Laba diena!
Dėkui, už tai, kad skaitai mano straipsnius

Esu įsitikinęs, kad sekdamas mano pranešimus Facebook'e turėsi žymiai daugiau šansų išspausti daugiau naudos iš manęs - pasiekti visus savo troškimus, taigi spausk:
Alex Monaco
Dėkui, Alex’ai, jau seniai seku tave Facebook'e

Efektyviausias būdas pasiekti bet kurį tikslą. 3K.

Tuoj gausi super įrankį – sparnus, kurie pakels tave virš standartinio mąstymo! Nemokamai! Jeigu paprašysiu bent cento arba el. pašto – trenk man su skuduru per veidą. Bet skuduro tau neprireiks, todėl pasidaryk arbatos ir…  

Pradėkime!  

Mes visi turime tikslų, tačiau tik maaaaažytė grupelė žmonių moka jų pasiekti… Kiti milijardai žmonių siekdami tikslų NAUDOJASI SUPER PRASTAIS TIKSLŲ SIEKIMO METODAIS…

O tu, ar žinai kaip pasiekti tikslų greitai ir efektyviai?

Seniau buvau SUPERstabilusEXTRAliurbis. Nors žinojau, ko noriu, mano tikslai visuomet likdavo galvoje. Nežinojau, kaip jų pasiekti. Ieškojau atsakymo, bet negavau… Visuomenė buvo nepasiruošusi ieškančiam ramybės vyrukui…

Kai tu nesurandi sau tinkamo kovos stiliaus, privalai pasielgti kaip Brusi lee, kuris sukūrė paremtą filosofiją, kovos būdą (Jeet Kune Do ).

Kaip ir Bruis lee, nusprendžiau sukurti savo kovos už svajones stilių – metodą.

Ši idėja kilo, kai lankiausi Masačusetso universitete, Bostone. Po bandymų ir atliktų tyrimų bei pokalbių su Oksfordo universiteto profesoriais, supratau – šis metodas yra efektyviausias tikslų pasiekimo metodas pasaulyje. Žinau, skamba pompastiškai, bet pasidomėk esme ir suprasi, kodėl taip tikiu šiuo metodu. Tai ne viskas. Brangus skaitytojau, turi suprasti vieną svarbų dalyką. Mano tikslas nėra padaryti tave mano mokiniu. Noriu, kad taptum mokytoju! Trokštu, kad pasiektum daugiau nei bet kas, todėl siūlau čia ir dabar pasinaudoti tramplinu į ekstraordinarią sėkmę – mano metodu 3k!

3K!


Kodėl pavadinau šį tikslų metodą 3K? Atsakysiu! Pavadinime 3K” slypi TRYS ypatingi žodžiai – etapai, prasidedantys nuo raidės K.

Pirmas žodis:
Ko. Pirmame etape išsiaiškinama užduotis – tikslas.  
Antras žodis: Kada. Šiame etape pasirenkama žūtbūtinė tikslo pasiekimo data – terminas.
Trečias: Kaip. Šiame, paskutiniame etape pasirenkamas ekstremaliausias tikslų pasiekimo būdas.

Taigi, turime tris žodžius: Ko, Kada, Kaip! 
O dabar peržvelkime visus tris etapus po padidinamu stiklu.

PIRMAS ETAPAS: Išsiaiškink, ko tu nori, per 50 sekundžių!

Pagalvok apie savo troškimą… Gal nori automobilio, namo, laimės vibratorio? Ne….  

Šį straipsnį skaito du tipai žmonių. Pirmi, žino, ko nori, antri ne. Kuris iš jų esi tu?

Žmonėms, kurie dar nežino, ko nori, pateiksiu keletą tikslų, kurių jie tikrai UŽSIMANYS siekti. Niekas apie šiuos tikslus nekalba, bet tai nereiškia, kad turiu tylėti, tiesa?

Tuoj iš mano lūpų išgirsite niekada negirdėtus gyvenimo tikslus, kurie jums, brangieji skaitytojai, patiks.

Kadangi man jų niekas niekada nesakė, man teko pačiam juos sukurti. Būtent šie tikslai pakeitė mane. Šių tikslų pradėjau siekti prieš keletą metų. Esu tikras, to turėtų siekti visi žmonės, nepriklausomai nuo to, ar jie jau žino, ko nori, ar ne.

Alex Monaco tikslas nr. 1: Tapti žmogumi, kuris žino, kaip dirbti mažai, bet uždirbti daug
Alex Monaco tikslas nr. 2: Tapti žmogumi, kuris gali pasiekti bet kurį tikslą per trumpą laiko tarpą
Alex Monaco tikslas nr. 3: Tapk žmogumi, kuris moka valdyti emocijas ir jaustis gerai kada tik nori.

Tuo atveju, jeigu kažkas iš skaitančiųjų vis dar nesurado tikslo, turiu bonusą.

Jūsų tikslas gali būti: Surasti gyvenimo tikslą.

Argi šis tikslas yra blogas?

Įdomiausia tai, kad šį tikslą galima pasiekti per 30 dienų. Tai faktas! Patikrinta asmeniškai!!!

Taigi, užteks svajoti, einame toliau!!!

Atsakyk, ar jau nusprendei, kokių tikslų sieksi?

Jeigu dar prieš skaitant šį straipsnį turėjai tikslą, gali prie jo pridėti vieną iš šių ką tik mano pasiūlytų tikslų.

O dabar, kai turi tikslus, pereikime prie antro etapo!

ANTRAS ETAPAS: Nusistatyk dedlainą!

Antras etapas paprasčiausias. Čia reikia nuspręsti KADA tu nori pasiekti tikslą. Jeigu tu nori pakeisti mąstymą, tuomet tau reikia mažiausiai dvidešimties dienų. Tyrimai rodo, kad žmogus gali pasikeisti per 30 dienų, jeigu kiekvieną dieną… Bet jeigu tu nori automobilio, tu gali jį įsigyti greičiau nei įsivaizduoji. Taigi, pagalvok apie tikslus ir nusistatyk terminą. Ok?

TREČIAS ETAPAS: Įsipareigok, arba užsidėk vėžlio kiautą ir šliaužk velniop!

Matai, kai turi tikslą turi nuspręsti, kaip jį pasieksi. Tikslo pasiekimo būdas, metodas yra svarbiausias. Vieni, siekia svajonių dirbant darbuose, kurie jiems nepatinka. Antri, dėl tikslų kaunasi žiūrėdami Harį Poterį. Treti siekia troškimų skųsdamiesi dėl prasto gyvenimo.

O kokiais tikslų siekimo metodais tu naudojiesi?

Žinok, yra tik vienas būdas galintis suteikti 100-ta procentinę garantiją, kad pasieksi svajonių. Tuoj jį gausi!  

Bet tau bus sudėtinga pasinaudoti šiuo metodu. Ne dėl to, kad jis sunkus, o dėl to, kad daugumai žmonių yra nusišvilpti ant svajonių…

O gal tau nenusišikt?

Patikrinkime!

Dar kartą pagalvok apie didžiausią troškimą (susirasti antrą pusę, tapti žmogumi, kuris žavi kitus žmones, nusipirkti Lexus kabrioletą).

O dabar pažadėk man komentaruose, kad pasieksi tikslo per 30 dienų.

Parašyk: Pažadu, kad per 24 dienų aš ______________ (įrašyk, ko pasieksi), jeigu nepasieksiu tikslo sumokėsiu ne pelno siekiančiai organizacijai (pats nuspręsi kokiai) 10 000 eurų.

Pastaba: Pateikdamas pažadą el. paštu, tam skirtame laukelyje palik savo tikrąjį paštą!

Taigi, kur tavo komentaras?

Prižadu, būsiu dėmesingas ir seksiu tavo pažado įgyvendinimą!

Įsipareigok!

Jeigu tu to nepadarysi, tu vėl eisi žiūrėti serialų per Film**, *******, Netfl**, arba…  Kai žinai, kad esi laisvas nuo įsipareigojimų – tu gali sau leisti ilsėtis!!! Vis dar skraidai padebesim? Vis dar lauki, kol tavo troškimui ataugs kojos ir jis pats atkulniuos pas tave į namus??? Pakvaišai????  

PRIVALAI įsipareigoti!

Šį įsipareigojimo idėja labai greitai paplito internete. Lietuvos motyvatoriai buvo įkvėpti ir kovo mėnesį pradėjo kalbėti apie įsipareigojimą savo Facebook paskyrose. Dažniausiai tokie prašo savo žiūrovų palikti užstatą ir… Dar, šiuo metu filmuojama laida, kurioje prašoma įsipareigoti… Šie žmonės… – Bet aš ir taip esu įsipareigojęs – pertrauks mane vienas iš skaitytojų, kurį kol kas įpareigoja tik internetinio ryšio tiekėjai. Tokie žmonės įsipareigoję tik paslaugų tiekėjams, o ne sau!!!

Viskas tikrai pasikeistų, jeigu gatvėse atsirastų laimės policininkų. Jie galėtų nubausti tave už tai, kad nepasiekei svajonių… bet tokių nėra ir abejoju, ar atsiras, todėl tau teks pačiam išmokti naudotis 3k metodu – įsipareigoti!

Įsipareigojimas yra vienintelis kelias, žmogau!!!!!! 

… Ypač moterys supranta, ko vertas įsipareigojimas. Todėl jos nori, kad vyrai eitų su jomis prie altoriaus. Taip, jos nori įpareigoti vyrą, kad jis neapgautų. Bet toks įsipareigojimas ne visada veikia. Juk už neištikimybę vyrams nieko blogo negali nutikti. Todėl vyrai nebijo skyrybų. Manau, situacija pasikeistų, jeigu valstybė išleistų įstatymą pagal kurį kiekvienas apgavęs savo moterį vyras atsidurtų po giljotina. Viskas pasikeistų. Vyrai žinodami, kad mirs, nustotų ne tik apgaudinėti žmonas….  Žinodami, kad jiems gresia pavojus gyvybei, jie nustotų gerti…

Tačiau niekas vyrų neįpareigoja…

Niekas…

Ir tavęs niekas neįpareigoja pokyčiams.

Tik Alex Monaco stengiasi ir tiek 🙂

Bet, ar tu dar ilgai leisi savo svajonei pelyti?

Ne… Tu kitoks… Tu supranti apie ką kalbu, todėl mąstai, kaip įsipareigoti…

Jeigu negali užstatyti 10 000 eurų, pastatyk ant kortos 10 eurų. Bet mes abudu suprantame, kad ši suma yra tiesiog per maža, kad tu norėtum pajudinti užpakaliuką… Bet pabandyk ir pažiūrėk, kas atsitiks.

Bet aš tavo vietoje pasielgčiau drastiškai ir impulsyviai.  

Vienas iš mokinių, vardu Mažvydas, prieš 29 dienas paliko man 1000 eurų užstatą.

Jis turėjo 10 tikslų.

Vienas iš jų buvo parašyti ir išleisti knygą per mėnesį. Ir jis jau tai padarė. Norėjo užsakyti penkis šimtus knygų, bet kaina buvo per didelė, todėl užsakė tik vieną knygos kopiją. Jau liečiau jo knygą. Jis atgaus pinigus. Jis pasiekė tikslų, o tu skaitytojau, kaip pasielgsi?

Mažvido video:

Faktas: nei Mažvydas, nei aš, nesame protingesni už tave, mes tik nepabijojome įsipareigoti. Įsipareigojimo metodas yra lyg auksiniai, išlaisvinantys iš pančių sparnai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Įsipareigok ir tu pakilsi virš standartų ir…

– Alex, nežinau kokį užstatą man palikti – pertrauks mane vienas iš skaitytojų. Turiu jam idėją! Pasinaudok žemiau esančiu įsipareigojimu! Prižadėk žemiau esančiuose komentaruose:

Jeigu per 38 dienas ne _______________ (įrašyk tikslą. Pvz: Tapsiu žmogumi, kuris žino, kaip dirbti mažai, bet uždirbti daug), tuomet apvažiuosiu visą Lietuvą su knyga Sielos drabužiai. Darysiu selfius visuose 103 – juose Lietuvos miestuose ir atsiųsiu šias nuotraukas tau, Alexai!

Žinai, kas man įdomu? Velniškai įdomu, kiek atsiras narsių žmonių, kurie pasinaudos mano pasiūlymais?

Kol kas rezultatai rodo, jog mes gyvename myžnių pasaulyje… Norėtųsi, kad situacija pasikeistų, todėl ir esu čia, žmonės!!!

Skaitytojau, paprašysiu tavęs pagalbos!

Parašyk komentaruose idėjas, kokį užstatą gali palikti kiti skaitytojai, norintys pasiekti tikslo. Būk kūrybiškas! Nors tavo pasiūlyti būdai gali būti juokingi, tai gali padėti žmonėms pasiekti tikslų! Juk rezultatas svarbiausia?

Monaco.lt svetainės lankytojai žino vieną tradiciją. Jie VISADA dėkoja už straipsnį. VISADA. JIE SUVOKIA: Šį svetainė tarnauja kaip įrankis, padedantis įdiegti dėkingumo įprotį. Taigi, vieni rašo „ačiū”. Kiti palieka ilgus komentarus.

O taip, Monaco.lt skaitytojai supranta – rašymas padeda nugludinti mąstymą, nuomonę, charakterį!

…Jau girdžiu malonius klavišų garsus!!!

26 komentarų
 1. gegužės 1, 2018
  • gegužės 6, 2018
 2. gegužės 1, 2018
  • gegužės 6, 2018
 3. gegužės 1, 2018
 4. gegužės 2, 2018
 5. gegužės 2, 2018
  • gegužės 2, 2018
  • gegužės 25, 2018
 6. gegužės 2, 2018
 7. gegužės 2, 2018
 8. gegužės 2, 2018
  • gegužės 2, 2018
 9. gegužės 2, 2018
 10. gegužės 6, 2018
 11. gegužės 7, 2018
 12. gegužės 7, 2018
 13. gegužės 18, 2018
 14. gegužės 19, 2018
  • birželio 28, 2018
   • birželio 28, 2018
 15. birželio 4, 2018
 16. birželio 28, 2018
 17. liepos 9, 2018
 18. liepos 18, 2018

Komentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

.