Laba diena!
Dėkui, už tai, kad skaitai mano straipsnius

Esu įsitikinęs, kad sekdamas mano pranešimus Facebook'e turėsi žymiai daugiau šansų išspausti daugiau naudos iš manęs - pasiekti visus savo troškimus, taigi spausk:
Alex Monaco
Dėkui, Alex’ai, jau seniai seku tave Facebook'e

Esu graži, todėl man sekasi!

Tuoj sužinosi labiausiai paplitusius mitus, susijusius su tavimi – moterimi, meilės reikalais ir tavo išorės įtaką sėkmei. Tau patiks, juk esu nuoširdžiausias blogeris Lietuvoje! Pradėkime!

Mitas nr. 1: nauji drabužiai arba pora batų gali pakeisti tavo gyvenimą!

Nors šis mitas neatitinka tikrovės, Megos ir kitų prekybos centrų savininkai teigia, neva gyvenimo pokyčiams reikia batelių… Štai jų reklama:   

Jeigu Megos vadovai tikėtų tuo, ką sako, tuomet jie patys nešiotų gražius moteriškus batelius, BET jie nešioja vyriškus batus!!!

Įsivaizduokite, kaip Megos vadovas seminaro apie sėkmę metu sako: „norite tikėkite, norite ne, bet tikroji mano sėkmės paslaptis slypi batuose!”

Kyla klausimas, kam didelių prekybos centrų vadovams reikia tiek pinigų, jeigu rezultate viskas, ką jie sugeba, tai meluoti piliečiams? Ar tai galima pavadinti sėkme? Man gaila tų turtingų diedų… O gal aš klystu ir drabužėliai tikrai daro įtaką? Pamenu pažintį su manekene. Ji rengėsi gražiai. Jos plaukai buvo ilgi ir blizgėjo, bet juk nesu su ja… Taigi, grožis negarantuoja sėkmingų ir laimingų santykių. Tai yra faktas! Bateliai taip pat negarantuoja sėkmės. Laimingus santykius gali garantuoti tik draugystė, supratingumas, mokėjimas atleisti ir svarbiausia, MOKĖJIMAS PADARYTI TAIP, KAD PARTNERIS TAVĘS PASIILGTŲ IR SIEKTŲ. Pelenės istorija man visada asocijavosi su moters nepasiekiamumu. Mane visada žavėjo būtent tos moterys, kurių reikia siekti! Ir aš niekada nesiekiau moters dėl to, kad ji dėvi puošnius batelius!

…Esu įsitikinęs, kažkas šiuo metu ieško dažų veidui, kvepalų, ypatingų drabužėlių, gebančių pagauti ant savo kabliuko tuos, kas kimba ant viso šio šūdo… Neslėpsiu, nėra blogai, kai moteris rengiasi ir dažosi, tačiau didelė dalis moterų pamiršta nusiplauti sielos makiažą… neslėpsiu, man patinka ir kvepalai, tačiau sielos kvepalai man patinka dar labiau! Tai ne viskas. Nieko blogo, kai žmogus naudojasi plastinės chirurgijos paslaugomis. Galbūt ir aš kada nors pasinaudosiu, tačiau beprasmiška taisyti veidą, kol nėra sutaisytas mąstymas ir pasitikėjimas!

Mitas nr. 2: man būtų lengviau surasti VYRĄ, jeigu turėčiau žurnalo vertą veiduką („popierinį veiduką“)  

Nesu melagis, popierinis veidukas tikrai gelbsti, bet tik tuo atveju, kai siekiama pasisekimo tarp padarų, kuriems reikia vaikščiojančio papuošalo. Kaip žinia, kiekviena moteris sutikusi būti papuošalu, vėliau yra išmetama. Papuošalai greitai atsibosta! O taip, mitas apie gigantišką popierinio veiduko įtaką sugriūva, kai pradedame kalbėti apie tai, ką reiškia žodis VYRAS. Kažkodėl man atrodo, kad tikras vyras yra tas, kuris turi galvą ant pečių + yra subrendęs. O gal galima pavadinti VYRU tą, kuris elgiasi „kaip pacukas“ ir vertina moterį tik pagal išorę? O gal tikras VYRAS yra tas, kuris turi skonį, bet neturi smegenų??? Faktas: protingi VYRAI renkasi PROTINGAS IR AISTRINGAS MOTERIS! Pvz. Nobelio premijos laureatai renkasi moteris ne pagal išorę! (Siūlau paskaityti straipsnį apie Nobelio premija apdovanotas poras. Nuoroda: nobel-prize-awarded-couples)

„Bet aš nenoriu vyro – mokslininko, noriu išoriškai žavaus princo, valdančio prabangų metalinį žirgą“, – pareikš vieną iš jaunesnių skaitytojų…

Ech…

Nori tikėk, nori ne, tačiau būtent popierinį veiduką turinčioms moterims yra sunkiausia surasti vyrą. Kodėl? Tokios reiklios moterys nusistatė ypač aukštus standartus! Vertindamos savo išorę, jos negali leisti sau kurti šeimos su prasčiau atrodančiu vyru. Tokių yra daug ir jos, deja, pačios save apriboja… Ir žinai, daugiau nei 70 proc. šio straipsnio skaitytojų yra nurašiusios ne vieną toną vyrų tik todėl, kad jie neatitinka jų standartų… Pamenu kaip prieš daugiau nei dešimt metų, atėjau į aklą pasimatymą su viena moterimi. Pamačiusi mane ji pasakė: „Pamačiau, einu!“. Ir ji tiesiog išėjo… Ji net neišgirdo mano balso…. Jai užteko 2 sekundžių, kad nuspręstų – aš esu prastas. Bet tada nešiojau baisius akinius ir mano šukuosena buvo juokinga, tačiau viskas pasikeitė! O taip, seniau mane daug kartų nurašinėjo už išorę… Kai susitvarkiau išorę, moterys pradėjo manimi žavėtis, tačiau, tai nepadėjo man surasti sielos draugės, todėl nuotraukose nustojau rodyti veidą. Daviau moterims tik savo išmintį. Tai viską pakeitė. O tu, pagal ką renkiesi vyrus, brangioji? Pagal išorę? O kaip jiems pristatai save? Pasigražinusi padarai foto ir tikiesi, kad suprastų tavo sielą???? Esu įsitikinęs, tik maaaaažytė dalis moterų suprato, ką noriu pasakyti, todėl jos suras laimę, o kitoms bus laaaabai sunku…

Ech…

Nėra lengva išmesti iš galvos išorės problemų…

„Alex, aš suprantu, ką nori pasakyti, bet man skaudu…!“, – pasiskųs nepatenkinta savo grožiu moteris. Turiu jai klausimą: esu įsitikinęs, tu, brangioji, esi turėjusi romaną? Mažiausiai vieną? Galbūt tas romanas nesitęsė ilgai, bet pradžią turėjai? Tai reiškia, kažkas vis dėlto tavimi žavėjosi. Tegul žavėjosi mažai, bet vis dėlto tas žmogus bandė su tavimi kažką sukurti? Bet tas vyras kažkodėl vėliau pasišalino… Kaip manai, kodėl jūs nelikote kartu? Atsakau: tikrai ne dėl veido arba kūno trūkumų! Viena iš tikrų priežasčių: tarp jūsų nebuvo pakankamai aistros, ugnies ir dėl to (atleisk) iš dalies esi kalta tu!!!

Mitas nr.3: sėkmei reikia grožio!

Yra moterų, mąstančių, – „Jeigu būčiau gražesnė, tuomet būtų daug lengviau gauti darbą, sukurti projektą arba…“. Po velnių, šios mintys yra nesusijusios su realybe!

Ar matėte, kaip atrodo moteris, sukūrusi knygą Harry Potterį? Galbūt kažkas yra matęs šią moterį, bet didelė dalis ne, tačiau tai netrukdo skaitytojams pirkti jos knygų! Beje, ji yra viena turtingiausių ir sėkmingiausių rašytojų!

Mano mėgstamiausia autorė yra Ayn Rand. Nors, kai parašė savo legendinę knygą, ji nebuvo jauna, bet nepaisant to, aš vis tiek susižavėjau šia moterimi…

Jos žodžiuose radau aistrą…  O tu, ar moki rašyti aistringai? O kalbėti? Ar tavyje yra ta ugnelė, brangioji? Faktas: tu neprivalai būti rašytoja, tačiau jeigu nemoki dėlioti minčių, tuomet… „Alex, bet realybėje yra viskas kitaip! Realybėje tik gražios moterys pasiekia didelių dalykų, o aš neturiu gražios nosytės, todėl…“ – pagalvosi? Mhmmm, tiesa, Motina Teresė buvo itin seksuali, todėl patraukusi vyrų dėmesį ir sulaukė pripažinimo!!!

„Alex Monaco, tu esi kvailys, moterys yra diskriminuojamos ir jos tiesiog negali tapti sėkmingomis… Ką jau kalbėti apie vaikus, jie suvalgo visą laiką!“, – pareikš viena iš savanaudiškų moterų, nuolat savo vaikus kaltinančius moteris… Turiu jai atsakymą! O kaip gi Nobelio premijos laureatės ir jų pasiekimai? Dviejų vaikų motina: Marie Skłodowska Curie (du apdovanojimai), dviejų vaikų motina: Irène Joliot-Curie, dviejų vaikų motina: Mairead Maguire, dviejų vaikų motina: Rosalyn Sussman Yalow ir… Pasidomėk čia: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_female_Nobel_laureates

Ech…

Ar čia vis dar yra moterų, manančių, kad išorė stabdo? Na taip, išorė stabdo, jeigu nori pakliūti į fashion žurnalo viršelį!

Norinčioms pakliūti į
popierinių vištų fabriką, siūlau pasidaryti operaciją. Šnai-šnai! O TAIP, PADIRBĖK SU IŠORE, O NE SU IŠMINTIMI!

Vis dar netiki moteriška galia? Turiu pasiūlymą! Sukurk vyrišką pseudonimą -kaip aš!!! Esu gavUSI ne vieną laišką, kuriame teigiama, neva monaco.lt straipsnius rašo moteris. Kas žino, gal tai yra tiesa? Kadangi esu baisiai graži moteris, mano knygą „Laimingi šunsnukiai“ išpirko virš 20 000 tiražų! Tai logiška: kai esi graži, leidybos firmos maldauja, kad išleistum savo knygą pas juos!

Ajjj, dar pamiršau papasakoti apie naujausius batukus iš Megos! Kai juos nupirkau, gyvenimas palengvėjo ir knyga „Sielos drabužiai“ parašė pati save! Opa!

Vis dar tiki, kad daiktai arba gražus veidukas lengvina gyvenimą? O gal atėjo laikas nusiplauti makiažą nuo sielos (kalbu apie įsitikinimus)? O taip, atėjo laikas pamasažuoti ne tik veido raukšles, bet ir galvoje esančią masę!!!

Nori patarimo? Imkis projektų + darbų, kuriems nereikia popierinio grožio arba gražių batelių! Mėgaukis gyvenimu kuriant nuostabius dalykus (svarbiausia ne tuos, kur reikia sėdėti tik prie pc) ir vos tik pradėsi tai daryti nuoširdžiai – sutiksi vyrą!

Kai darai kažką nuoširdžiai ir rodai darbus VIEŠOSE erdvėse – žmonės pradeda tave pastebėti (tave kaip kūrėją, o ne kaip modelį)!

Paboldinu: daryk kažką, kas neakcentuoja išorės!

Pasidomėk Nobelio premijos laureatų pasiekimais, kurių veiklos nėra sintetinės! Rašytojų sąrašas: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_women_writers

Tapk pirma moterimi, kuri išgarsins savo šalį – Lietuvą visame pasaulyje! Kol kas Lietuvą garsina nesugebantys minčių reikšti vyrai, su šortais ir kamuoliais, arba… Na tu juk viską supranti!

Turiu daugiau minčių, kurias išsakysiu netrukus, tik nepamiršk mane sekti čia:


Tu net neįsivaizduoji kaip noriu, kad suvaldytum laimę, emocijas, pasitikėjimą, todėl dar ilgai būsiu čia!

Iki kito karto!!!

Alex Monaco

13 komentarų
 1. vasario 5, 2018
  • vasario 6, 2018
  • liepos 7, 2018
 2. vasario 5, 2018
 3. vasario 5, 2018
 4. vasario 5, 2018
 5. vasario 6, 2018
 6. vasario 6, 2018
 7. vasario 6, 2018
 8. vasario 6, 2018
 9. vasario 6, 2018
 10. vasario 9, 2018
 11. vasario 19, 2018

Komentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

.