Susisiekite su mumis

3 Audio knygos iš…

10
Komentarai

Imk tris ištraukas iš Audio knygos „Laimingi šunsnukiai“. Padidink garsą, ir…

Audio nr. 1: Alex Monaco sėkmės istorija.

Audio nr. 2: Kodėl gyvenimas lagina?

Apie meilę:

SVARBU! Yra galimybė pasiklausyti dar. Tuoj duosiu nuorodą. Kiek bandžiau, registruotis neprašė. Spausk čia: Nuoroda

Niam niam…

P.S. Perklausęs audio knygos ištraukas, apačioje palik komentarą. Papasakok, kuri dalis tau patiko labiausiai!

10 Komentarai

 1. Vaida

  2017-11-05 at 18:56

  Alex,perskaičiau Jūsų knyga gal koki 1 milijoną sykių. Kiekvieną syki skaitant tai buvo tarsi mažas mano ritualas :Jūsų knyga,puodelis arbatos,pyragaitis ir šypsena veide 🙂 Neįmanoma išskirti kažkurios dalies -tai visuma! Tu mano guvenime,kažkas rai tokio nerealaus ! Džiaugiuosi,kad aš(o gal tu mane) radau 🙂

 2. Lauryna

  2017-11-05 at 19:17

  Išklausiau… kuri labiausiai?.. pasakyti negaliu, tiksliau, tai per sunku . Visos dalys iš knygos yra geros, kuria tik bepaimtum, pati knyga yra GERA. Tačiau iš šių dviejų, (,,savanaudiškos meilės“ dalies man neleidžia išklausyti) aš pasirinkčiau ,,gyvenimas lagina“. Žinoma tau įdomu kodėl? Todėl, nes dabar didžioji dalis vien ir gyvena savo statusais, jų visas gyvenimas internetas, nėra jo nėra gyvenimo. Asmuo nesuvokia kas yra svarbiausia. Jie nori visko kas būtų geriausia jiems patiems be jokių pastangų. Žmonės sėdi ir laukia kol kažkas sutvarkys jų gyvenimus, juos perinstaliuos, kad nebeliktu laginimo, kad viskas būtų idealu….
  Daugumai reiktu paskaityti ar paklausyti šios dalies, kad atsikvošėtu ir pradėtu blaiviai žiūrėti į tą savo be galo nusibodusi gyvenimą, kuris jau taip lagina, kad stovi vietoj jau 10 ar daugiau metų.
  Knyga PUIKI. Ačiū.

 3. Sonata

  2017-11-05 at 20:16

  Alex….jau esu visa tai skaiciusi. Zinai, gryztu i LT,i savo namus ( gyvenu DE )…atnesa dukra,, Laimingi sunsnukiai,, knyga ir sako : tau tikrai si knyga patiks…paskaityk…
  Wauuuu dar taip riebiai neteko skaityti…suvirskinau ant karto…super…net pagalvojau, kaip noreciau ,kad man ispirtu i uzpakaly…,kad papurtytu kartais kaip rasoma knygoje…gal tada pradeciau galvoti apie viska kitaip.
  O patiko,, Savanaudiska meile,,

 4. Tadas

  2017-11-05 at 22:52

  3 dalis ftw! Perku knyga net neabejodamas zinau kad net jei ten nieko naujo nerasiu ji pades judet i prieki. Kalbos stilius padeda mastyt, neleidzia ignoruot. Gaila negalejau buti lietuvoj per susitikima. Kada sekantis? Count me in

 5. Asta

  2017-11-07 at 00:56

  Skaičiau knygą, visos dalys patiko, labiausiai man įstrigo paskutinė „savanaudiška meile“

 6. E

  2017-11-08 at 19:00

  Tyla vertinga, bet kai pavarksti teisintis del to ko nepadarei tiesiog pradedi ignoruoti. Ir bendrauti su tobuleti nenorinciais zmonemis yra pragaras. Tai isvada tokia tiesiog iseini pabegioti per lietu ir nuleidi gara.
  O jei apie video tai ne visur pritariu, bet yra vietu kai pagalvoji, kad svarbiausia kartais teisiog zinoti, kad nesi vienas taip mastantis.

 7. Viktorija

  2017-11-17 at 12:21

  turiu kelis uzsiemimus kurie padeda „laginimui“ ir tada bac 🙂 tavo Alex audio knygos istraukos, man net knygos skaityti nereikia, pradedu galvoti kitaip, atsiranda nauju ideju, ateina ikvepimas kazka veikti ir pan. bet man truksta vieno elemento kad pradeciau veikti, reikia zmogaus kuris darytu ta pati ka ir as reikia palaikymo, reikia tokio zmogaus kuris palaikytu, atrodo tada galeciau kalnus nuversti… As dirbti nebijau, bet viena jauciuosi bejege.

 8. Diana

  2017-11-27 at 18:36

  Ačiū Aleksai, už galimybę paragauti tavo pagamintų minčių, buvo tikrai skanu! Skonis man pažįstamas ir ingridientai ne naujiena, bet kiekvieno kulinaro patiekalo skonis skiriasi, nors pagamintas iš tų pačių ingridientų. Pridursiu dar, kad desertas visada būna skaniausias, atspėk apie kurią dalį aš 🙂 Su meile Princesss Diana 🙂

  • Horacijus

   2019-12-30 at 00:38

   Patrinat komentarus nereikalingus, a ne? Brawo. Gal dar išgelbesiu 2 šeimas.

   • Alex Monaco.lt

    2019-12-30 at 09:09

    Komentarai trinami tik jeigu jie žemina čia esančius skaitytojus. Sakote kad padedate šeimoms… tuomet esate nusotabus žmogus!

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt