mobilų, o kiek antrąją pusę…
2. Atsakyk kodėl tu vis dar skylėje? Kodėl dar nepasiekei svajonių? Kodėl neuždirbai tiek pinigų kiek norėtum? Kodėl artimi žmonės tavęs nesupranta? Panašu, kad technologijoms ir kitiems bereikšmiems dalykams skiri daugiau laiko nei sau…

Beje, atrodo, kad tavo išmaniąjam vėl reikia lašalinės… Jis nori, kad vėl įkištum į skylutę tą daikčiuką…

Pamenu kaip įsigijau Iphone. Po kelių mėnesių jo mikrofonas sugedo, todėl negalėjau susikalbėti su pašnekovais. Analogiška problema atsitiko su Samsung galaxy. Manai pykstu ant telefonų gamintojų? Neeeeeeeeeee! Juk jie moka prajuokinti. Pavyzdžiui telefonas Hyundai mp 280 sugeba skleisti kvapus. Kai skambina mylimasis pasijunta rožių kvapas, o kai mokesčių inspekcija arba ex, pakvimpa š….

Tu net neįsivaizduoji kiek šlamšto prigamino verslininkai ir išradėjai…

Xiang yan wang 3838 telefone telpa 7 cigaretės…
naujausiais-telefonas


Išmanusis antnosis. 

Tai ne viskas. Vienas dizaineris sukūrė išmanųjį antnosį. Dabar žmonės gali atlikti minjetą savo išmaniąjam net tuomet, kai jų rankos yra užimtos!

… blogiausia tai, kad kažkas perka visas aukščiau išvardintas atliekas. Panašu, kad:
a) mes, žmonės – nesame išmanūs.
b) Mūsų galvose tamsu kaip užpakaaaaaaaaaaa****

Tomas Edisonas bandė tai pakeisti – išrado lemputę, kuri deja apšvietė tik materialų, o ne vidinį žmonių pasaulį… O juk kažkas galėjo išrasti įrankį, kuris apšviestų sielas, širdis – padėtų žmonėms PRAŠVIESĖTI, bet… Žinai kodėl tai neįvyko? Nagi, pagalvok. Matai, talentingiausieji pasaulio genijai parsidavė *******… ,,Alex, o mes čia prie ko, juk mes pakeitėm pasaulį!” – pasipiktins mokslininkai, išsiuntę Neil Armstrong’ą į mėnulį tam, kad jis galėtų jame išsituštinti + palikti daugybę šiukšlių.

Visatos teršėjai

Dalis artefaktų,  kuriuos žmonija paliko Mėnulyje:

Jeigu žmonės turėtų galimybę –  jie apšiktų visą galaktiką!

Beje, keletas ,,genijų” – startup’erių, siūlo išvežti Žemėje sukauptas šiukšles į mėnulį… Kaip tau ši idėja? Jiems jau nebeužtenka Žemės!!!

Tai ne viskas. Viena grupelė entuziastų įkūrė pirmąją tarpgalaktinę civilizaciją, pavadinimu  – Asgardia. Kol kas jie neturi kosminio laivo, bet jau pradėjo registruoti žmones, norinčius tapti šios civilizacijos piliečiais. Registracijos nuoroda: www.asgardia.space/citizenship

Vieną dieną Asgardia piliečiai galės didingai žengti į žvėriškai diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidelį laivą, prigrūsta super technologijomis tam, kad išvyktų į ilgą kelionę, kurios metu paliks kitose planetose daaaaaaaaaaaaugybę atliekų…

EN straipsnio versija: www.axmonaco.com/techshit-news
RU versija: www.alexmonaco.livejournal.com/840.html

19 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt