Susisiekite su mumis

3 efektyviausi saviugdos metodai, kuriais turėtų naudotis kiekviena protinga moteris

5
Komentarai

(Šis straipsnis skirtas tik MOTERIMS)

Išbandžiau daugybę saviugdos metodų ir priėjau prie išvadų, kuriomis pasidalinau su tikra koučingo ase, Inga Stasiulionyte. “Nesąmonė” – pasakė ji… Po dviejų darbo metų, šlifuodami vienas kito idėjas, pagaliau sukūrėme naujų saviugdos įrankių. Vieną mūsų idėjų pastebėjo JAV esantis universitetas – MIT (Masačusetso technologijos universitetas). MIT pakvietė mus į Bostoną, kur nuvykę gavome ne tik apdovanojimus, bet ir daugybę informacijos, susitikimų su genialiais žmonėmis. Leisdami dienas ir vakarus su jais, mes sužinojome daug naujų dalykų, kuriuos išbandę, supratome, kad žmonės geriausiai keičiasi, kai naudoja 3 saviugdos metodus!

Nori sužinoti apie tai daugiau?

METODIKA NR. 0. KLAUSIMŲ METODIKA

Klausimų metodika nėra naujas dalykas. Jį naudojo vienas iš Ingos Stasiulionytės trenerių Dan Lange, kuris ruošė ją Pekino Olimpiadai.
dan-lange
Kairėje Inga, o dešinėje Dan Lange.

Esmė – atsakinėdama į klausimus tu gali atrasti save, įgauti pasitikėjimo ir suprasti daugybę kitų dalykų. Atrodo viskas logiška, juk nepaklausęs savęs šio klausimo – “kaip per dvi dienas pasiekti svajonės” –  tu niekada nepasieksi svajonės per dvi dienas, bet meluočiau sakydamas, kad klausimų metodika padeda visiems. Ne viskas taip jau paprasta!

Kodėl vieniems TAI padeda, o kitiems – ne?

Deja, toli gražu ne visi žmonės naudojantys klausimų metodiką pasiekia tikslų + svajonių. Matai, dauguma žmonių tėra mąstymo mazochistai. Jie tik klausinėja savęs klausimų (pvz.: “kodėl man taip nutinka?”), bet taip ir nesiima veiksmų. Tai didelė problema, todėl kartu su Inga, išbandėme testinius, daugiafunkcinius mokymus, kurių metu žmonės turėjo ne tik paklausti savęs klausimų, bet ir:

1. gauti už tai įvertinimą;
2. atlikti misiją, kuri padėtų atsakyti į ilgą laiką neatsakytą klausimą.

O taip, rezultatai pranoko lūkesčius!!! Daugiau nei 80 procentų, iš tūkstančių dalyvių, parašė nuostabius atsiliepimus. Šią stebuklingą, veikiančią metodiką mes pavadinome Klausimisijų metodika® (Naujas terminas, susidedantis iš žodžių klausimas + misija).

METODAS NR. 1. KLAUSIMISIJŲ® METODIKA (klausimas + misija)

Žmogus geriausiai keičiasi ne tuomet, kai užduoda klausimą ir į jį atsako, o tada kai atsakęs imasi atlikti misiją – veiksmą.

Deja, bet dauguma mokymų (DVD, knygos) sutelkta į tai, kad prigrūsti žmones taisyklėmis, o ne padėti jiems atsakyti sau į klausimus + atlikti veiksmą. Bet juk tai labai svarbu!? Ar ne?

Misijų atlikimas labai svarbu.

Beje, norint iš gyvenimo išspausti maksimumą, misijas reikėtų atlikti kas dieną. Protingos moterys tai supranta, todėl kasdien skiria sau laiko. SVARBU: kalbu ne apie išorę (lūpdažius ir aukštakulnius), o apie vidų!  

Misijos yra laaaabai svarbu. Misijos keičia vertybes, perprogramuoja mąstymą ir keičia gyvenimą.

SVARBU: Gerai būtu, kad misijų per mėnesį būtu atlikta virš 30 ir jos būtų susijusios su visomis visomis svarbiausiomis žmogiškosiomis savybėmis. Taip, mes kalbame apie visapusišką tobulėjimą!

Tikriausiai esi bendravusi su žmonėms, kuriems rūpi tik materialusis pasaulis? Jie skaito knygas tik apie pinigus! Su jais nepakalbėsi nei apie mėgstamiausią romaną, kuri perskaitei praeitais metais, nei arba ”trapų pasitikėjimą”, nei…! Fuuuuu!

Esu sutikęs vyrukų, kurie skaito tik apie tai kaip pakabinti merginas. Dalis tokių užsiaugina raumenis ir mokosi pasisakymų, kurie turėtų sužavėti moterį! Šie vyrukai nesupranta, kad moterys dievina visapusiškai subrendusius vyrus, o ne tik jų pasisakymus!!!

Ech… Tokie vyrai netobulėja visapusiškai…

O juk žmogiškųjų savybių yra daug. Jų yra virš 20! Man gyvenimo neužtektų, jeigu reikėtų išsamiai aprašyti svarbiausias savybes!!!

Galbūt tau kyla klausimas: „kur galima gauti tokias šias misijas?”. Apie tai dar papasakosiu, o kol kas paminėsiu problemą, su kuria susiduria moterys, pradedančios naudoti šį metodą. Matai, dažnai atsitinka taip, kad žmogui pradėjusiam naudoti klausimisijų® metodą, greitai atsibosta vykdyti misijas. Taip įvyksta ne tik dėl to, kad dirbti su saviugda nėra įdomiau nei žiūrėti gerą, holivudišką filmą, bet ir dėl to kad, nėra bendraminčių ir… Todėl protingos moterys dažnai naudoja antrą metodą, apie kurį tuoj papasakosiu.  

METODAS NR. 2. KOMANDA.

Tos, kurios jau prisijungė prie „Gyvos moterys” Facebook grupės mato, kaip ten esančios moterys palaiko viena kitą. Tai nuostabu! Juk šioje švarioje ir nuoširdžioje grupėje niekas nieko nesmerkia ir neįžeidinėja.

O taip, kai tave supa kitos moterys petys į petį kovojančios dėl tikrosios laimės, viskas pasidaro žyyyyymiai paprasčiau. Kai visi šalia, žinai, kad nukritusi gausi pagalbos ranką + palaikymą.

O juk siekiant svajonių, ypač didesnių, mes tikrai krisime ne kartą. O keltis tikrai paprasčiau, kai matai, kad šalia krentantys žmonės vėl keliasi…
Moterys

Prisimink: jeigu nori laimėti gyvenimą olimpiadoje (versle ir kitose srityse), turi gauti trenerį + komandą!!!

Daugybę kartų įsitikinau, kad komandos metodas veikia. Visai nesenai mes darėme mokymus, kurių metu visi susijungėm į vieną slaptą facebook grupę. Tu net neįsivaizduoji, kaip tie žmonės pasikeitė!!! Tai įvyko todėl, kad:
1. Kai esi gan mažoje grupėje žmonių ir žinai jų vardus – tau pradeda rūpėti. Tai ne tik priverčia judėti, bet ir įpareigoja tobulėti;
2. Čia, grupėje, patyrę koučeriai (Inga Stasiulionytė) visada yra šalia, juk grupėje yra nedaug žmonių, todėl visi visi gauna dėmesio;
3. Taip ne tik galingiau, bet ir linksmiau. Taip susirandama draugų, partnerių, kurie prisideda prie tavo visapusiško augimo. Tai susiję su 3 metodais, kurie tavęs laukia žemiau. 

3. PASITIKĖJIMO IR ĮSIPAREIGOJIMO METODAS (MOTERŲ – NUGALĖTOJŲ METODAS)

Yra žmonių, kurie bando keistis tik skaitant knygas. Kiti naudojasi seminarais. Bet dauguma žmonių keičiasi tik tuomet, kai:
1. Žino, kad kažkam jie rūpi;
2. Neturi kitos išeities (kažkas įpareigoja juos).

Kai Inga gavo savo pirmąjį trenerį, jis PAREIKALAVO pokyčių. Bet Ingai buvo nusišvilpti. Bet po kurio laiko, matydama žvėriškai milžinišką pasitikėjimą iš kito žmogaus, ji ir pati įgavo pasitikėjimo.

Mhm… Tik pagalvok, kas jeigu Alex Monaco, Inga ir Danielius Debesyla, arba kitas mentorius ne tik patikėtų, bet ir pasirūpintų tavimi?

Deja, mes negalime pradėti tikėti tavimi, kol neparašei mums ir nepaklausėi, kaip galime tau padėti.

SUTEIK MUMS ŠANSĄ PATIKĖTI TAVIMI!!!

SUUUUUTEIK MUUUUUMS ŠANSĄ!!!!

O gal tu ir taip turi daug pasitikėjimo ir esi tobula? Tuomet pasidalink su mumis patirtimi. Galbūt mes tapsime kolegomis? Jeigu turi pastabų dėl mano minčių, arba nori gauti daugiau informacijos apie tai kaip pasinaudoti 3 metodais, kur išvardinau aukščiau, parašyk čia: alex@monaco.lt.

Suteik man šansa patikėti tavimi ir pamatyti, kad tau rūpi!!!

Galbūt mūsų požiūriai kažkur ir skiriasi, bet esu šventai įsitikinęs, kad visos merginos pritars man, jog dirbti su savo asmenybe – svarbu. Jeigu visi skirtų tam laiko… Juk mes galime ateities kartoms palikti ne šiukšlių, o gražių minčių ir emocijų santaupas? Bet kad taip įvyktų, turėtume dažniau lankytis minčių/proto/sąmonės treniravimo salėje!

Taigi, ar esi pasiruošusi pasinaudoti VISAIS trimis aukščiau išvardintais metodais!?

Yra moterų, kurios jau sėkmingai naudojasi šiais metodais. Daugiau apie tai papasakos Inga Stasiulionytė, kuri netrukus taps tavo… Susipažink su jos sėkmingiausia ir nuoširdžiausia istorija: www.laimingos.lt

Su meile, tavo Alex Monaco

5 Komentarai

 1. Dek , bet nesudek

  2017-03-05 at 16:00

  Ačiū! Atrodo viskas paprasta, tereikia daryti:)) Sakai, tikėjimas kalnus nuverčia arba pastato:) ? Ok!

 2. Ieva

  2017-03-05 at 18:31

  Sveikas, Alex, ačiū už straipsnį.

 3. Agnė

  2017-03-05 at 19:17

  Sveikas, Alexai, dėkoju už dar vieną įkvepiantį straipsnį, kuris verčia vėl imtis veiksmų. Rašei, kad prisiversti siekti laimės kartais atsibosta, tu teisus, tačiau kiekvienas naujas tavo įrašas paskatina mane nesustoti, todėl dar kartą tau ačiū.

 4. Sigita

  2017-04-05 at 15:44

  tai štai kas išties efektyvu! as kasdien gaunu misijas į email ir jos veikia. jos daro savo nematoma darba. Misijos keičia vertybes, perprogramuoja mąstymą ir keičia gyvenimą! Savimi tiki vis labiau!

 5. Eglė

  2017-07-12 at 17:56

  Informatyvu.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt