Susisiekite su mumis

Vienintelis, efektyviausias patarimas žmogui, kuris nori pasiekti visko! Tapetai…

8
Komentarai

Lažinamės: pažįsti mažiausiai vieną žmogų, kuris dievina atidėlioti svajones, švaistyti gyvenimą ir t.t. Kitą vertus, pats buvau švaistūnas. Šešerius metus paaukojau gyvenimo siurbelėms – žaidimams “Enemy Territory”, “Counter strike”! Girdi, 6 metus nužudžiau!!! Įsivaizduok, kiek būčiau išmokęs gerų dalykų per tuos 72 mėnesius!! Galėjau įgauti visą Everestą patirčių, bet vietoj to – puvau tarp šaltų tapetų. Kol suvokiau savo klaidą, tapetai atsiklijavo ir prarado savo spalvą, kaip ir mano jaunystė… Klijuodamas naujus tapetus turėjau nuspręsti, ką daryti toliau…

Problema: nežinojau į ką geriausiai investuoti laiką. ŽINAU, KAD IR TU, SKAITYTOJAU, šiuo metu esi aklavietėje ir nežinai, ką veikti su laiku, nes nežinai kokie darbai bei veiklos tau atsipirks ateityje, todėl svarstai kuo tikrai verta užsiimti… Tai tikrai svarbus klausimas į kurį jau radau atsakymą!!! O taip, man jau ne 18!!! Nulaužiau sistemą – peršokau transfomacijos stadijas ir iš atrasto rojaus tuoj atsiųsiu tau išmintingiausią patarimą!!! O taip, tuoj sužinosi kas iš tiesų svarbu. O taip, skaitytojau, tuojau pasakysiu į ką verta investuoti laiką, kad senatvėje nesigailėtum. O taip, tai bus mano geriausias patarimas tau ir… Na, gerai, užteks reklamos, pereikime prie esmės.

Įkvepiam oro…

Nes tai, ką pasakysiu, yra taip paprasta, jog tuo net sunku patikėti.

Ko iš tiesų verta siekti, mokytis?

Yra daugybė dalykų, kurių žmonės siekia, bet daugiau nei 90% tikslų yra trumparegiški. Trumparegiškiems tikslams priskirčiau norą uždirbti tam tikrą sumelę, įgyti mėgstamą profesiją, pasikabinti panelę, pasistatyti didžiulį namą… Visi šie tikslai neblogi, tačiau jie neišsprendžia psichologinių problemų. Taip pat šie trumparegiški tikslai nelavina tavo svarbiausiųjų žmogiškųjų savybių… Ir tikėtina, kad jei siekti tik šių tikslų – tu jau būsi metuose… Net jei pasieksi dar stipresnių svajonių, pavyzdžiui tapsi populiaria asmenybe, tai taip pat neužtikrins tau nei ramybės, nei palaimos. Kodėl? Todėl, kad populiarumu neįgauni išminties. Kodėl nusižudė “Nirvana” vokalistas? Kodėl “Linkin Park” vokalistas? Kodėl Avicii? Nes jie buvo pasiekę tik trumparegiškų tikslų…

Taigi, ko verta siekti?

Nustebinsiu ir pasakysiu tai, ko nesitikėjai.

Pasiūlysiu gyvenimo hack’ą.

Pasiūlysiu įrankį, kuris padės pasiekti visų įmanomų tikslų. Bet, kad to pasiektum, turėtum pradžiai tapti žmogumi, kuris moka pasiekti tikslų GREITAI!!!

Jei tapsi žmogumi, kuris moka greitai įgyvendinti naujas idėjas, tuomet galėsi pasakyti šiuos žodžius: “Taip, kadangi žinau kaip greitai pasiekti tikslus, kadangi moku valdyti savo laiką, per šį mėnesį išmoksiu jaustis gerai be pinigų, o kitą mėnesį…”.

Tokį mąstymą turi sėkmingiausi pasaulio žmonės. O gal klystu?

Tarkime, kad moki gerai jaustis be pinigų, tačiau antroji pusė sako: “Brangusis, žinai, niekada tavęs neprašiau nieko brangaus… Bet noriu į Bora Bora salą. Juk mes kartu jau 30 metų ir…”. O tu neturi pinigėlių. Taigi, kaip jai padovanosi tokį malonumą??? O ką jei… Na, negąsdinsiu tavęs, bet jei vaikas norės į universitetą… Masačiusetse? Uždrausi vaikui siekti svajonių??? Taigi, ar moki siekti tikslų greitai?

Gerai, pastumkime pinigus į šoną. Pavyzdžiui, esi laaaaaamingas žmogus. Bet kartą nusprendi pašokti aukščiau – užsimanai pasiekti pilnatvę ir kitas aukštesnes emocijas. Pripažinkime – noras patirti aukštesnes emocijas yra tikslas. Ir jei nemoki siekti tikslų, tuomet… Čia iškyla klausimas, ar turi tam pakankamai laiko? Ar randi kasdien laiko sau ir kiek? Ech…

Skaitytojau, manau ir tu susidūrei su laiko stoka. Nežinai kaip rasti laiko sau. Tas pats bus ir ateityje, kai tapsi sėkmingu versle. Tuomet turėsi dar daugiau laiko problemų, jei neišmoksi laiko valdymo!!! Todėl VIENINTELIS protingas tikslas būtų išmokti laiko valdymo, produktyvumo, ir tapti žmogumi, kuris moka pasiekti tikslų GREITAI.

Tapęs tokiu žmogumi galėsi pasakyti sau: “Mano tikslas tapti išmintingesniu ir to pasieksiu per tris mėnesius”. Ir tu tai padarysi.

Tapęs ŽŽžžžžmogumi, kuris moka pasiekti tikslų greitai, galėsi pasakyti sau “Šį mėnesį startuosiu du naujus verslus ir praleisiu daug laiko su šeima, nes moku siekti šių tikslų vienu metu.” Ir tu tai padarysi.

Nes žmonės, kurie moka siekti tikslų jau nemąsto ar skirti laiką darbui, ar poilsiui – jie randa laiko abiems šiems dalykams!!!

…Todėl jeigu šia akimirka jautiesi pasimetęs, nežinai ko verta siekti, tavo vietoje, susitelkčiau TIK į laiko valdymo mokymus! Tokiu būdu subrandinsi save ateičiai. Pamenu kaip supratęs šią mintį viską atidėjau į šalį: atsisakiau romantiškų santykių, didelių sumų… Nes supratau, kad be mokėjimo siekti tikslų aš esu niekas, visiškas niekas, todėl mano gyvenimas buvo prastas. KIEKVIENĄ KARTĄ SUGALVOJĘS NAUJĄ IDĖJĄ, MINTĮ, SVAJONĘ AŠ JOS NEPASIEKDAVAU, NES NEMOKĖJAU VISO TO SIEKTI, TODĖL BUVAU NEVYKELIS. GYVENIMAS PASIKEITĖ TIK TAI TAPAU ŽMOGUMI, MOKANČIU SIEKTI TIKSLŲ! Tiesa, kai bandziau tokiu zmogumi tapti, neradau pagalbos internete. Taip taip, internetas yra skystas, neįdomus, todėl teko pačiam sukurti laiko valdymo įrankius. Taip gimė mano Granatos metodas. Dar, sukūriau nuostabų dviejų dienų vienoje dienoje metodą. O taip, kiekvienas pasinaudojęs mano patarimais padaro dvigubai daugiau!!! Dar vienas mano kūrinys yra ekstremalus tikslų įgyvendinimo metodas – 3K. Be šių metodų būčiau nulis. Nebūčiau parašęs tiek knygų (šiuo metu rašau jau penktąją: “Laimingi šunsnukiai: revanšas”). Nebūčiau sutvarkęs šeimos problemų. Nebūčiau spėjęs keliauti, svajoti ir realizuoti, mylėti ir pramogauti, ir… ir… ir… ir… ir… Ir visas paslaptis ruošiuosi atiduoti tau. Jei esi to vertas. Nes tikiu, kad tu nori tapti savo laiko ir gyvenimo valdovu, ar ne?

Man patinka pasakoti apie tai, ką suvokiu, bet dar svarbiau man žinoti ar tu, skaitytojau, nori tapti žmogumi, kuris pasiekia tikslų greitai??? Manau sutiksi, kad būtų neblogai. Bet ar esi pasiruošęs?

Žinau, kad norėtum žinoti mano paslaptis, bet atsakyk – kur garantija, kad pasinaudosi mano patarimais? O taip, atėjo laikas suaugti ir pažiūrėti į gyvenimą rimtai. Atėjo laikas investuoti daugiau į savo asmenybės formavimą. Todėl kviečiu tave į pirmą Lietuvoje online mokymų šou: laiko valdymo kursą, kurio tikslas nustoti atidėlioti gyvenimą / sėkmę! Įdomiausia, kad projektas, į kurį dabar kviečiu tave, vyks online ir kasdien!!! Kasdien 9 vakaro aš asmeniškai pasakosiu tau visas savo paslaptis: kaip viską spėju, kodėl ir ko siekiu. To dar nebuvo, tačiau su manimi dar bus du mano mokytojai.

PIRMAS MOKYTOJAS

Prieš daugiau nei 13 metų gavau pirmą rimtesnį darbą. Įmonėje “Terra media”. Mano įdarbino direktorius Algimantas. (Pasakojau apie tai knygoje “Pasitikėjimo instruktorius”). Tu net neįsivaizduoji kiek patirties turi šis žmogus. Jam nelimpa jokie lipdukai, nes jis yra per daug patyręs, kad galėčiau apibrėžti jo galimybių ribas. Kalbant apie žmogiškąsias savybes… Šis žmogus dvelkia ramybe, nuoširdumu, tikrumu, nors jis yra griežtas bei turi daugybę projektų. Šis žmogus taps tavo patarėju, skaitytojau. Kaip tai vyks? E-mokymuose, apie kuriuos kalbu, ištardysim mano pirmąjį mokytoją – Algimantą. Sužinosi, kaip jis sugeba padaryti tiek daug ir išlikti pailsėjęs, ramus?

ANTRAS MOKYTOJAS

Tai buvo Mindaugas Juodaitis. Tai nuoširdus, greitas bei rimtas žmogus, išmokęs mane valdyti projektus. E-mokymuose, į kuriuos šiandien kviečiu tave, dalyvaus ir jis. Jis pasakos kaip spėja nuveikti tiek daug. NUOŠIRDU: Niekada nemaniau, kad ateis diena, kai mes visi susitiksime bei padarysime nuoširdžiausius laiko valdymo mokymus!

Viskas prasidės balandžio 27 dieną. Nuo šio šeštadienio kasdien 21:00 vakaro gausi po stiprų patarimą bei svarbiausią DIENOS MISIJĄ.

Jei nekeli sau misijų, taip tik krauni informaciją į galvą, bet nesikeiti kaip asmenybė. Jei neatlieki misijų, neįdiegi sau tikrų įpročių…

Taigi, kviečiu tave į beprecedentį misijų kupiną projektą, kur kasdien būsiu Online su tavimi. Taip, kasdien bendrausiu su tavimi ir atiduosiu tau visą save, skaitytojau. Kiekvieną dieną tu būsi žadinamas tiesiogine ta žodžio prasme. Galėsi kasdien manęs kažko paklausti. Tai tikra. Tai ne sumauti įrašyti mokymai – tai projektas, kuriame gyvensiu ir kuriame tapsime artimesni, nei bet kada buvome!!! Registruokis!!! Gali vilkinti gyvenimą, bet ar taip elgtis protinga? Atidėliojimas yra nevykėlių įprotis ir turi to atsikratyti. Laiko dievo online mokymai padeda sumažinti darbų atidėliojimą, nes jie yra apie vertybes, tikslus ir… Tapk žmogumi, kuris sprendžia dabar, nes kito karto gali nebūti. Reeeeeeegistruokis. Nors… Sekundėle. O gal tau patinka atidėlioti savo gyvenimą?

KIEK KAINUOJA ATIDELIOJIMAS?

Pagalvok, kiek tau kainuos atidėliojimas ir nesugebėjimas administruoti savo laiką, jei ir toliau atidėliosi?

 1. Atidėliojimas kainuoja daugybę jaunystės metų. Nedarydamas to, ko nori (arba neturėdamas laiko) prarandi dar vieną dieną, kurios NIEKADA NESUGRĄŽINSI. Tai dingusios galimybės. Ar nori tai tęsti?
 2. Atidėliojimas KAINUOJA pinigus. Atidėliodamas prioritetus prarandi pinigus kuriuos galėjai uždirbti, jei veiktum – pasinaudotum galimybėmis.
 3. Nemokėjimas administruoti laiko kainuoja santykius su artimais žmonėmis, antra puse, nes, pripažink, juk būna, kad nespėji padaryti tai, ką norėjai. Ar tuo labiau – žadėjai! Juk žinai kaip tai skaudu…
 4. Atidėliojimas kainuoja tapetus. Nes viskas sensta: tapetas, monitoriai ir tavo oda.

Tu gali atidėlioti viską ką tik nori, bet neatidėliok laimės ir pilnatvės!

Atidėlioti nėra blogai, kuomet kalbama apie tai, kas nėra reikšminga. Tu gali atidėlioti filmo peržiūrėjimą, nereikšmingus niekučius, bet atidėlioti laimę ir sakyti sau “Viskas susitvarkys savaime” nereikėtų. Neprotinga atidėlioti save!!!

Tu net neįsivaizduoji koks tavo gyvenimas būtų, jei nustotum delsti ir mokėtum dėlioti darbus bei laiką. Pirmiausiai, turėtum daugiau laiko tam, kas PATINKA, antra – turėtum daugiau laiko KELIONĖMS. Trečia, jaustumeisi DAR GERIAU nei šią akimirką, nes tie, kas spėja su darbais – pasitiki savimi. Kai moki valdyti savo laiką, tu įgauni daugiau pasitikėjimo savimi. Mmm!

Taigi nustok būti atidėliotoju! Griebk problemas už ragų!

Sužinosi apie dažniausias laiko valdymo klaidas, kurias daro daugybė žmonių.

KĄ GAUSI?

 1. Webinarą: Nustok atidėlioti naują gyvenimą!
 2. Žymausių pasaulio verslininkų laiko valdymo patarimus, apie kuriuos visi tyli lyg nebylios žuvys.
 3. Aukščiausio lygio Alex Monaco dėmesį. KIEKVIENAS dalyvis gaus Alex Monaco atsakymus į klausimus. Klausimus galima bus pateikti asmeniškai arba grupėje.
 4. Keturis mokytojus. Du is ju buvo Alex Monaco pirmi mokytojai (Mindaugas Juodaitis ir Algimantas Stankevičius). Gausi po video nuo kiekvieno.
 5. Gausi atsakymą, kas vagia tavo laiką. Tik žinodamas kas trukdo, gali pašalinti laiko siurbikus!
 6. Tave žadinsime asmenine SMS žinute ryte (jei to norėsi)! Tai didžiulė vertė, kuria galėsi pasinaudoti už ačiū, jei tik paliksi savo tel. numerį. Numerį galima bus palikti tik įrodžius, kad esi vertas šių e-mokymų.
 7. Uždarą didžiulės vertės klubą. 16 dienų draugausi kitais dalyviais, kurie kaip ir tu, nori iš gyvenimo daugiau! Tu būsi prijungtas prie specialios uždaros grupės! Pripažink, juk būti su žmonėmis kurie nori to paties yra gan neblogas dalykas? Beje, klubas veiks ir po mokymų – galėsite bendrauti, draugauti, tobulėti!
 8. 16 tavo subinytę spardančių misijų, kurios padės pagaliau imtis veiksmų. Mokymai vyks 16 dienų iš eilės (nuo Balandžio 27 dienos 9:00.)
 9. Išskirtinius, niekur nematytus video su patarimais ir efektyviomis laiko valdymo technikomis. Išmoksi būti efektyviu visam gyvenimui.
 10. Gausi ypač naudingą informaciją kaip dėlioti darbus, kad jie nestovėtų ir nesitemptų. Nustok atidėlioti sėkmę!!!
 11. Sužinosi apie dažniausias laiko valdymo klaidas.
 12. Kokioje aplinkoje labiausiai apsimoka dirbti – kaip aplinka veikia mūsų darbingumą (Emocinės erdvės inercijos technika arba Laimės dizainas).
 13. Gausi ypač naudingą informaciją kaip dėlioti darbus, kad jie nestovėtų ir nesitemptų.
 14. Kaip pasiekti tikslus du arba trys kartus greičiau.
 15. Sužinosi apie Alex Monaco 3K tikslų pasiekimo techniką.
 16. Sužinosi apie geriausias nemokamas programas ir internetinius įrankius, kurie pakels tavo efektyvumą į naują lygį.
 17. Sužinosi kas yra Bomžrašinė ir kodėl tai tokia efektyvi popierinių užrašų technika.
 18. PDF: Sukurk savo ASMENINĘ laiko formulę bei rutiną. Tai bus geriausia medžiaga, kuria naudojasi pasaulio labiausiai patyrę verslininkai.
 19. Video su patarimais apie laiko valdymo technikas ir…
 20. Bendravimą su kitais dalyviais, kuriems, kaip ir tau, ne vienodai!  Tu būsi prijungtas prie specialios, uždaros, grupės! Pripažink, juk būti su žmonėmis kurie nori to paties yra gan neblogas dalykas?
 21. Labiausiai dirbantys su savo svajonėmis gaus prizų, knygas ir…
 22. Granatos metodą!!!!  Tai super metodas, kuris pagreitins tavo darbus daugybę kartų.
 23. Dviejų dienų dienoje metodiką. Ji leis dienoje atrasti daugiau nei 4-ias papildomas valandas.
 24. Jei stengies – gausi vertingų prizų!

Išvardinau tik dalį dalykų, kuriuos gausi, ir… Sekundėlę… Atrodo turi abejonių? O gal tu viską spėji? Jeigu viską spėji, tuomet prisijunk prie mano komandos!! Tapk lektoriumi, kurį aš reklamuosiu bei remsiu. Taigi, jei tau taip sekasi, parašyk man į alex@monaco.lt. Bet jeigu tau trūksta laiko ir tu nevaldai gyvenimo, tuomet prisijunk prie pusmėnesio trukmės projekto: Laiko VALDOVAS.

Tegul laikas būna suvaldytas!

Taip, tu gali tapti laiko valdovu, o jei nenori vadinti savęs valdovu, tuomet vadink save ŽMOGUMI.

Bet mes suprantame, kad titulai nėra esmė. Asmeniškai man rūpi pilnatvė. O taip, jaučiu pilnatvę. Ji yra manyje šią akimirką, kai savo akim glostai mano žodžius. O taip, jaučiu palaimą turėdamas galimybę įkvėpti tave, tavo draugus. Tu net neįsivaizduoji, kaip noriu atiduoti tau savo žinias, bet kad pasiimtum jas, turi žengti pirmą žingsnį. 10 sekundžių trukmės registracija, kuri veikia laikinai:

Registracija baigsis, todėl nepraleisk progos sužinoti daugiau, nes gyvenimas yra laikinas… Bet… tu… Įsivaizduok gyvenimą, kuriame žinai kaip atskirti svarbius darbus. Įsivaizduok gyvenimą, kuriame turi daugiau laiko sau, šeimai, hobiui ir… Ar nori to?

Jei nori per kelias savaites nuveikti daugiau nei per metus – tau reikėtų:

 1. Sulaužyti atidėliojimo įprotį,
 2. Išmokti protingai planuoti darbus,
 3. Išmokti įdėti save į produktyvią būseną,
 4. Surasti mokytoją, kuris visą tai padės padaryti.

Gali visų šių dalykų siekti pats. Bet greičiausiai tikslo pasiektum su 16 dienų LAIKO VALDYMO KURSU – LAIKO VALDOVAS.  E- kursai prasidės balandžio 27 dieną!

LEKTORIAI:

Alex / Debesyla / Mindaugas Juodaitis / Algimantas Stankevičius

O gal tau nereikia mokytis produktyvumo? Gal įprotis atidėlioti darbus yra ne toks jau blogas dalykas? 😉

E-mokymai vyks tik internetu. Pamokos bei informacija bus pasiekiama 24/7 visą parą + iš bet kokio įrenginio (telefono, kompiuterio, planšetės…) + bet kurio pasaulio kampo (nuo Šilalės iki Šanchajaus…).

Kiek kainuoja mokymai? Tikra kaina yra 374eur, bet šiandien (už visas 16 dienų), tik tiems kas gavo šią nuorodą, galima įsigyti už 97eur. Vėliau šių e-mokymų kaina 374eur. Paskubėk! Pradėk čia: bilietai

GYVENIMIŠKI IR SVARBIAUSI klausimai:

 • Negaliu pradėti mokymų Balandžio 27 dieną, nes būsiu užimtas. Ką daryti? Užsiregistruok. Jeigu paveluosi, galėsi visą medžiagą pasiimti kada tik prisijungsi. Nuostabu ar ne? Taip, taip, super medžiagą galėsi pasiekti 24/7 visą parą + iš bet kokio įrenginio (telefono, kompiuterio, planšetės…) + bet kurio pasaulio kampo (nuo Šilainiu iki Madagaskaro…). Tačiau žinok: jeigu eisi mokymus su visais, tuomet naudos bus daug kartų daugiau! Juk online bus tavo mokytojai!!!
 • Jeigu pavėluosi į e-mokymus kelias dienas, tu galėsi pasivyti kitus, jei skirsi daugiau laiko už juos.
 • Kiek laiko reikės skirti e-mokymams? Laiko reikės nedaug, nes žinome, kad turi jo mažai. Taigi kasdien reikės vos 5-20 minučių svarbiausioms misijoms. Tačiau jei norėsi, galėsi skirti laiko ir papildomoms užduotims, papildomiems patarimams. Mes bendrausime, todėl tikrai bus ką veikti. Vertė miiiiiiilžiniška ir ją sunku aprėbti bei aprašyti.
 • Kaip daznai vyks mokymai? Mokymai vyks kasdien, 16 dienų iš eilės. Kodėl kasdien, o ne kartą per savaitę? Atsakymas: 1) Geriausiai informacija įsisavinama po truputį; 2) Jeigu kasdien kažką darai, įsidiegi įpročius, kurių taip reikia tau!!! Nebus būtina jungtis tam tikra valanda (nors aš būsiu Online kiekvieną dieną 21:00), gali tai padaryti bet kada ir užduotys lauks tavęs kada tik tau bus patogu. Nebus patartina vėluoti dieną arba dvi, bet jei neateisi į mokymus, vis tiek galėsi savo tempu (ir pakartotinai) peržiūrėti failus, video, atlikti užduotis. Medžiaga išliks, taigi gali savo vietą rezervuoti šiandien, o prisijungti kai galėsi – nors ir po pusmečio. Tiesa, jei nori pasinaudoti nuolaida, turi registruotis šiandien.
 • Ką jei man nepatiks arba nepadės šis projektas? Grąžinsime pinigus. Be klausimų.
 • Man įdomu – kaip galiu sudalyvauti?? Tai paprasta. Tiesiog registruokis formoje žemiau ir atsiųsime visą informaciją.

UŽTEKS VILKINTI + VYNIOTI Į VIETĄ GYVENIMĄ, PROJEKTUS, SĖKMINGUS SANTYKIUS! PAKEISK GYVENIMĄ GREIČIAU NEI TAPETAI SPĖS PRARASTI SPALVĄ. Velnias, kiek daug esu sutikes dvikojų, nublyškusių, bespalvių tapetų..!

„Visuomenė davė tau neveikiančias produktyvumo ir laiko valdymo žinias. Todėl tu atidėlioji gyvenimą ir esi nepatenkintas rezultatais. Kad pasiektum nuostabiausią dalykų, tau reikia 16-likai dienų apsigyventi mano namuose, e-mokymuose Laiko valdovas, kur būsiu su tavimi visas dienas! Tik būdamas kasdien su mokytoju tu gali kardinaliai pakeisti save. Mes kalbame apie greitus rezultatus, jeigu tau jų reikia. Jei nori pasiekti svajonių ne už 30 metų, tuomet pasinaudok mano žiniomis, brangus žmogau!!!!” – Alex Monaco

8 Komentarai

 1. Ausra

  Balandžio 17, 2019 at 9:05 pm

  Labai idomu suzinoti daugiau info. Mane domina ir sekmingi santykiai. Manau kad as susiorganizuoju laika nors nevisada pavyksta.. butu idomu suzinoti daug platesnes infirmacijos

 2. Andrius

  Balandžio 17, 2019 at 9:17 pm

  Patiko. Noresiu ismokti to svarbiausio dalyko, dekui!

 3. Oksana

  Balandžio 18, 2019 at 3:13 pm

  Ačiū labai!

 4. Paulius

  Balandžio 19, 2019 at 9:02 am

  Įdomu kokį rezultatą duos šie mokymai?

  • Mindaugas

   Balandžio 19, 2019 at 10:45 am

   Jai tik sėdi prie tv ir eini į darbą nuo 8 iki 17 , tai neverta net pradėti. Laiko valdymas skirtas daug veiklos turintiems žmonėms. Kai visa diena užimta.

 5. Jolanta

  Balandžio 21, 2019 at 10:05 pm

  Ačiū, kad daliniesi savo paslaptimis ir padedi kitiems…. 🙂

 6. Peaceful

  Balandžio 23, 2019 at 8:54 pm

  Klaidas istaisytum, patikimiau atrodytu.
  Ir siaip perdaug “tapetu” reklamoje 😜✌

 7. Rasa

  Balandžio 24, 2019 at 8:34 pm

  Tiesiog esi puikus rašytojas,motyvatorius ir žmogus.Ačiu tau.!!!!!.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai