Susisiekite su mumis

8 Priežastys, Kodėl Gyvenimas Užknisa

116
Komentarai

Kartą važiuodamas į verslo susitikimą užsimaniau užkąsti. Užsukau į degalinę, esančią vidury autostrados.
autostrada rumsiskes
Nusipirkau legendinį sumuštinį. Ir atspėk, kas atsitiko… Ogi tai, ko labiausiai bijai, kai valgai dėvėdamas švarką… Taip, apsitaškiau! Visą švarką + marškinius! Ketčiupas + garstyčios!

„Kodėl nesivežioju su savimi marškinių kaip Stethemas iš „Transporteris“ filmo“ – pagalvojau aš…

Stethemas

Savaime aišku, aš pavėlavau į verslo susitikimą… Taigi, kartais gyvenimas užknisa.

– Bet, Alex, tu turėtum būti toks pozityvus, juk esi motyvatorius, kur pozityvas – pasakys skaitytojas. Galėčiau teisintis, tačiau kam? Norite, kad meluočiau, neva mano gyvenimas pateptas medumi??? SUPRASK, aš esu nuoširdžiausias blogeris Lietuvoje, todėl pasitikinčiu balsu ištarsiu: „Yra daugybė dalykų, kurie mane užknisa. Tuoj juos išvardinsiu! Bus stipru!

8 priežastys, kodėl gyvenimas užknisa

1. Oras nuolat keičiasi, kartais lyja ir yra šalta. 

Kai gyvenau Anglijoje teko dažnai girdėti, kad oras užknisa. Ir aš taip sakiau. Po velnių, ten nuolat lyja. Kita vertus, Lietuvoje lyja daugiau, žyyyyyymiai daugiau.

Tačiau eskimas vargu ar skųstųsi dėl lietuviško oro?

eskimas

Kita vertus, eskimas nemoka už buto nuomą… Juk jie patys pasistato namus iš ledo.

Taigi, galima būtų sakyti, kad eskimas turi mažiau problemų, tačiau, ką daryti, kaip jaustis, kai pas eskimą į svečius užsuka meška?

iglu namelis

Taigi, geriau jau gyventi Lietuvoje nei šalia meškų.

2. Pasaulyje yra daug idiotų. 

Mėgstu lenkišką maistą, todėl būdamas Varšuvoje užsisakiau sriubos. Tačiau sriubos negavau. Tik mišrainę. Nenorėjau mišrainės. Nepaisant to, kad įvyko klaida, padavėja paprašė susimokėti. Tai mane supykdė.

Taigi, nesvarbu, koks esi geras žmogus (taip, aš esu super geras), kartais gali sutikti idiotų, kurie neklauso, ką kalbi. Bet būkime teisingi, kartais ir aš suklystu.

Kai dirbau padavėju hotelyje „Victoria“, įvyko katastrofa. Įsivaizduoji, aš išpyliau karšto vandens puodelį klientei ant rankos. Iki šiol negaliu tuo patikėti, bet aš tai padariau. Pamenu kaip klientė supyko. Ji pakėlė triukšmą! Kaip matai ir aš kartais užknisu. Visi kartais užknisa. Kai kurie žmonės užknisa kartais, o kiti visada. Tai ne viskas. Įpač užknisa politikai. Ir aišku Seimas. Ir, deja, tu negali to pakeisti, todėl lieka trys variantai:
a) liūdėti,
b) pačiam eiti į Seimą ir tapti žmogumi, kuris užknisa,
c) tiesiog gyventi savo gyvenimą, pripažinus faktą, kad gyvenimas kartais užknisa.

3. Žmogus, kurį tu myli, nesielgia taip, kaip norėtum.

Kandangi tau jau ne 16-ka, tu jau įsitikinai, kad visi santykiai „kartais“ užknisa. Nes mes negauname to, ko norėtume. Bet nereikėtų tikėtis per daug iš žmonių. Nes jeigu sakyti teisybę, mes patys retai duodame sau tai, ko mums reikia. Aišku, kartais mes lepiname save, tačiau dažniau kankiname, nors žinome, kad tai yra blogai. Ir tai užknisa. Bet viskas yra laikina. Diena keičia naktį, o naktis keičia saulėtą dieną, todėl neliūdėk, žmogau!

4. Mane užknisa dirbti prie PC ir rašyti knygas!

Teisingai perskaitei. Mane užknisa rašyti knygas ir straipsnius ir t.t. Kalbu apie techninį darbą, kuomet reikia sėdėti prie pc ir spaudyti suknistus klavišus. Mieliau gukršnočiau „Piña Colada“ Monako pakrantėje. Tačiau šiandien aš sėdžiu ofise, nors sekmadienis! Kodėl? Kas mane motyvuoja?

Mane motyvuoja noras gauti kuo daugiau žinučių, kaip ši: „Alex, Tu NESVEIKAS! Tavo knyga pakeitė mano gyvenimą! Dėkui, žmogau!“

Kitais žodžiais, aš dirbu užknisantį darbą tam, kad pasiekčiau neužknisančių dalykų (įkvepiančių kuo daugiau žmonių).

– Bet, Alex, tu galėtum rašyti knygas gulėdamas pakrantėje! – pasakys skaitytojas. O tu bandei dirbti su kompiuteriu prie karštos saulės? Tiesa, kartais dirbu paplūdimyje su užrašų knygele, tačiau vėliau tenka viską perrašyti į kompiuterį ir tai taip pat užknisa. Galėčiau kažkam duoti perrašyti, bet mano rašto niekas nesuprastų. Net aš pats kartais nesuprantu, ką parašiau ir tai irgi užknisa. Tačiau rezultatas visada būna geras. Nes kuo daugiau darau užknisančių darbų, tuo daugiau rezultatų pasiekiu. Dar mane užknisa reklamuoti savo knygas ir siųsti naujienlaiškius prenumeratoriams. Nes tai tas pats, kas belstis naktimis į tavo duris. Kartais būna gėda, bet man rūpi tavo laimė labiau nei tau, skaitytojau, todėl tenka dirbti šį sunkų darbą!

5. Traukos dėsnis (minčių galia iš knygos „THE SECRET“) neveikia.

Gali spirti man į saulės rezginį arba į veidą už mano nuomonę, tačiau pasakysiu: „Aš netikiu traukos dėsniu (minčių galia).“

Aš daug kartų bandžiau pasinaudoti minčių galia ir įkalti vinį į sieną, neimant plaktuko į savo rankas, tačiau  neįvyko.

„Tu idiotas, Alex, traukos dėsnis veikia,“ parašys žmogus, kuris vis dar nepasiekė svajonių, nes tingi dirbti. Tokie žmonės padirbę 3 mėnesius su savo verslo idėja, numeta ją į šiukšliadėžę, teigdami, kad verslas nepasitvirtino. Tačiau tam, kad aš tapčiau sėkmingas rinkodarininkas, man reikėjo „arti“ daugiau nei 3 metus. Tik po trijų metų aš gavau rimtų klientų! 

Tačiau mažai kas nori paaukoti 3 metus, kad pasiektų svajonių. Lengviau galvoti apie svajones ir laukti. Deja, svajojimas be veiksmo yra niekinis dalykas, todėl svajonės lieka svajonėmis.

6. Žmonės mėgsta keršyti.

Pasaulyje yra daugybė skirtingų žmonių, kurie kaišios tau pagalius į ratus, net jeigu atiduosi jiems paskutinį duonos kąsnį. Vieniems tai pramoga, o kitiems rimtas darbas (konkurentai). 

Pamenate Judą? Istorija apie Judą yra super charizmatiška, nes ji yra apie tai, kad tu gali būti itin dosnus (kaip Jėzus), tačiau tave vis tiek išduos. Toks yra mūsų pasaulis. Tai nereiškia, kad turi būti kaip Judas, atvirkščiai, nereikėtų būti Judu. Ir aš nesakysiu, kodėl tiksliai. Tiesiog būti Judu užknisa. 

7. Tavo kūnas kartais pavargsta (biologinė problema).

Kūnas yra sielos įrankis, kuriam kartais reikia pasikrauti, nes dienos metu mes išeikvojame energiją. Kai kūnas jaučiasi pavargęs, mūsų smegenys pradeda rėkti: „Eik miegoti, eik miegoti!“ Mes jaučiamės suirzę. Kitaip kalbant, kūno nuovargis daro įtaką mūsų nuotaikai. O kai turime blogą nuotaiką, atrodo, kad visas pasaulis rodo mums ragus. Tokiomis akimirkomis mes sakome sau: „Šūdas, gyvenimas užknisa.“

Tačiau tai nėra tiesa.

Kai tu pasijusi blogai, siūlau padaryti štai ką: pažiūrėk į save iš šono. Paklausk: „Ar esu pavargęs? Kas jeigu aš pailsėsiu?“ 

Deja, būna, kad mes turime chroninį nuovargį. Todėl galime kasdien jaustis blogai. Su tuo reikia kovoti. Reikia pažiūrėti į tai rimtai. Kas žino, dėl ko tau trūksta energijos. Gal problema susijusi su maistu arba vitaminų trūkumu. Nereikia pamiršti depresijos, kuri turi ilgas rankas. Rūpinkitės savimi! 

8. Lietuvoje moka baisiai mažus atlyginimus. 

Taip, tai tiesa, Lietuvoje mokama itin mažai.

Esu dirbęs padavėju, tvarkytoju ir padėjėju fabrike. Už šiuos darbus gaudavau grašius. Bet sunkus darbas padėjo man suprasti, kad turiu keisti mąstymą. Todėl jeigu tu dirbi prastame darbe, žinok, tai gali motyvuoti svarbiems sprendimams. Paskaityk knygas apie itin sėkmingus žmones. Knygose jie pasakoja, kaip nekentė prasto darbo ir nusprendė patys sukurti sau galimybes.

Kita vertus, kai įkūriau įmonę, tris metus dirbau už dyką. Kartą man pavyko užsidirbti 800 litų ir tai atrodė labai daug. Po to mano įmonės paslaugų kainos pakilo aukščiau lubų. Dirbau su didžiausiomis kompanijomis. Bet po 20 metų darbo su lietuviškomis įmonėmis supratau, kad mane užknisa Lietuvoje esantys užsakovai. Nes jų mąstymas yra itin siauras. Todėl praeitais metais aš pardaviau savo įmonę (dabar ji vadinasi ADFACE) ir įkūriau tarptautinę įmonę. Šiuo metu dirbu su įmonėmis iš JAV ir Prancūzijos Rivjeros.

Paskutiniai žodžiai apie „užknisantį gyvenimą“ 

Gyvenimas yra itin išradingas, todėl pasiunčia mums krūvą išbandymų. Ir nors tu žinai tai, kiekvieną kartą reaguoji į išbandymus pernelyg audringai. Todėl emocijos trykšta fontanu. Ir būna tau atrodo, kad tau yra sunkiausia. Tačiau tai yra iliuzija. Žinau, tuo sunku patikėti, bet tai tiesa. Pateikti įrodymus?

Esu tikras, kažkas šiandien prarado koją, o kažkas jos išvis neturėjo.

Kažkas prarado ranką. O kaip kitaip, kai vien JAV kasmet apie 25 tūkst. žmonių praranda vieną iš rankų? (Paskaityk statistiką čia.)

„Na bet man vis tiek blogiau nei jiems…“ pasakysi.

Ech…

Ką jau kalbėti apie santykius…

Šiandien mažiausiai 1000 lietuvių susipyko su savo antra puse. O kažkas norėjo nusižudyti, nors su ta pačia mergina jau buvo išsiskyręs 22 kartus. Tiesiog žmonės nepasimoko iš savo klaidų ir leidžia emocijoms spręsti, kaip jaustis, ir…

O taip, kai emocijos verda, sunku mąstyti blaiviai, todėl mes nepamename, kiek kartų mums atrodė, kad blogiau būti negali. BET VISADA YRA KAM BLOGIAU!

Pavyzdžiui, kai buvau mažas, aš vos nesudaužiau kompiuterio dėl to, kad išsijungė elektra. Taip, norėjau žaisti kompiuterinį žaidimą. Kaip manai jaučiausi? Tačiau dabar aš juokiuosi iš savęs. Ir juokiuosi iš problemų, kurios įvyks ateityje, nes be sarkazmo aš būčiau lūzeris.

Ir kaip gera…

Kaip gera prisipažinti pasauliui, kad kartais mano gyvenimas užknisa. Nes tai tiesa. Ir tai nuostabu, nes kitaip pasaulis būtų laaabai nuobodus. O jeigu pasaulis būtų super nuobodus ir jame nebūtų iššūkių, tuomet jis užknistų dar labiau!!!

116 Komentarai

 1. R

  2022-06-12 at 17:59

  Įdomus straipsnis

 2. Giedrius

  2022-06-12 at 19:51

  Silpnokas.

 3. Asta

  2022-06-12 at 19:52

  Idomiai

 4. Eglė

  2022-06-12 at 19:53

  Geras straipsnis^-^.vaizdai atitinka straipsnį,įdomi aktuali tema tikrai^-^

 5. elena

  2022-06-12 at 19:54

  Labai idomu buvo paskaitit, Ačiū.

 6. Alvyda

  2022-06-12 at 19:56

  Skaiciau si straipsni ir galvojau“cia tai geras…“ Pas mane kartais yra tiek daug panasiu situaciju… Taigi galiu pasakyt ir as, kad gyvenimas uzknisa ir mane 😂… Bet gyveni, nervuojiesi, nervini kitus… Toks tas gyvenimas!

 7. Edita

  2022-06-12 at 19:59

  Visai patiko.

 8. Andrius

  2022-06-12 at 20:01

  Pastovi situacija…

 9. Laura

  2022-06-12 at 20:02

  Ačiū, Alex. Tu esi super. Tavo straipsniai įkvepia ir leidžia pasijausti laisviau, išeiti iš tam tikros komforto zonos. Ir toliau stebink kaip iki šiol. Sėkmės!

 10. Giedre

  2022-06-12 at 20:02

  Labai taikliai parasyta, sutinku visu 100 proc.

 11. Genute

  2022-06-12 at 20:03

  Super kaip visada. Pas mane yra tas pats gyvenimo moto jei siandien blogai, rytoj tikrai bus geriau.

 12. Ausra

  2022-06-12 at 20:05

  Įdomus straipsnis. Tik sunku kaip gyveni su zmogum ir negauni pagalbos .ka tada daryt

 13. Mantas

  2022-06-12 at 20:05

  Dėkui žmogau, kad skyrei savo brangų laika rašant šį įdomų, įtraukianti, verčianti susimąstyti straipsnį ar kaip ji čia galima būtų pavadinti.

 14. Rita

  2022-06-12 at 20:10

  Visko pasitaiko gyvenime.

 15. Andrius Ged

  2022-06-12 at 20:12

  Gerai parašyta. Super!

 16. Jūratė

  2022-06-12 at 20:13

  Viskas labai aiškiai parašyta

 17. Vilma

  2022-06-12 at 20:14

  Ačiū patiko😊

 18. Gražina

  2022-06-12 at 20:16

  Taip tikra tiesa,kartais viskas uzknisa,bet sustoji,pagalvoji ,juk tai gyvenimas,ir tu žmogau nieko nepakeisi..,tereikia į kiekvieną situaciją pažvelgti paprasčiau,ir viskas pavyks.

 19. Vilma

  2022-06-12 at 20:24

  Taaaaip🤔. Mane gyvenimas irgi užknisa, bet kaip ten kažkas pasakė…. „Kas mūsų nenužudo, padaro mus stipresnius“🤗

 20. Julija Benetaitė

  2022-06-12 at 20:26

  Puikus👌

 21. Aušra

  2022-06-12 at 20:27

  Ačiū, Alex, kaip laiku apie tai parašei.
  O aš galvojau, kad tik mane vieną užknisa dauguma dalykų. Nes gi visiems kitiems taip nėra 🙈
  Dažnai seku tavo postus, ir atrodo, kad va dabar tai darysiu ir elgsiuosi kitaip, bet tik pagalvoju ir lieku prie to paties. Ir toliau kovoju su „viskas užknisa“.

 22. Valerijanas

  2022-06-12 at 20:27

  5. Traukos desnis veikia, tik ne taip greitai kaip noretusi. Mintis neturi jokios gales be jausmo ar emocijos.
  Svajuoti reikia be emociju o su jausmais, su ramiu siltu jausmu ir nereikia iskarto pulti visokiais budais, einant per galvas savo svajone sekti. Reikia uzsiemineti kasdieninias darbais (rutina) ir su siluma nesiuoti savo svajone viduje. Ir tada tikrai ta issipildys. Bet pats traukos desnis turi kita savybe. Ei esi pyktas pritraukinesi piktus zmones ir situacijas kurias tave pykdins, jei kazka bijai pritraukinesi zmones kurie tave baugins, kurie irgi bijos ir situacijas kurie tave baugins…
  6. Jie matai (arba salia taves) zmoniu kurie megsta kersyti susimastik del saves. Ar nera pas tave tokios savybes? Tas pats traukos (dar vadinamas veidrodzio) desnis.
  7. Jie tavo kunas pavargsta vadinasi per daug eikvoji energijos. Yra du tipai nuovargio, fizinis ir psichologinis. Jie vakare jauti fizini nuovargi tai puiku, vadinasi diena praejo neveltui, miegosi kaip mazas vaikas, o rytoj busi kaip jaunikis, gal kaulai siek tiek skaudes nuo fizines apkrovos. Jei nuovargis psichologinis, tai tikrai bus susierzinimas, blogai miegosi, ir ryte busi kaip isspausta kempine. Tai reiskia kad per daug isleidai energijos. Per daug susierzinimo, pykcio, baimes…tos emocijos atima is musu daugiausia energijos. Tereikia tik ismokti save subalansuoti, nustoti pykti, nustoti bijoti ir nuolat turesi energijos.

  Gyvenimas tikrai isradingas ir siuncia mums daug isbandymu. Tu isbandymu buna zenkliai maziau jei mes i gyvenima ziuresime ramiai, su meile ir dziaugsmu. O jeigu gyvenimas mus uzknysa, tai ir gauname situacijas kurie tau bando pasakyti: taip, uzknysa, nes tu taip gavoji (ir su tokia mintim eina stipria emocija), o mes tik norime parodyti, kad tu taip reaguoji ir kad nustotum taip reaguoti.

  • Alex Monaco.lt

   2022-06-12 at 21:20

   Išsamai! ŠAUNUOLIS!

 23. Danutė

  2022-06-12 at 20:33

  Ačiū! Malonu skaityti jūsų straisnius. Skaitai ir mokaisi

 24. Reda

  2022-06-12 at 20:33

  Gyvenimas turi priminti bėgimą su kliūtimis, kai privalai įtempti raumenis ir žvalgytis, kokie čia rąstai mėtosi tau po kojomis. Antraip neįdomu. Gyventi įdomiausia tada, kai iš savęs maksimaliai viską išspaudi. Ačiū Alexs

 25. IRUTĖ

  2022-06-12 at 20:34

  Taip Alex❤Gyvenimas tikrai užknisa, bet tai nėra blogai, vis įdomiau gyventi… Jei viskas būtų gerai, būtų neįdomu. Pastebėjau, kad su metais keičiasi mąstymas ir daug mažiau „užknisinėja“smulkmenos. Kas jaunai atrodė tragedija, dabar tik juokas ima.

  • Alex Monaco.lt

   2022-06-12 at 21:19

   Gera pastaba!

 26. Robertas

  2022-06-12 at 20:35

  Dėkingas

  • Alex Monaco.lt

   2022-06-12 at 21:18

   Dėkui tau!

 27. Aldona

  2022-06-12 at 20:40

  Labai viskas tikroviškai išsakyta. Ttaip jau būna, kad užknisa. Ankščiau labai emociškai reaguodavau į situacijas, o dabar pasikeitė požiūris o gal gyvenimo patirtis. Ačiū Alex

 28. Elena

  2022-06-12 at 20:42

  Sveiki! Malonu susitikti su jumis!!! Dekoju jums uz jusu darba!!! Istiesu jus padedate zmonem! Jus tarsi mokytojas-draugas, psichologas-geras draugas! As apie save, is draugu, pazystamu to ne sulauksi! O su jumis, su savo mintimis, su savi mi gali pasikalbeti, ir apie tai niekas nesuzinos, as daznai
  gryztu jus paskaityti, nes vienkart, visam gyvenimui to neuzteks, as daznai nusiviliu , daugiau savimi, kodel as tokie, kaip greitai as paleidziu rankas, tai jus mano Draugas!!! Dar karta dekoju, ir linkiu jums viso geriausio!!! Aciu!!!

 29. Jurgita

  2022-06-12 at 20:43

  Mane užknisa Alex Monaco!Jis taip motyvuojančiai ir lengvai perteikia problemų sprendimą, jog belieka pasijuokti iš savęs kam varginu save nuodingom mintim 🙂 Šaunuolis!

  • Alex Monaco.lt

   2022-06-12 at 21:17

   Jurgita, Jurgita 🙂

 30. Kristina

  2022-06-12 at 20:45

  Sutinku gyvenimas kartais užknisa bet jame galima rasti ir kažką įdomaus. Tereikia mastyti pozityviai ir viskas bus gerai.🥰🥰🥰

 31. Lina

  2022-06-12 at 20:47

  Užknisa skaityt knygas, bet jei kabina tai negali atsitraukti… jeigu gyvenimas duoda situacija, vadinasi duos ir sprendima…visada yra išeitis VISADA!!!!

 32. Valė

  2022-06-12 at 20:50

  Tikrai su įdomumu perskaičiau.. Daugeliui minčių pritariu.. Ačiū..

 33. inga

  2022-06-12 at 20:56

  Labai gerai parašė Valerijanas komentarą. Aš su juo sutinku 100 %.

 34. Topcollect

  2022-06-12 at 21:00

  Taip, apie verslo pradžią parašyta tikra tiesa. Yra veiklų ir idėjų kurių daug žmonių net nesiryžtų imtis. O jei ir imtųsi, mestų po 3 mėnesių. Beje, kažkodėl tie dalykai kurie yra itin svarbūs ir vertingi, dažnai menkiausiai mūsų pačių yra įvertinami. Pavyzdžiui, kol nepradedi eiti į sporto salę atrodo kaip gerai būtų pagerinti fizinę formą, numesti riebalų nuo pilvo. Tam reikia daug kartų eiti į salę ir prisiversti, įdėti daug pastangų. Tačiau pasiekus rezultatų, pagerinus fizinę formą yra labai lengva imtis blogų įpročių.

  • Alex Monaco.lt

   2022-06-12 at 21:15

   Pritariu, Donatai!

 35. Judita

  2022-06-12 at 21:00

  Labai patiko. Nors niekada neskaitau iki galo, bet šitas buvo geras. Ačiū

  • Alex Monaco.lt

   2022-06-12 at 21:14

   Dėkui, Judita!

  • Alex Monaco.lt

   2022-06-12 at 21:24

   Pagaliau pavyko!

 36. Rasa

  2022-06-12 at 21:02

  Labai pažystamos situacijos. Juk gyvenimas užknisa. Ir žmonės užknisa. Ir tu ką nors užknisi.
  Liuks

 37. Aurelija

  2022-06-12 at 21:17

  Ačiū, kad įkvepia te ir dalinatės pamąstymais. Nesustokite. 🙏😊

 38. Lina

  2022-06-12 at 21:26

  Patiko man.

 39. Jolanta

  2022-06-12 at 21:44

  Toks jausmas, kad mano mintis kažkas parašė😁👍
  Ačiū už visko susisteminimą, sudėjimą į vietas😁👍
  Buvo sunki diena, ji tikrai mane užkniso, bet rytoj keliuosi ir einu, nes laukia nauji iššūkiai👌😁 Be jų būtų neįdomu gyventi, nors jie ir užknisa🤪
  Ačiū Alex👌 sėkmės einant savo svajonių ir tikslų keliu!!!

 40. Roma

  2022-06-12 at 21:56

  Visos temos, mintys, kaip pas visus… aktualios! Atrodo nieko naujo, o pagalvojus, apie išdėstytas mintis, pastabas… tikrai, juk viskas tiesa, mastau, skaitau ir mastau… tikrai užknisa, bet kaip taikliai… ne vienetams!!! Didžiajai daugumai, ir man….Ačiū

 41. Topcollect

  2022-06-12 at 21:59

  Nekenčiu seimo!!! Tiesiog nuodija tiesiogiai…

 42. Asta

  2022-06-12 at 22:02

  Idomus straipsnis

 43. Rima

  2022-06-12 at 22:02

  Dėkui už straipsnį, patiko, sudomino. Taip, gyvenimas užknisa, bet mes užknisame kitus taip pat. Viskas sukasi ratu. Ačiū

 44. Raimonda

  2022-06-12 at 22:05

  Super, taip lengvai ir paprastai išsakyta tai, kas mums visiems yra pažystama 🙂 Skaitai ir galvoji kaip faina, kad ne man vienai taip yra :))

 45. Valentina

  2022-06-12 at 22:12

  Žinai tikrai gyvenime buvo atvejų kai užkniso žmonės, gyvenimo įvykiai tada norėjosi i viska spjauti, bet apsidairai aplink ir pamatai, kad negali visko mesti, nes turi 3 žmones, kuriems rūpėjo tavo išgyvenimai, emocijos ir pats gyvenimas. Dėkui jūsų skaitiniai labai įdomūs ir verčiantys daug ka apmastyti. Sėkmės jums ir toliau rašant.

 46. Daiva

  2022-06-12 at 22:21

  Tikrai, daugybė dalykų ir pas mane užknisa. Bet be tų užknisa gyvenimas būtų banalus. Reikia juokis ir verkt, džiaugtis ir liūdėt.🤗

 47. Rolandas

  2022-06-12 at 22:31

  O davai supakuojam šitą „priimtiną“ standarta jog „normalu“ kad gyvenimas užknisa, apsysiojam ir padegam. Ir sukuriam normalų gyvenimo standartą: viskas zjbs, gyventi gera, aplink nėra lochų, nepavargstam darydami nesąmones ir vadinam tai „gerai pavariau šiandien“, o nepavargdami kaifuojam nuo dienos veiklų įvairovės, vakare atsipalaidavę einame miegoti, patys neužpisinėjam kitų ir nedaleidžiam kad kas kitas mus užknistų. Davai Aleksai parašyk apie tokį gyvenimą, nes tas senas nuvalkiotas pavargėlio gyvenimas jau per gerklę lenda. Tie kas dieną ofise laiko zjbs, nes jie pasiekė įspūdingų rezultatų beprasmėj veikloj, tegu paspringsta, o mes davai sukuriam zjbs gyvenimą pilna prasmės, poilsio, įdomumo, atsipalaidavimo, ir geros nuotaikos kasdien.

 48. Dovile

  2022-06-12 at 22:34

  Kaip greit gavau kiek daug geru atsakymu. Taikliu, tiksliu ir elementariu. Aciu. Visa skaitau ir skaitysiu su dziaugsmu jusu straipsnius.

 49. Saulius Bagdonas

  2022-06-12 at 22:35

  Viską perskaičiau.

  Patiko labai.

  Dėkui.

  • Alex Monaco.lt

   2022-06-12 at 22:37

   O, sveikas, senai matytas!

 50. Edvardas

  2022-06-12 at 22:36

  Labai fainas ir geras straipsnis. Gaivus oro gurkšnis. AČIŪ 🙂

  • Alex Monaco.lt

   2022-06-12 at 22:41

   Dėkui Edvardai!

 51. Ona

  2022-06-12 at 23:08

  Dėkoju, patiko atvirumas.
  Geras straipsnis. Tikra tiesa.

 52. Brigita

  2022-06-12 at 23:35

  Labai patiko🙂👍

 53. Rytis

  2022-06-12 at 23:38

  Žmoniška ir tikra…

 54. Danguole

  2022-06-12 at 23:39

  Labai patiko.

 55. Aušrinė

  2022-06-13 at 02:17

  Puikus straipsnis. Priverčiantis susimąstyti, kad reikia džiaugtis ir mėgautis kiekvienu įvykiu. Net liūdnomis akimirkomis džiaugtis, nes pastovumas nėra gyvenimas. Gyvenimas keičiasi, kaip emocijos ir išmokus džiaugtis ne tik geromis emocijos, o visomis guvenimas pasidaro daug šviesesnis ir geresnis.

 56. Vidas

  2022-06-13 at 03:33

  Na ka galiu pasakyti… buna gauni ko nori bet vistiek tai uzknisa.

 57. Rasa

  2022-06-13 at 05:22

  👍 tai tiesa. Kartais ir tie „laimingi“ zmones pratruksta ir supranti kad visus uzknisa gyvenimas.

  Gyvenimas,tai zaidimas.

  Ne veltui yra posakis „kaip pasiklosi, taip ir ismiegosi“. Tai ir vel prieiname prie to, kad visu pirma pradedame nuo saves, o paskui kaltiname kits.

  Straipsnis liuks.

 58. Sandra

  2022-06-13 at 06:09

  Geras🙂
  Dekui

 59. Agnė

  2022-06-13 at 07:06

  Ačiū☺️

 60. Judita

  2022-06-13 at 07:30

  Visi zinom šias „smulkmenas“, kurios nuolat užknisa. Reikia išmokti nekreipti dėmesio į jas. Dažnai vadovaujuosi taisykle “ jei gali kažką pakeisti – tai kam nervuotis. Jei negali nieko pakeisti- tai kam nervuotis“. Žinoma, kartais būna visko susikaupę ir emocijos išsipila per kraštus. Bet “ nuleisti garą“ naudinga tam, kad vėl pradėtum netrikdomai funkcionuoti

 61. Jurgita

  2022-06-13 at 07:50

  Ačiū, buvo super😁, mes dažnai patys sau užknisam.

 62. Juliana

  2022-06-13 at 07:55

  Puikus straipsnis. Išvada mano būtų, jog gyvenimas tai, kaip kelionė, be iššūkių ir užduočių nebūtų tokia ypatinga.

 63. Violeta

  2022-06-13 at 08:22

  Aš tai suprantu, kad pati save užknisu… Dėkui už straipsnį, Alex.

 64. Vilma

  2022-06-13 at 08:34

  Puikus ur labai tikslus straipsnis. Ačiū kad dalinatės😊

 65. Ingrida

  2022-06-13 at 08:41

  Ačiū, patiko, visada visos mintys Jūsų patinka. Šauniai, gražiai, išmintingai parašyta, kad ir užknisantis darbas, bet pavykęs 😄. Reiks dažniau pasiskaityti, kad mažiau gyvenimas mane užknistų 😄

 66. Virginija

  2022-06-13 at 09:11

  Tikra tiesa, būna ir vakar buvo, bet kai pagalvojau apie Ukrainą supratau kokios menkos tos užknisančios problemos …… ačiū

 67. Deimilė

  2022-06-13 at 09:37

  Labai idomiai susikaitė.. Bet apie traukos dėsnį mano nuomonė kitokia. Tikiu, kad ji veikia, tik reikia laiko. Pati kasdien klausau ir kartoju afirmacijas, daug domiuosi apie traukos dėsnį, kad ir tapačia knygą skaitau THE SECRET,man įdomu… Ir matau labai didelius pokyčius, arba čia isitikinimas arba taip sutapo, bet aš sakau , kad traukos dėsnis VEIKIA 🙂 Ir tikrai visur reikia laiko, noro ir svarbiausia Pozityvumo🙂

 68. Jolita

  2022-06-13 at 10:26

  Tikiu , kad minciu desnis veikia , bet tikrai reikia veiksmo . Aciu Alex uz realybe 👊

 69. Ramune

  2022-06-13 at 10:48

  Kaip visada, tiksliai, argumentuotai 👌 jūsų mintys išdėstytos puikiai su laiko patikrintais argumentais.
  Taip ir toliau išlikite pozytivus, tikslingas žmogus. Jus įkvepete labai daug pozityvo, mane asmeniškai jūs stiprei sumetė į priekį! Daug randu sau pamokų ☺️ sekdama jūsų straipsnius supratau, kad nėra blogu dienų, blogo oro, blogų žmonių 😁 gyvenimas yra gražus 👌 nesvarbu kiek reikėjo praeityje iškopti š….
  Sėkmės jums 🤗

 70. Inga

  2022-06-13 at 11:03

  Aciu, straipsnis man pakele nuotaika,geros nuotaikos ir Jums

 71. Karolina

  2022-06-13 at 11:05

  Ačiū, greitai ir įdomiai susiskaitė 🙂

 72. Neringa

  2022-06-13 at 12:15

  Super!🥰

 73. Rimvydas

  2022-06-13 at 13:06

  Be abejo gyvenme būna taip kad net Užknisa bet visada atsiranda kokia nors įdiotiška galimybė arba koks nors
  „IDIOTAS“ kuris tai paaiškina kitaip juk ir nebūtu to gyvenimo . Ačiū Alex

 74. Nerijus

  2022-06-13 at 13:40

  Šaunus straipsnis!!! 😉

 75. JONAS

  2022-06-13 at 14:30

  NA KAS PARASYTA VISKAS AISKU, ZMOGAUS SILPNOJI PUSE, STENGIUOS TOKIAIS ATVEJIAIS ISJUNGT MASTYMA IR ZIURET POZITIVIAI, KADA ZMOGUS KURIA ILGUS PLANUS, TUO ZMOGUS SUSIKURIA DIDESNES PROBLEMAS, ATLEISKIT UZ KLAIDAS, SENAS KOMPIUTERIS, MAN NEMAISO, GYVENIMAS NUOSTABUS TIK REIK PAGAUT GYSLELE IR JA REIK GAUDYT KIEKVIENA DIENA, DEJA SUNKU, VIENA DIENA PAVYKSTA, KITA NE, SEKMES JUMS, PARASYTA ZMOGISKAI, SUPRANTAMAI

 76. Rima

  2022-06-13 at 16:21

  Sutinku 100%, gyvenimas be iššūkių būtų tikra nuobodybė. Jei kažkas užkniso, vadinasi reikia pasistengt daugiau. Juk ne viską gauname padėta ant lėkštutės.

 77. MindaugasV85

  2022-06-13 at 18:30

  Tik gaunu kokį naujienlaiškį, iš karto ieškau kur čia „unsubscribe“ padaryti, nes tas spamas UŽKNISA 😀 Rimtai vienintelis Alex nekeliauja į šiukšlių dėžę, ne dėl to, kad būtų geras, bet dėl to, kad įdomus. Galėtum vėl ant stogo tų meet’ų paorganizuot – buvo įdomu 🙂

 78. Deimantas

  2022-06-13 at 18:31

  Jau pradėjau galvoti, kiek aš užknisu žmonių aplink save, turbut labiausiai vaikus, kai sakau sėdėk tiesiai, gerk vandens ryte atsikėles iškarto, matau, kartais iš akių, kad galvoja tas ir vėl užknisa… Arba žmonai sakau, jei kur važiuojam na pasipuošei jau ledinė ir jai tas pasakymad nepatinka, juk realiai ji ne mano lėlė, kuri turi buti kaip iš katalogo kiekvieną dieną, mes visi turime savo užknisimo momentus, bet manau daug svarbiau juos atpažinti savyje, tikrai mažiau bambu vaikams ir žmonai nebesakau kaip ji turi atrodyti. Tikrai gyvenimas pasidarė paprastesnis mažiau užknisantis… P. S. Nors dabar tikrai užknisa turiu išlipti iš mašinos ir ištraukti krovimo laidą, o aš dabita išsipuošiau šviesiais vasariniais rūbais, o lauke lyja… Tikrai užknisa…

 79. Rita

  2022-06-13 at 19:46

  Patiko ir sutinku 100 proc. Ačiū.

 80. Gediminas

  2022-06-13 at 20:16

  Super 👌 milžiniškas ačiū už šį straipsnį. Pačiu laiku gavau el. Paštu ir svarbiausia, kad nepraleidau ir perskaičiau. Šiandien tokia sunki diena, trūksta energijos. Pikta ant visko. Bet perskaičius straipsnį visa tai nurimo.

  • Alex Monaco.lt

   2022-06-14 at 17:24

   Pozityvas!

 81. Edvina

  2022-06-13 at 23:02

  Idomus straipsnis. Kad ir žinojau kad gyvenimas tikrai užknisa, bet kai tu Alex apie tai parašei ‘garsiai’ vėl susimasčiau kad ne mane viena jis kartais užknisa, bet ir tave🙂 Privertei susimastyti, kad nesame mes čia pasaulio bambos. Pasaulis sukasi, nesustos, kad ir kaip kartais viskas užknisa. Bet tada paskaitai tokius motyvuojamčius straipsnius, pamatai kad ne tau vienam yra blogai kartais ir gyveni toliau😉👍 Ieškom pozityvo🙂

 82. Laima

  2022-06-13 at 23:38

  Ačiū.

 83. Dovile

  2022-06-14 at 00:10

  Užknisa tai jog tai tiesa, kapstomės visi toje rutinoje, kasdieniniuose darbuose, buityje ir nirštam be didesnių priežasčių- būna ir blogiau… O mums viskas labai gerai.
  Geras straipsnis! Ačiū Alex!

 84. Lina

  2022-06-14 at 05:31

  Idomus straipsnis, gyvenimas ir mane kartais užknisa jei jis nesidėlioja pagal mano paruoštą planą ir trukdo siekti tai ko trokštu, bet jau toks tas gyvenimas:) kartais padeda minčių galia, bet jau pats turi tikėti kad jos veikia,tad sekmės tau kuriant šiuos itraukiančius ir idomius straipsnius;)

 85. Irma

  2022-06-14 at 06:27

  Ačiū už atvirumą.
  Užknisantis straipsnis įrodė, kad mes visi panašūs.

 86. Vilija

  2022-06-14 at 09:00

  Mane ir daug kas užknisa, pvz., indų plovimas, tvarkymas kambarių, valgio ruošimas, vėl plovimas,ir dar daug kitų dalykų, bet toks jau tas gyvenimas. Būna tikriausiai ir gerų dalykų, kas ne užknisa?

 87. Andrius

  2022-06-14 at 09:44

  Jeigu darai veiksmus tai ir pradeda pildytis tai ko nori, jei aišku tuom tiki, taip veikia minties galia, bet tam reikia laiko, nes niekas neatsiranda, panorėjai opa ir yra 😃.
  Yra inercijos dėsnis, viskas pradeda pildytis po kažkurio laiko, bet jei nelabai tiki abejoji, tai nelabai ir pildosi tai ką darai.
  O dėl užknisa tai, tai iš savo patirties patyriau situacijas kelyje, užknisdavo visokie lenda nagli, užkiša ir taip toliau, tai kol pykdavau speceliai neįleisdavau pypsindavau, tai tų situacijų daugėdavo ir išsiplėtė jos iki veidrodėlių susirėmimo, kiti išlipdavo aiškintis 😃. Kaip pakeičiau savo reakcijas į tokius vairuotojus šios situacijos po mažu pradėjo mažėti, pradėjau su geranoriškumu juos įleidinėti, priimti, suprasti, gal skuba, gal blogai jaučiasi, gal nelaimė atsitiko. Kas kart dar pasirodydavo tokie vairuotojai, o dabar išnyko ir tai veikia inercijos dėsnis. Tiesiog ką galvojam ką jaučiam ir išjaučiam tą ir pritraukiam.

