Susisiekite su mumis

Kaip susikalbėti su bobom

11
Komentarai

Bobos užknisa. Su jomis sudėtinga surasti bendrą kalbą todėl, kad viską vynioja į vatą. Su bobomis – uch, kaip sunku… Noriu paboldinti: dažniausiai bobų pasitaiko tarp vyrų. Tokiems vyrams  sunku susikalbėti su savimi – juk jų galvoje gyvena ne viena, o dešimtys bobų….

Esu šventai įsitikinęs, kad vienas iš skaitytojų tikėjosi, jog papasakosiu apie tai, kaip susikalbėti su moterimi, o ne su savimi…  Ką gi, pateisinsiu jo lūkesčius!!!
ALEX-MONACO-SENTENCIJA
„Bet aš esu vyras” – pasakys kažkas. Turiu jam atsakymą: Na taip, teoriškai tu esi vyras, bet atsakyk man, kodėl paskutiniu metu elgiesi kaip šližikas?

Kodėl aš taip nemėgstu bobiškų vyrų? Atsakymas: esu susidūręs su daugybe skystų padarų, kuriais negalima pasitikėti. Štai kodėl mano verslo partnerės dažniausiai yra moterys!

Kadangi kalbame apie bobas, nereikėtų pamiršti ir senių.

Su seniais taip pat sudėtinga surasti bendrą kalbą. Seniai užknisa. Suprask mane teisingai, senis gali būti ir dvidešimtmetis…

Tikriausiai supratai, jog kalbu apie poelgius?

Nebijok pasenti. Tik nuo tavęs priklauso, ar sulaukęs garbaus amžiaus būsi išmintingas senukas, ar senas chrienas – sutrūnijęs kelmas!

O gal manai, kad ne poelgiuose esmė?

Atsakyk, kaip pasielgtum sužinojęs, kad tave apgavo moteris? Pasiskųsi draugeliams dėl to, kad ji nepateisino tavo lūkesčių?

Atsakyk, kaip pasielgsi, kai į tavo klozetą įkris mobilusis?

„Alex, kaip man tapti vyru?” – paklaus skaitytojas. Jau esu rašęs apie tai. Minėjau, kad turiu idealų, kurių siekiu. Vienas iš vyrų, aprašytas knygoje pavadinimu … Kita vertus, ar tu pasiruošęs vadovautis mano nurodymais? Kai pasakau, kur tiksliai eiti + kokį tiksliai mygtuką paspausti, girdžiu atsakymus „taip, bet…”. Tokiu kaip tu yra tūkstančiai. Jie visi suranda pasiteisinimų. Jie skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi.

Vienas iš tokių „vyrų” po seminaro atsiuntė man laišką, kuriame paklausė – ,,Kodėl pranešimo metu pavadinai mane mergaite?”.  Štai, ką jam atsakiau: Atleisk, už tai, kad tą kartą, užuot paglostęs tau galvytę, pavadinau mergaite. Matai, aš susitvardžiau – norėjau pavadinti tave myžniumi! Kita vertus, tu esi daugiau nei myžnius. Esi myžnius kvadratu. Kodėl? Esi Šablonas. Esi nevykėlis. NE – VY – KĖ – LIS! Atsakyk, kaip galima gerbti individą, kuris elgiasi su savo gyvenimu lyg su kale + bijo paimti vairą į savo rankas? Kaip galima gerbti kažką, ko nėra? O gal tu manai, kad esi vertas mano pagyrimų dėl to, kad stengeisi pasikeisti???

Kaip ir minėjau, kol kas tu esi NULIS…  Bet aš tave myliu. Matai, tu esi nenušlifuotas deimantas. Tu net neįsivaizduoji, ką sugebi!

Tu Net Neįsivaizduoji, Ką Sugebi!

TU NET NEĮSIVAIZDUOJI, KĄ SUGEBI!

Faktas: tavęs laukia daug darbo! Aš jau pradėjau dirbti dėl tavo ateities – parašiau tau knygą, o ką tu padarei dėl savęs? Padarei oralinį cigarečių magnatams, įsikišęs į burną jų produkciją? Pasmaukei Iphone pultelį? Patvarkei lengvabūdę merginą automobilyje? TAI JI PASINAUDOJO TAVIMI, O NE TU JA!

Matydamas tavo abejingumą viskam, kas tikra, nusprendžiau paimti į rankas skaitmeninę bytą.

Viliuosi, kad mano žodžiai supurtys užmigusius neuronus, sėkmingai rūdijančius tavo smegenų pakraštyje. Tikiuosi, kad supratęs, kiek tavyje yra daug šiukšlių, tu apsivemsi. Dabar supranti, kodėl mano straipsniai yra tokie reiklūs?

Tikriausiai galvoji, kad noriu įpiršti tau savo nuomonę. Tu klysti. Nenoriu, kad šypsotumeisi praeiviams tik dėl to, kad reikia. Nenoriu, kad būtum laimingas arba remtum prieglaudas. Matai, asmeninė laimė ir pagalba žmonėms tėra tarpinis laiptelis link to, dėl ko tu esi gimęs…

Jau sakiau tau, kad yra daug svarbesnių dalykų.

Patikėk, yra daugiau lygių nei įsivaizdavai. Nekalbu apie kažkokią matricą. Kalbu apie tavo gyvenimą.

“Nuo kuo pradėti?” – paklaus žmogus pajutęs, jog jo dieviškoji prigimtis netelpa į standartinio vartotojo rėmus. Turiu šiam žmogui pasiūlymą.

NEKOMERCINIS PASIŪLYMAS

Nustok myžčioti!

Prisiimk atsakomybę už jovalą, kuris dedasi tavo gyvenime!Foto-8-Alex-Monaco
Kartais man atrodo, kad tavyje gyvena ne tik senis, bet ir dešimtys bobų (minėdamas bobas, turiu galvoje skirtingus elgesio šablonus).

Nustok elgtis taip, lyg būtum boba! Tavimi negalima pasitikėti! Gana nuolat keisti nuomones!

Tu turi būti harmoningas.

Tarp tavo kūno judesių ir kalbos turėčiau jausti sinergiją.

Turi žinoti/suprasti, ko nori. Kitaip tariant, pirmiausia turi susidraugauti su savimi. gyvenimas-2
Susidraugavęs su savimi, pastebėsi, kad patobulėjai visose srityse: verslo, bendravimo ir t.t. Tai kur atsakymas… Supranti apie ką aš?

Nustok kamšyti sielos skyles moterimis, alumi ir krepšiniu! Nustok vadovautis žmonių sukurtomis taisyklėmis. Nustok Vadovautis Žmonių Sukurtomis Taisyklėmis. Nustok Vadovautis Žmonių Sukurtomis Taisyklėmis. NUSTOK VADOVAUTIS ŽMONIŲ SUKURTOMIS TAISYKLĖMIS!!! Velniop jas!

Privalai kas dieną plauti savo galvą iš vidaus! Atsikėlęs iš ryto pirmiausia turi susišukuoti mintis, o ne plaukus.

Tau reikia ne mankštelės smegenims, o rimtų sąmonės treniruočių. Tau reikia padirbėti taip, kad laukan išbėgtų ne tik prakaitas. Nusimesk svorį (kalbu apie žemyn tempiančias abejones) Privalai atsikratyti sąmonės lašinių. Privalai pakelti užpakalį ir parodyti man, ką iš tiesų sugebi!

11 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt