Laba diena!
Dėkui, už tai, kad skaitai mano straipsnius

Esu įsitikinęs, kad sekdamas mano pranešimus Facebook'e turėsi žymiai daugiau šansų išspausti daugiau naudos iš manęs - pasiekti visus savo troškimus, taigi spausk:
Alex Monaco
Dėkui, Alex’ai, jau seniai seku tave Facebook'e

Kodėl gyvenimas LAGINA

Rytas. Pramerki akis. Vėl lieti šaltą ekraną, kuris padeda sekti ne tai, kas vyksta tavo viduje arba tavo šeimoje, o pasaulyje. Tu vėl Facebookiškėse… Vėl ieškai galimybių. Tik kai ateina akimirka parodyti, ką sugebi – pakimbiUžstringi, bandydamas nuspręsti, kokį filmą žiūrėti, kokį JPG įkelti į feisbuko profilį. Darbe vietoje to, kad pasakytum bosui „Eik velniop“, tu nusišypsai ir paspaudi jam ranką… O juk tu žinojai, kaip iš tiesų norėjai pasielgti…

Ar esi naudojęs šviežutę, ką tik įrašytą Windows operacinę sistemą? Veikia stebuklingai – „skraido“. Iki tol, kol įrašai daugiau programų… Ir štai, išjungi browserį, filmą – kompiuteris tau sako: E-E-E-E-E-E-R-R-R-R///

Diena…

Mėnuo…

Beveik metai… operacinė dažnai pastringa, bet vis dar neperrašyta. Žmonės galvoja, kad pakviestas meistras kaip psichologas pradės kapstytis smegenyse, asmeniniuose failuose, sužinos kodus, peržiūrės visus JPG… BAISU! Et, kaip nemalonu!!! Dilema: perinstaliuoti operacinę ar ne? Taip ar ne. Taip ar ne. Taip ar ne x 300. Sistema pastrigo, atsakymo nėra – tas pats dedasi ir žmonių galvose!

Taigi kaip pagaliau pakeisti mąstymą? Kaip paspartinti procesorių, kad rezultatai būtų pasiekti šiame, o ne kitame gyvenime? Kaip pagaliau tapti laimingu? Papasakosiu, ką turėtum daryti. Pradžiai prisijungsime prie šiuolaikinio homosapiens, kad pažiūrėtume, kas darosi ant jo desktopo:

Zalingi-iprociai-3

PRAMOGŲ ERA

Šiuolaikinėje visuomenėje žodžiai „pramoga“ ir „laisvė“ reiškia tą patį! Rezultatas: pasibaigus vienai pramogai, norisi kitos – ranka refleksiškai ieško pultelio / telefono / „Facebook“ ikonos / cigaretės / buteliuko… Kodėl mes taip elgiamės? Mus valdo programos, kurios pasileidžia kas rytą, vos pramerkus akis. Aprašysiu vieną iš tokių:

PROGRAMA NR. 63: „LAIMĖ“

Programos kūrėjai: mama – mokykla, tėvelis – televizija,  uošvė – žiniasklaida. Prisidėjo ir kitos piranijos – nusivedė už kampo ir parodė šį tą įdomesnio. Mūsų galvas užkariavo kitų žmonių minčių nuolaužos + dirbtinai sukurti poreikiai, verčiantys kovoti vardan žvaigždžių ant pagonių. Pagalvok, ar gimus, pirmas tavo noras buvo gauti aukštesnes pareigas? Juk nedegei noru lenkti nugarą vardan spalvotų popieriukų. Bet tu suaugai, gavai glėbį kiaurų elgesio šablonų, kurie turėtų padaryti tave gerbiamu, reikalingu, mylimu, dievinamu, reikšmingu. Turėtų…

Ech… Mokykloje mes neturėjome pamokos pavadinimu „Kaip išmokti gyventi“… Užtat išmokome algebros, be kurios tikrai neišgyventume!!! Sužinojome, kad už milijonų kilometrų yra ir kitų planetų, bet neišmokome mąstyti savo galva! Ir kaip dabar pasielgsi? Pyksi ant sistemos? O ne geriau pačiam imtis darbo ir pašalinti / performatuoti senus įsitikinimus?

„O kam keistis, jeigu man ir taip gerai?“, – neseniai parašė vienas skaitytojas komentaruose. Štai ką jam pasakysiu. Na, taip, tave tikrai yra už ką pagirti: tu nežudai praeivių, policininkių,  neseniai paglostei šuniuką!!! Turi namą + gerą automobilį + plazminį TV + neblogai apmokamą darbą! WOW!!! Tik… Negi iš tiesų manai, kad buvai sutvertas tik tam, kad imtum + gautum + vartotum + naudotumeis?  O kaipgi ta moteris, įkūrusi keletą prieglaudų? Žmogau, ji padarė šį tą svarbaus! O ką šiam pasauliui padarei tu?

Tu esi geras žmogus!??? Ir viskas??????? NEGI IŠ TIESŲ PATIKĖJAI, KAD NIEKO BLOGO NĖRA TAME, KAD TAPAI PROFESIONALIU VARTOTOJU / PIRKĖJU / NAUDOTOJU / STEBĖTOJU, BET NE KŪRĖJU?

KAIP PASIELGTI?

IŠMESK PRO LANGĄ KOMPIUTERĮ, MONITORIŲ, VISUS DAIKTUS SUDEGINK! PABĖK NUO VISUOMENĖS, PROBLEMŲ, PINIGŲ!!! N-e-e-e-e… Taip pasiūlytų pasielgti seno sukirpimo žmogus. Bet aš – Alex Monaco, nesiūlysiu tau atsijungti nuo sistemos tiesiogiai kaip tas liurbis iš „Vienuolis, kuris pardavė Ferrari“. Tas vyrukas paliko geriausius draugus, artimuosius ir pabėgo į kalnus… Jam rūpėjo tik jo subinė. Siūlau kitą kelią. Viską sutvarkyti čia, kur esi. Su manimi Lietuvoje. Dievinu šią vietą: čia tapau tuo, kas esu. Man ne gėda pasakyti, kad esu iš Kauno. Šis miestas man davė jėgų. O tu manai, kad Marijampolė, Klaipėda, Utena, Joniškis yra per prasti miestai žmogui, kuris nori tapti kitiems pavyzdžiu? Jeigu taip manai, žinok – tavo požiūris prastas. OK, gal tu tiki, kad kitur tikraaaaaaaai geriau? Pirmyn, įsigyk bilietą! Tik prisimink: norėdamas plaukti dideliu laivu, iš pradžių išmok plaukti maža, skylėta valtele.

TAU NEBŪTINA NIEKUR VAŽIUOTI, KAD PAKEISTUM SAVE! Jeigu tiki, kad šią akimirką gyveni siaubingoje terpėje – panaudok ją kaip treniruoklį! Kaip tai padaryti? 

PASPARTINK SAVE / SUSIKALIBRUOK

Tikriausiai žinai, kad žmogų per dieną aplanko apie 70 000 minčių. Daug, o naudingų – tik keletas. Su visomis kitomis mintimis nesusitvarkome, taigi jos mielai patvarko mus. Pardon, per ****** Rimtai, pagalvok, kiek minčių praeitais metais padėjo tau kažką pasiekti? Nagi, pasakyk, ar jos padėjo tau uždirbti tiek pinigų, kad užtektų tavo vaikams ir anūkams? Taisyklė: Jeigu galvoje 1000 minčių, o rezultatų nulis + jautiesi pavargęs = Palengvink savo smegenų darbą ir ant darbalaukio pasilik tik tas programas, kurios užtikrina, kad gyvenimas pagaliau sužydės!
Štai ką turėtum sutvarkyti pradžioje:

1. Balansavimo programa.
Užknisa kaimynas, verslo partneris, antra pusė, turi kitų problemų? – VELNIOP PYKTĮ. ATVĖSK! PANAUDOK VENTILIATORIŲ, PANAŠŲ Į TĄ, KURIS ĮSIJUNGIA, KAI UŽKAISTA PROCESORIUS TAVO LAPTOPE! Prisimink: subalansuoti žmonės žavi ir žymiai greičiau pasiekia tikslų!

Kai bus sunku, giliai įkvėpk. Jeigu nepavyks susivaldyti – prarasi daug laiko, kad vėl grįžtum į vėžes. Prisimink, pinigus gali susigrąžinti, o laiko – ne…

2. Bendravimo programa.
Bendrauti su žmonėmis turėtum vienodai, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus, rasės, rango, statuso. Šablonai… Jie apkrauna smegenis – nebūk dviveidžiu! Nepamiršk būti džentelmenu. Su visais. Mandagumas, atsakingumas visada turės paklausą. 

Niekada neteisk žmonių, netęsk nereikšmingų pokalbių, neimk giliai į širdį apkalbų, neplatink jų. Geriau daugiau laiko skirk svarbesniems dalykams: artimiesiems, sau, mokslams arba verslui. Ne žodžiais, o veiksmais įrodyk, kad esi šio to vertas.

1. Poilsio programa.
Reikia išmokti panaudoti mygtuką „sleep“, kad naktį nerutuliotum jokių minčių – būtent dėl jų žmonės serga nemiga. Turi išnaudoti visą miegui skirtą laiką, kad kitą dieną jaustumeis žvalus ir pajėgus įgyvendinti naujus tikslus.

Aprašiau tik keletą punktų, kurie gali pagelbėti tau. Susigalvok kitus pats – parašyk juos komentaruose, apačioje. Nebūk stabdys, nebijok pasakyti, ką galvoji, ką jauti, ko tikiesi, ką norėtum sužinoti. Nebijok žengti kitą žingsnį – visiems laikams atsisakyk oralinio su baime.

STABDYS

„Aš bandau pasikeisti, bet mane nuolat kažkas stabdo“, – pasakys skaitytojas. Tu teisus. Tave stabdo tai, kad ESI IŠLEPINTAS GYVENIMO! Esu šventai įsitikinęs: beveik visi skaitytojai bandys tai paneigti. Vienas sakys, kad su juo gyvenimas tikrai elgiasi blogai – juk namie, ant pinigų medžio, neauga pinigai. Kitas bandys įtikinti, kad jo popieriai tikrai prasti; kad viskas taip blogai, kad maistas pats neįskrenda į burną! Man labai gaila dėl to, kad šis pasaulis davė tau tiek mažai: rankas / kojas / širdį / plaukus / smegenis / ausis / svajones / pirštus / kvėpavimą / seksą / regeneraciją (sugebėjimą atstatyti pažeistas kūno dalis) / prisiminimus / elektrą / saulę / medžius / jūrą / šypseną / juoką / pavasarį / vasarą / receptorius burnoje / tavo mėgstamiausią maistą / obuolių pyragą ///////////////////////////// tiek daug visko + GALIMYBĘ VISKĄ PAKEISTI… Labai gaila, kad gavai tik tiek. Bet žinai, yra greitas būdas priversti tave pakilti į kitą lygį. Paprašyk žmogaus, kuris moka laikytis žodžio, kad uždarytų tave kambaryje savaitėlei… Prirakintų prie radiatoriaus, neduotų maisto. Supranti, ką noriu pasakyti? TU PO SAVAITĖS BUČIUOTUM ŽEMĘ!

ŠOKAS

Tau reikia šoko – spyrio į subinę!

O galbūt užtektų palaikymo? Turi mane! Turiu žvėriškai didelį norą tau padėti, todėl nuolat primenu tau, kad turi judėti. O tu būk geras, nepamiršk dar dažniau užsukti į svečius šiuo adresu: www.facebook.com/AlexMonaco.lt

O gal tau reikia knygos, kuri nevers tavęs tapti knygos autoriumi, o išmokys galvoti savo galva? Ieškok jos, nesėdėk sudėjęs rankų! Pirmyn!!!

… žinai, kas būtų stipru? Įsipareigoti! Pažadėk šio straipsnio komentaruose, kad pradėsi rašyti blogą apie gyvenimą. Kiekvieną savaitę po straipsnį – lašas po lašo… Galbūt tai privers tave judėti? Juk rašymas padeda išnarplioti mazgus galvoje! O gal tu gali atrasti kitą būdą, priverčiantį tave judėti? Gal gali apie jį parašyti komentaruose, gal tai padės kitiems skaitytojams?! Suprask, padėdamas augti kitiems, padedi sau.
Kiekvienas iš mūsų turi savo kelią į laimę, ir jeigu tu jį surasi, štai kas atsitiks:
1. Kai tavęs paklaus, ko tu nori iš gyvenimo, tau nereikės galvoti atsakymo – tu jį žinosi, atsakysi akimirksniu ir vienu sakiniu!
Monacoa-alex-lt
2. Kai tavęs klaus, ar tu laimingas – tu jau žinosi ką pasakyti. Tau bus ramu, tu turėsi laiko savo pomėgiams; galėsi daryti tai, kas tau patinka ir kas neša naudą ne tik tau, bet ir aplinkiniams. Galų gale tu suprasi, kad net neprivalai atsakyti į kvailus klausimus, todėl galėsi tiesiog nusišypsoti. O galiausiai tavęs niekas net neklaus ar tu laimingas – juk tai matysis tavo veide!

Tu pagaliau suprasi svarbiausių šioje žemėje žodžių reikšmę, pradėsi vertinti kitų nuomonę ir laisvę. Tu suprasi, ko vertas GYVENIMAS. Nustosi kaltinti orą, praeivius, kitus žmones dėl nesėkmių. Pradėsi branginti kiekvieną lietaus lašą! Suprasi, kaip nuostabu yra GYVENTI!

NAUDA / PEEEELNA-A-A-A-A-S !!!

„Alex, vis dėlto pasakyk, kokia tau nauda iš to, kad rašai straipsnius? “, – vėl paklaus skaitytojas. Turiu atsakymą! Noriu parduoti tau PROOODUUUUUKTĄĄĄĄĄĄĄĄ! Štai ir reklama!!!
+ + + + + + + + + ALEX MONACO ANTIVIRUSINĖ + + + + + + + + +

Antivirusine-alex-monaco

P.S.  Antra straipsnio dalis: www.monaco.lt/autopilotas-kodel-gyvenimas-lagina-2

121 komentarų
 1. kovo 20, 2015
  • kovo 26, 2015
   • birželio 21, 2015
 2. kovo 20, 2015
 3. kovo 20, 2015
 4. kovo 20, 2015
 5. kovo 21, 2015
 6. kovo 22, 2015
 7. kovo 22, 2015
 8. kovo 22, 2015
 9. kovo 22, 2015
 10. kovo 22, 2015
 11. kovo 22, 2015
  • kovo 22, 2015
 12. kovo 22, 2015
 13. kovo 22, 2015
 14. kovo 22, 2015
 15. kovo 22, 2015
 16. kovo 22, 2015
 17. kovo 22, 2015
 18. kovo 22, 2015
 19. kovo 22, 2015
 20. kovo 22, 2015
 21. kovo 22, 2015
 22. kovo 22, 2015
  • kovo 22, 2015
 23. kovo 22, 2015
 24. kovo 22, 2015
 25. kovo 22, 2015
 26. kovo 22, 2015
  • kovo 22, 2015
   • kovo 23, 2015
    • balandžio 24, 2015
 27. kovo 22, 2015
 28. kovo 22, 2015
 29. kovo 22, 2015
 30. kovo 22, 2015
 31. kovo 22, 2015
 32. kovo 22, 2015
 33. kovo 22, 2015
 34. kovo 22, 2015
 35. kovo 22, 2015
 36. kovo 22, 2015
 37. kovo 22, 2015
 38. kovo 22, 2015
 39. kovo 23, 2015
 40. kovo 23, 2015
 41. kovo 23, 2015
 42. kovo 23, 2015
 43. kovo 23, 2015
 44. kovo 23, 2015
 45. kovo 23, 2015
 46. kovo 23, 2015
 47. kovo 23, 2015
 48. kovo 23, 2015
 49. kovo 23, 2015
 50. kovo 23, 2015
 51. kovo 23, 2015
 52. kovo 23, 2015
 53. kovo 23, 2015
 54. kovo 23, 2015
 55. kovo 23, 2015
 56. kovo 23, 2015
 57. kovo 23, 2015
 58. kovo 23, 2015
 59. kovo 23, 2015
 60. kovo 23, 2015
 61. kovo 23, 2015
 62. kovo 23, 2015
 63. kovo 23, 2015
 64. kovo 23, 2015
 65. kovo 23, 2015
 66. kovo 23, 2015
 67. kovo 24, 2015
 68. kovo 24, 2015
 69. kovo 24, 2015
 70. kovo 24, 2015
 71. kovo 24, 2015
 72. kovo 24, 2015
 73. kovo 24, 2015
 74. kovo 25, 2015
 75. kovo 25, 2015
 76. kovo 25, 2015
 77. kovo 26, 2015
 78. balandžio 2, 2015
 79. balandžio 7, 2015
 80. balandžio 7, 2015
 81. balandžio 8, 2015
 82. balandžio 14, 2015
 83. balandžio 19, 2015
 84. gegužės 2, 2015
 85. gegužės 10, 2015
 86. gegužės 12, 2015
 87. birželio 6, 2015
 88. birželio 9, 2015
 89. lapkričio 7, 2015
 90. vasario 20, 2016
 91. birželio 25, 2016
 92. birželio 29, 2016
 93. rugpjūčio 10, 2016
 94. rugsėjo 2, 2016
 95. rugsėjo 15, 2016
 96. rugsėjo 15, 2016
 97. rugsėjo 28, 2016
 98. spalio 6, 2016
 99. spalio 7, 2016
 100. gruodžio 6, 2016
 101. sausio 5, 2017
 102. balandžio 24, 2017
 103. gegužės 27, 2017
 104. liepos 15, 2017
 105. liepos 18, 2017
 106. liepos 27, 2017
 107. gruodžio 5, 2017
 108. sausio 5, 2018
 109. balandžio 17, 2018
 110. gegužės 25, 2018
 111. gegužės 25, 2018
 112. gegužės 28, 2018
 113. liepos 12, 2018
 114. liepos 16, 2018

Komentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

.