 88. Vilma

  2022-06-14 at 16:33

  Užknisimas užknisimui nelygu. Jei galima toje situacijoje kažką pakeisti, tai greičiau „rutina“, bet jei tai sveikatos problemos, tada visai kas kita.

 89. Anželika

  2022-06-14 at 16:57

  Fainas straipsnis
  Jėga
  Prajuokinai
  Smagu

 90. Edita

  2022-06-14 at 18:12

  Norint priežasčių atrastume ir daugiau, tačiau ar verta? Manau daug vertingiau džiaugtis, kad gyvenu🙃🙂
  Linkiu visiems vidinės ramybės ir džiaugsmo gyventi!

 91. Arturas

  2022-06-14 at 21:26

  Kaip kazkas pasake jei zinai gyvenimo desnius niekas nebeerzina.
  As uz poliarinio rato ir beveik kartu su meskom ir begalo idomu stebeti kitokia aplinka nes pasaulis nesukurtas tam, kad patenkintu mano ar tavo norus.
  Rezultatas,tik kai lasas po laso prataso. Na o jeigu erzina gramatines klaidos tai todel kad ir as pats tokias kartais darau 🙂
  Ir beje kai lipi jau i penkta desimti daug viskas paprasciau, ar kleckas ar… supranti kad cia niekas palyginus tai ka jau teko patirti. tai apie ka mes cia ? 🙂

 92. Regina

  2022-06-15 at 09:24

  Sveikinu su dar vieną išleista knyga jį SUPER👌 Alex❤Gyvenimas tikrai užknisa, bet tai nėra blogai, vis įdomiau gyventi… Jei viskas būtų gerai, būtų neįdomu.Ir matyt per „lengva“ but gyventi..nes gyvenimas ir yra su “ kalneliais“.Pastebėjau, kad su metais keičiasi mąstymas ir daug į kai ką žiūrime kitaip. Linkiu Sekmės..Naujų įkvėpimu..na ir mūms gerų ir pamokančių minčių. Tu Nuostabus.🤗😊

 93. Jurita

  2022-06-15 at 11:24

  Labai šauniai parašyta, daug pozityvo, bet gyvenimas manęs nekiša, iš klaidų mokausi, ačiū už straipsnį🤗💪

 94. Jurgita

  2022-06-15 at 12:09

  Sveiki, visai įdomus pateikimas, iš kasdienės rutinos pajudina:)

 95. Sigita

  2022-06-15 at 14:23

  Dėkoju už neužknisantį pozityvą, Alex 🙂

 96. Jelena

  2022-06-15 at 15:01

  Super geri pamąstymai. Žiauriai patiko.

 97. Dalia

  2022-06-16 at 16:10

  Puikus straipsnis. Labai patiko, ačiū.❤

 98. Dalia

  2022-06-16 at 19:03

  Super. Ačiū!

 99. Vida

  2022-06-20 at 19:16

  Gyvenimas ir turi užknist, kitaip nieko nepasimokisim. Jūsų straipsniai laaaabai įdomūs skaityti. Ačiū ,Aleksas, kad esate. 🙂

 100. Valdonė

  2022-06-21 at 15:05

  Jūsų straipsniai mane veža! Ačiū!

 101. Vanda

  2022-06-23 at 13:30

  Jausmas lyg pati būčiau parašiusi. Ačiū.

 102. Nerijus

  2022-06-24 at 08:23

  Kad ir kaip gyvenimas užknisa,bet jis yra nuostabus…

 103. Vida

  2022-06-27 at 15:58

  Super mintys, labai duoda pozityvo ir leidžia suvokti kad taip tai yra tiesa tik nevisad susimąstome.

 104. Dalia

  2022-06-28 at 18:47

  Patiko. Puiku.

 105. Raimondas

  2022-07-20 at 09:41

  Paskutini kartą kai tikrinau tai visata veikia tobulai, tik žemė planeta turi problemų. Ir problema yra patys žmonės. Prekiauja vienas su kitu, pardavinėja vienas kitą ir šlamštą kurio yra perteklius. Bando visokiais būdais pabaigti žmonijos egzistavimą šioje nuostabioje planetoje. Prekiauja ir neturi sau laiko, užsiima visokiais nereikalingais vaiduokliskais užsiėmimais kaip: lietuvybėm ir kitom teligijom, žaidžia as pats sau fainas įvairiose platformose, vaidina teatrą kaip liepia reklamos, perka kitu šlamštą ir gaišta laiką. Vis smarkiau tampa uždaro proto ir nebesugeba suprasti kaip veikia pasaulis ir jis pats. Gaudo vaiduoklius, emblemas, pavadinimus, ir daigtus su sielom, atiduoda mintis dievams, nesąmoningom šventėm. Skuba i darbus kurie nieko neatlieka, tik save ivergina ir galvoja, kad taip turi būti.Gyvena planetoje kuri per 13.8 bilijonu metų sukūrė galimybę būti čia ir dar tiek pat siūlo mėgautis ja ur davo egzistavimu šioje visatoje. O sugeba tik save žaloti ir viską aplinkui.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt